Forum Forum finansoweBanki

ARKA NIE WYPŁACA PIENIĘDZY POMOCY !!

ARKA NIE WYPŁACA PIENIĘDZY POMOCY !!

t0m4sz / 2008-10-18 08:12
witam, złożyłem w banku wszystkie niezbędne papiery oraz zlecenie zbycia jednostek uczestnictwa ARKI dnia 12 SIERPNIA 2008 r. czekałem spokojnie 3 dni i NIC ... czekam, dzwonie do banku a tam mi Pani mówi "wysłałam pana papiery ... ale nie dotarły ... proszę czekać 21 dni na reklamacje , gdyż już ją złożyłam " no to myśle pech i czekam dalej ... 21 dni mineło ... dzwonie że pieniędzy dalej nie ma a ta sama babeczka do mnie to samo : " oj tak jak mówiłam papiery zginely, trzeba czekać itp ..., zadzwonilem do siedziby głównej a tam mi mówią że oni paierów nie dostają stąd nie wypłacają pieniędzy, no to nic myśle ... czekam ... kolejne 21 dni mineło , lece do banku w Gliwicach a tam mi babeczka znowu to samo, że pieniędzy mi nie wypłacą bo papiery zgineły, chciała żebym jej od nowa popodpisywał podania o zbycie jenostek, mówie że jest początek WRZEŚNIA że papiery potrzebne poskładałem w SIERPNIU ! a pieniędzy nie ma do dzisiaj, że chciałem sprzedać po kursie z SIERPNIA , że i tak już 30 % straciłem i nie chce dalej tracić, poza tym złożyłem wszystkie papiery potrzebne do zbycia jednostek a już czekam na pieniądze 3 miesiąc !!! babka coś mnie kręci , nie chcą mi nic mówić , zbywają mnie, podkłada mi tylko jakieś pisma do podpisania, których nie chce w sumie podpisywać bo już wszystkie dokumenty złożyłem w SIERPNIU.... nie wiem co mam robić bo to są wszystkie moje oszczędności a bank nie chce mi ich oddać... POMOCY

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: