Forum Forum inwestycyjneFundusze

Arka Podziękowanie......

Arka Podziękowanie......

budomontaz / 2013-06-11 12:04
Fundusz Inwestycyjny Arka wymyślony przez doradców i najlepszych fachowców BZWBK pod kierownictwem zarządu Pana Mateusza Morawieckiego jest to jedne wielkie oszustwo i złodziejstwo. Po 6 latach przyniosło mi straty 50% z włożonego wkładu. Od 2007 chodzili i namawiali mnie do zainwestowania w Arkę jak zainwestowałem kwotę 1600000 kontakt się urwał. Okradli mnie na 800000. Cały czas twierdzili że do 5 lat inwestycja się zwróci. Dzisiaj mija 6 lat i nie ma widoków a te złodzieje twierdzą że oni są niewinni. Pytam się dlaczego w Polsce demokratycznej pozwolili takim oszustom i złodziejom którzy wymyślają narzędzia finansowe dla własnych celów, pozwalają okradać nas wszystkich, moich górników, kopalnie, i gospodarkę narodową. Pan Mateusz Morawiecki który jak twierdzi budował Polskę demokratyczną, pytam się dla kogo bo na razie okradł mnie z pieniędzy moich i mojego zakładu górniczego. Dlaczego Państwo Polskie toleruje poczynania takich ludzi którzy niszczą gospodarkę polski. Kiedy się to skończy i kiedy poniosą odpowiedzialność karną.

Dariusz Paterek
Kamieniołom Piaskowca Caerwonego
+40602736945
księgowy 1 / 188.33.212.* / 2013-07-09 08:04
podobne doświadczenie z fundem obligacji po roku wyciągłem tyle co włożyłem i w międzyczasie dokupiłem na spadku jednostki bo wynik byłby ujemny .więc po co ci panowie są potrzebni można samemu kupić obligacje i wyciągnąć po roku z zyskiem pewnym hahaha
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy