Forum Polityka, aktualnościKraj

Aresztowanie matki Magdy. Obrońca złożył zażalenie

Aresztowanie matki Magdy. Obrońca złożył zażalenie

Wyświetlaj:
MAŁWE / 80.239.243.* / 2012-02-08 17:19
Wszystko wygląda na to,ze to madia mataczą razem z policją i p.Rutkowskim .Stale inne okoliczności smierci.Jesli wróciła do domu z dzieckiem to miało ono czapkę,kombinezon to zamortyzuje uderzenie.Określenie ,,była ofiarą własnego dziecka" jest w ogóle nie na miejscu.Cała ta sprawa bardzo dziwna matka stwierdza zgon i nie ratuje dziecka.Jakie ona ma przygotowanie ,żeby stwierdzić zgon ,tym bardziej po upadku .Wszystko wygląda na to ,że wszyscy kierują tę sprawę w kierunku stwierdzenia ,że Madzia była winna że się urodziła .W tej sprawie zmierza się do tego że matka jest ofiarą a dziecko przestępcą.
danioll / 80.72.44.* / 2012-02-11 09:50
jestem za tym zeby skazac dziecko malo mowi czyli jest winne
Tata szczęśliwej dwójki / 195.14.4.* / 2012-02-08 13:20
Ja byłbym za zwolnieniem tej Pani z aresztu tymczasowego jak wcześniej zachowala by się normalnie a nie jak - no właśnie kto? Normalni ludzie dzwonia na pogotowie,policje lub tak jak stoją biegna z dzieckiem na rękach do szpitala a nie zakopują pod murem w parku!!!!
To dobra aktorka. Pamiętacie jak w TV prosiła "porywacza" o oddanie jej ukochanej córeczki? Ja nie wierzę w ani jedno slowo tej - no właśnie kogo?
rozum / 62.244.141.* / 2012-02-08 14:04
a ja już mam taki mętlik w głowie, że już przestaję śledzić wszystkie komentarze po prostu czekam kiedy mama Madzi, jej tata, babcia i dziadek powiedzą w końcu prawdę bez podpowiedzi Pana Rutkowskiego /wczorajsza podpowiedż to był "wypadek" - dosłownie tak podpowiedział ojcu dziecka podczas swojej konferencji/ to na tyle.
Benek11 / 2012-02-08 15:07 / Bywalec forum
Cała Polska żyje teraz tą sprawą... pewnie już niedługo nakręcą o tym film... w jakim ja kraju żyje...

Najnowsze wpisy