Forum Forum inwestycyjneFundusze

arka europy śr i wsch

arka europy śr i wsch

aa22 / 80.50.235.* / 2007-08-02 14:21
Myślicie że wpłacenie teraz niewielkiej kwoty (w stosunku do całości posiadanego kapitału) do tego funduszu to dobry pomysł? czy dzisiejsze odbicie na giełdach to tylko chwilowe zjawisko przed jakąś większą katastrofą?
Wyświetlaj:
Burn / 2007-08-03 10:13
Ja także, ale z niewielką kwotą na początek. A dokladniej planuje przenieść cześć z Arki Akcji do Arki Europy Śr i Wsch
Trade / 2007-08-02 20:44 / Bywalec forum
Aktualnie giełdy europejskie są w stanie korekty więc wpływa to na te fundusze choć w najbliższym czasie ok tygodnia sytuacja na giełdach się uspokoi i zaczną panować byki więc jeżeli chodzi o ten fundusz to dobry wybór brak opłaty dystrybucyjnej i fundusz jest dość młody ten fundusz to dobry fundusz jako dywersyfikacja portfela choć trzeba przyznać że ma duże wahania.
aa22 / 80.50.235.* / 2007-08-02 21:05
wiem o wahaniach - dlatego rozważam małą kwotę
czyli przeczekać jeszcze przyszły tydzień i zakładając że nie przyniesie takich spadków jak ostatnio wpłacać?
Trade / 2007-08-02 21:15 / Bywalec forum
tak całkiem szczerze ja wpłaciłem teraz i wiem że na pewno po roku dobrze na tym wyjdę bo fundusze to inwestycje przynajmniej na rok. Jeżeli wiesz że nie będziesz potrzebował tych pieniędzy teraz ani za miesiąc tylko chcesz je wypłacić i po roku je wyciągnąc to możesz liczyć na co najmniej 30%, ale decyzje wejścia trzeba dokonać samu pozdro
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy