Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Arłukowicz to zwykły figurant, o niczym nie decyduje

Arłukowicz to zwykły figurant, o niczym nie decyduje

Wyświetlaj:
pola989930 / 178.183.227.* / 2013-01-23 03:23
Chyba będę jedyną osobą,która nie atakuje ministra Arłukowicza.Wszedł w trudny resort,rozgrzebany przez min.Kopacz i co?Miał się zasłaniać bałaganem aktualnego marszałka Sejmu?Jednocześnie strajk lekarzy,aptekarzy i wiele ich żądań,często takich na które trudno się zgodzić.Jednocześnie szef NFZ,realizuje swoją politykę.Ataki ze strony PIS,pacjentów i premier,który jest autokratą.Za cholerę nie można pracować w takich warunkach.Apteki w kraju będące w prywatnych rękach i zamykające apteki,bo nie mogące uzgodnić z lekarzami sposobu zaznaczania stopnia refundacji,to nieetyczne.Wystarczy popatrzeć ile w miastach jest aptek.Na każdej ulicy po kilka.Jakoś nie bankrutują.Lekarz,który nie chce odpowiadać za refundację,bo zapłaci karę wali 100% refundacji i trwa to do dzisiaj.W tym całym sporze chory pacjent,o którym nikt nie pamięta,a jeśli już,to używa go się,jako kartę przetargową.To nie minister powinien negocjować z koncernami farmaceutycznymi,bo jeśli zbytnio naciśnie,to dany koncern wyniesie się z polskiego rynku.To rola NFZ i jego rozpoznanie,a nie branie łapówek od koncernów.Po co więc taki twór z wysokimi apanażami.Sama mam 2 przewlekłe choroby i z braku leków trudno mi wyjść z domu,a od półtora roku nie udaje mi się nawet zarejestrować.Ale będąc kilka razy na oddziałach szpitalnych widziałam pracę lekarzy.To co zaobserwowałam,powinno w wielu przypadkach skutkować odebraniem dyplomu.Nie mówię już o żądaniach płacowych lekarzy,bo te dyskwalifikują tę grupę zawodową najbardziej.Zarządzanie całą tą patologią i próby rozwiązania porównać można do oczyszczania stajni Augiasza.
oburzona / 83.27.169.* / 2012-05-29 23:54
Pachciarzowa drobnym sklepikarzem? Co Piecha o niej wie? A jakim hipermarketem kierował Piecha zanim poszedł w ministry? Takim, że teraz się go wstydzi?
Wapniak / 2012-05-27 11:34 / Tysiącznik na forum
"Przyganiał kocioł garnkowi"... Specjalista od babskiej d...
czipoczap / 217.172.249.* / 2012-05-26 23:03
a ten Pan komentator już po, czy przed jednym głębszym kielichem to powiedział????
OB / 87.64.115.* / 2012-05-26 15:36
Czytalam wywiad z P. Viceminister Agnieszka Pachciarz i uwazam, ze ma b. dobre rozeznanie w polskim systemie zdrowotnym.
Fakt, ze zwolnila sekretarke w wieku emerytalnym i na pewno pobierajaca swiadczenie, uznaje za plus dla P. Pachciarz. Uwazam, ze w budzetowce nie powinno sie zatrudniac emerytow, na miejsca pracy czekaja mlodzi.

Mysle, ze P. Viceminister jest osoba z charakterem i moglaby zrewolucjonizowac polski system zdrowia.

Pani Viceminister A. Pachciarz powinna zostac ministerem zdrowia.
wwff / 212.244.255.* / 2012-05-26 21:12
Kolejny raz trzeba przypomnieć, że emerytura przysługuje po spełnieniu przesłanek ustawowych (wiek, składki). Skoro za panią sekretarkę były odprowadzane składki, to teraz należy się jej emerytura i już. To są jej pieniądze i nic Ci do tego.

Skandal to będzie za 30 lat, kiedy ludzie którzy całe życie pracowali w szarej strefie będą mieli emeryturę w takiej samej wysokości (socjalną, minimalną, gwarantowaną przez państwo), co ludzie którzy przez 40 lat płacili składki.
luz / 46.134.183.* / 2012-05-26 09:32
Właśnie czy Pan Arłukowicz już wie że będzie kandydatem na prezydenta, czy Premier dopiero ma zamiar mu to powiedzieć
putto / 77.254.152.* / 2012-05-26 09:11
PIS to partia wodza w której mogą być tylko bezwzględnie posłuszni wykonawcy poleceń wodza, inni wylecieli, reforma AWS zniszczona przez Milera była dobrą reformą, od tamtego czasu trudno przeprowadzić jakąś sensowną zmianę w Służbie Zdrowia z powodu upolitycznienia działań opozycji w tej sprawie, dyskusja ma dyskredytować przeciwnika politycznego a nie reformować służbę zdrowia

Najnowsze wpisy