Forum Polityka, aktualnościKraj

Arłukowicz: Nie jestem źródłem przecieku

Arłukowicz: Nie jestem źródłem przecieku

Money.pl / 2010-03-12 15:46
Komentarze do wiadomości: Arłukowicz: Nie jestem źródłem przecieku.
Wyświetlaj:
_reakcjonista_ / 2010-03-12 15:46 / Bywalec forum

w ramach dużego śledztwa dotyczącego przecieku w aferze hazardowej.

Ktoś tu na forum, odpierając zarzut, że od 2 lat prokuratura i służby nic same z siebie nie wykryły, powiedział, że "prasa jest od ujawniania, a prokuratura i słuzby od sprawdzania", i że to jest naturalne. Taka prosta myśl, tak łatwo docierajaca do "wykształciuchów". A widać jak to w praktyce wygląda. Prokuratura głównie skupia się na uszczelnianiu całego systemu, aby nic, nigdy nie mogło być ujawnione. Na to poświęca się całą energię. Prasa nic nie będzie ujawiniać, to korupcja w kraju spadnie. A jeśli jakiś poseł zaczyna w komisji zadawać niewygodne pytania, to trzeba go przywołać do porządku. Wszystkie sprawy mają mieć charakter "haków", do wykorzystania w przyszłości, jeśli ktoś zagrozi tylko grupie rządzącej.
Biegnący po rozum / 87.204.90.* / 2010-03-12 17:46
Poseł Arłukowicz rzeczywiście zadaje konkretne pytania, ale przewodniczący komisji robi wiele, żeby na niektóre z nich nie było odpowiedzi. Jeśli mam czyste ręce, to niczego się nie boję - bardzo prosta zasada, która sprawdza się w życiu. Człowiek uczciwy prawdę ma za oręż, a nawet najbardziej podchwytliwe pytania nie są w stanie go pokonać

Najnowsze wpisy