Forum Polityka, aktualnościKraj

Arłukowicz: System kontroli leków ma być przejrzysty

Arłukowicz: System kontroli leków ma być przejrzysty

Wyświetlaj:
kaczorek ma motorek / 2012-01-19 22:15 / Tysiącznik na forum
Tylko jak tak mówi to dlaczego nie odniósł się do tego
Przygody pana Ryśka z Gdyni
http://wiadomosci.wp.pl/title,Przygody-pana-Ryska-z-Gdyni,wid,14151914,wiadomosc.html?ticaid=1dc4f#czytajdalejalboal012-01
2m3r4g / 77.237.6.* / 2012-01-19 17:25
Czytam wszystkie informacje na temat nowej refundacyjnej ustawy leków.Jestem zaszokowany.W czasie PRL głoszono,że aby odbudować kraj ,a następnie rozbudować kraj musimy mniej zarabiać,bo nikt nam za darmo niczego nie da.Społeczeństwo,przynajmniej ta bardziej patriotycznie ukierunkowana część przyjęła to ze zrozumieniem.Mówiliśmy,że my jako ci co odbudowują i rozbudowują kraj za wiele z tego nie skorzystamy. Skorzystać już winne z tego dorobku ekonomicznego nasze dzieci .Teraz rządzą krajem. nasze dzieci.Co te kochane dzieci,dla których poświęciliśmy 40lat życia i pracy nam obecnie zafundowały. Ja mam 88 lat.Dotychczas mogłem kupić w aptece paski do kontroli cukru w organizmie płacąc tylko 3.20 zł. za jedno opakowanie..Od zakończenia wojny do chwili obecnej mam chroniczny katar oskrzeli.Nie otrzymałem lekarstwa ze zniżką. Lekarz robił wszystko aby w mojej kartotece zapisać,że taka ulga mi nie przysługuje.Niemcy zniszczyli mi zdrowie. .Obecnie nowa ustawa pozbawia mnie zniżki.Moja lekarka,która leczy mnie ponad 30 lat ma to gdzieś. Ona trzyma się litery prawa,mimo,że to prawo jest dla takich jak ja bezprawiem. Mam cukrzycę 2,do glukometru ,kory otrzymałem od diabetologa,obecnie już nie przysługuje mi zniżka.na paski do kontroli zawartości cukru Gdy patrzę na tą służbę zdrowia,która ma mi pomagać w tym nieciekawym życiu,odnoszę wrażenie,że oni są raczej zaskoczeni,że ja jeszcze żyję.Ci co przyjęli po nas kierowanie państwem to możemy pod pewnymi względami powiedzieć ,że są marnotrawnymi synami naszej ojczyzny,którą swoją naiwnością ,beztroską i niekiedy bezmyślnością w znacznym stopniu zniszczyli. Teraz w ramach wdzięczności ,że ciężar odbudowy kraju,który wzięliśmy na siebie,pozbawiają nas tego co sami dla siebie i dla nich stworzyliśmy.Pozbawiono społeczeństwo wszystkich ważnych zdobyczy socjalnych ,na odcinku ekonomicznym i w zakresie usług służby zdrowia.Czy po to wam stwarzaliśmy korzystne warunki do dalszego bytowania,abyśmy obecnie byli przez was w ten okrutny sposób gnojeni i lekcewarżeni.
holahola / 89.69.182.* / 2012-01-19 16:47
Szkoda, że "przejrzysty system" ma być tylko w odniesieniu do leków.
A co z przerostem np. zatrudnienia i płac w urzędach, ministerstwach, dworach premiera i prezydenta, zbędnych samochodów i rzeszy kierowców, rozpasania płacowego posłów, senatorów i tp..?!
Co z likwidowanymi szkołami, ośrodkami pomocy dla dzieci, pomocą dla niepełnosprawnych, inwalidów i emerytów ?
GDZIE tu SĄ JAKIEKOLWIEK SYSTEMY ?!
Kołokolczykow / 91.232.164.* / 2012-01-19 16:29
Jak zwykle. mąciciele wyłudzaja dotacje, a rodzime firmy obrywają. To samo było z ekranizacją lektur obowiązkowych przez pracza zza miedzy.

Najnowsze wpisy