Forum Polityka, aktualnościKraj

Arłukowicz: Nie czyham na stołek Ewy Kopacz

Arłukowicz: Nie czyham na stołek Ewy Kopacz

Money.pl / 2011-05-20 10:22
Komentarze do wiadomości: Arłukowicz: Nie czyham na stołek Ewy Kopacz.
Wyświetlaj:
i to by było na tyle / 83.29.117.* / 2011-05-20 16:34
Ja już go praktycznie dostałem. Tylko że to będzie bardzo gorący stołek.
acomitam / 87.204.92.* / 2011-05-20 13:38
Arłukowicz - spec od pedałów i gomorytek. Pięknego stanowiska się doczekał. Jak jeszcze poterminuje u Biedronia, wtedy nauczy się jak do każdego wykluczonego stanąć otworem.
robi ronald 81 / 212.14.47.* / 2011-05-20 12:54
na pańskie studia medyczne? Po to abyś pan zył z gardłowania i pyskowania w TV? Do tego nie były potrzebne tak kosztowne studia jak medycyna.

Polska to Imperium które cwaniacy traktują jak dojną krowę a szaracy zdychają tutaj z głodu z powodu braku pracy.
kas, dużo kasy, szmal dla mnie ! / 79.188.238.* / 2011-05-20 11:37
juz sie odkochała w Tomku.

>jeżeli tylko za friko to to pieprzę, (…). Ty mi nie mów (…….). Ja zaczynam ten drugi wątek bo jest coś do wzięcia (….).
Ku......rwa mać , tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłoby gdybyśmy my wzięli władzę (….).
No dojście zawsze jest (….) i kręcimy lód (…..), żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (…), w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie
Karolineczka / 195.26.78.* / 2011-05-20 11:33
Darmowe telefony, ubrania, płyty CD, aparaty fotograficzne... Myślisz że to niemożliwe? Wpisz w wyszukiwarce: aukcje dambomam
Ceneo / 83.19.80.* / 2011-05-20 10:22
Nie żartuj Pan, chcesz Pan od razu zastąpić Pana Donalda?
Gdzie wiarygodność, jak Pan przekona elektorat?
Co prawda wedle Clemenceau, kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość będzie łajdakiem, ale żeby dojrzewać tak szybko? Prawdziwy ewenement?
Dojrzewanie to jest zgodne z cyklem wegetacji: jesienią przyjdzie czas zbiorów [wybory], a miejsce nr 1 na liście Platformy w Szczecinie gwarantuje sowite plony i udział w dożynkach!!!
Czy jednak i Pan Poseł osobiście i Platforma ma świadomość, że "transferowcy" mogą być przyczyną kłopotów w stworzeniu koalicji w przyszłości, a co najmniej podniosą jej polityczną cenę?
Zapraszam do lektury: Mitterrand czy Marchais - dylematy SLD, oraz Francja zmienia swoje polityczne preferencje - czy Polska pójdzie jej śladem na:
frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com

Najnowsze wpisy