Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Arctic Sunrise zarzymany w Rosji. MSZ odrzucił arbitraż międzynarodowy

Arctic Sunrise zarzymany w Rosji. MSZ odrzucił arbitraż międzynarodowy

Wyświetlaj:
chichot dona / 77.113.29.* / 2013-10-23 16:43
No proszę, tyle propagandy, nadymania się, a tu klops Rosja nie przyjmie procedury i już. Na dodatek ma do tego prawo ponieważ wcześniej podczas ratyfikacji konwencji zastrzegła sobie wyjątki.
Holandia może sobie napinać muskuły ile wlezie, nic nie wskóra, przynajmniej nic nie wskóra groźbami i nadymaniem się. Rosja jest bardzo uczulona w tym względzie i puki co nie poddaje się międzynarodowemu zakłamaniu ... ups międzynarodowej poprawności politycznej lansowanej przez grupy interesu ponad państwowego.
Oczywiście w UE propaganda dalej będzie wbijać maluczkim co maja myśleć, co w istocie niczego nie zmienia.
Rosja jeszcze jest zbyt mocna aby można ją było rzucać na kolana.
T.J. / 83.8.92.* / 2013-10-23 14:10
Oczywiście szkoda zatrzymanych, ale z drugiej strony w końcu ktoś powiedział dość panoszeniu się bądź co bądź prywatnej organizacji jaką jest Greenpeace, Oprócz zasług tej organizacji, uczynili także wiele złego zatrzymując pod byle pretekstem ważne inwestycje.
henopole / 2013-10-23 15:19
Zgadzam się z Tobą.Tym bardziej że to jest morze i platforma wiertnicza czy poszukiwawcza/nawet nie wiem/.Pracowałem na morzu ponad 40 lat więc trochę wiem czym grozi takie nieodpowiedzialne pajacowanie.W lesie niech przywiązują się do drzew nawet na rok nic mi do tego.

Najnowsze wpisy