Forum Polityka, aktualnościKraj

Arłukowicz: Mówimy o aborcji, bo idą wybory

Arłukowicz: Mówimy o aborcji, bo idą wybory

Money.pl / 2011-07-05 10:08
Wyświetlaj:
raymundo / 2011-07-05 10:40 / Bywalec forum
Minister do spraw społecznie wykluczonych podkreślił, że nie można robić cywilizacyjnych kroków w tył, zabraniając Polkom dostępu do nowoczesnych badań i technologii.
Aborcja, to "nowoczesne badania i technologia"? Mamy to traktować jako czarny humor, jako robienie sobie z ludzi jaj i traktowanie ich jak idiotów, czy też jako przerażającą głupotę tego ministra?
już się cieszę / 213.241.60.* / 2011-07-05 11:27
Bobry walczą odgryzając konkurencji (sorry) jaja, nie zabijają.
washington dc / 93.105.252.* / 2011-07-05 10:37
na horyzoncie bankructwo Grecji, zapasc strefy euro, w zwiazku z tym galopujace bezrobocie i spadek plac w Polsce, przekroczenie dopuszczalnego poziomu dlugu publicznego i katastrofa dla budżetówki
ale..
przeciez duzo wazniejszym tematem jest aborcja / polska prezydencja sprowadzajaca sie do roli lokaja dla Niemcow i Francozow

tylko sie potem nie dziwcie, ze macie tak niski poziom zycia skoro zamiast gospodarka interesujecie sie takimi p*********
już się cieszę / 213.241.60.* / 2011-07-05 11:19
W szerszym horyzoncie zdarzeń prokreacja jest bronią porównywalną z technologią STEALTH przykłady: odzyskanie przez Meksykanów południowych stanów USA, Kosowo, francuscy i niemieccy muzułmanie,Izrael.
Ceneo / 83.19.80.* / 2011-07-05 10:11
Dla jednych standardem jest rozmowa o aborcji, inni mają motyw przewodni w postaci Prezydencji.
Nigdy jednak jeszcze w takiej skali jak obecnie, tematem przedwyborczym nie była wiarygodność polityków, zwłaszcza w kontekście transferów politycznych.
Niestety dla jednych, na szczęście dla drugich, bohaterem takich rozmów jest też Szanowny Pan Minister. Ciekawe jaka będzie reakcja wyborców w mateczniku Pana Posła - Ministra - Szczecinie. Czy jedynka na liście wystarczy aby zostać wybranym?
Wyniki mogą być zaskakujące, niezależnie od stosunku do aborcji.

Szerzej o politycznych transferach i skoczkach spadochronowych w naszym życiu publicznym na:

frankofil--francja-przede-wszystkim.blogspot.com
Legalna Blondynka / 86.179.237.* / 2011-07-05 10:09
a ja bym chciala zyc w wolnym kraju,gdzie kazda kobieta sama uzywa swojego mozgu,sumienia do podjecia decyzji dotyczacych jej prywatnego a nie publicznego zycia i jej rodziny, stylu zycia. Mam dosc faciow wypowiadajacych sie na te tematy i starych ciot, chce wolnosci i moja sprawa co ja z ta wolnoscia zrobie.
nielegalna blondynka / 207.182.139.* / 2011-07-05 10:34
A czy jakiś facet mógłby Pani, jako swojej żonie, w ramach rodziny, stylu życia, no i wolności oczywiście na przykład zmiażdżyć szczypcami głowę, kiedy uznałby, że w sumie już nie chce, żeby była Pani jego żoną?
empee / 93.105.252.* / 2011-07-05 10:32
nie zgadzam sie by aborcja stala sie srodkiem antykoncepcyjnym dla rozpuszczonych nastolatek, jeszcze dodatkowo dotowanym z moich podatkow!
już się cieszę / 213.241.60.* / 2011-07-05 10:28
Cżarne wdowy natomiast specjalizują się w aborcji mężów. Może czas rozszerzyć działalność. Zainteresowało mnie używanie przez Panią MÓZGU w procesie prokreacji. Mogła by pani szerzej o tym.
chichot dona / 46.113.48.* / 2011-07-05 10:25
No jasne, wolność pozwala, zabić męża, dzieci nie tylko w łonie ale już urodzone? Co za różnica w jakim wieku jest zabijane dziecko?
Jak wolność to wolność. Co z tego , ze słabszy w tej konfrontacji przegrywa, zostaną sami najsilniejsi , których wolność nie będzie krepowana wolnością słabszych.
Taki swoisty Darwinizm społeczny, przetrwa wolność najlepiej dostosowanego.
Starcy uwaga! Po aborcji czeka gorący temat eutanazja - cieszycie się?
już się cieszę / 213.241.60.* / 2011-07-05 10:32
Nagroda Darwina czeka na usuwających swoje geny z puli populacji.

Najnowsze wpisy