Forum Polityka, aktualnościKraj

Arłukowicz: Wniosek o wotum nieufności przyjmuję ze spokojem

Arłukowicz: Wniosek o wotum nieufności przyjmuję ze spokojem

Wyświetlaj:
Malkontenet911 / 88.199.5.* / 2012-12-19 22:15
System EWUŚ DO DU.......PY !!! CI CO GO WPROWADZAJĄ POWINNI PONIEŚĆ KARĘ ALBO PODAĆ SIĘ DO DYMISJI. ZRÓBCIE NAJPIERW PORZ ĄDEK W NFZ A POTEM WPROWADZAJCIE COŚ NOWEGO. A NIE DLATEGO, KOLEGIFIRMA NA TYM ZAROBI. Co z pacjentem, który po weryfikacji w systemie EWUŚ okazuje się pacjentem nieubezpieczonym, chociaż faktycznie jest ubezpieczony. Ten pacjent, który w tym samym dniu udowodni że jest ubepieczony dużo nie straci, co najwyżej drugi raz odstoi kilka godzin w kolejce ale taki co jedzie do innego miasta do lekarza i nie zostanie przyjęty to chyba ma się powieścić???????? Może ci z wiejskiej niech się zreflektują i pójdą do zwykłego lejkarza się leczyć to zobaczą jak działa to co wymyyślają...... IDIOTYZMY-za które dostaną coroczne nagrody a powinni chować się ze wstydu i płacić kary za zamieszanie jakie wywołują bzdurnymi przepisami. Chyba jest odpowiedzialność urzędnika w demokratycznym kraju?????? No ale to w demokratycznym a nie w Polsce-KRAJU TRZECIEGO ŚWIATA !!!
ignorantt / 2012-12-20 11:29
wydaje mi się, ze on po prostu wie, ze ten wniosek nie ma realnej szansy pzrejść i że żadnego odwołania nie bedzie, stąd ten - zrozumiały jakby nie było - spokój
cantona / 31.174.134.* / 2012-12-08 18:00
świnia świni przy korycie krzywdy nie zrobi
Wapniak / 2012-12-08 11:58 / Tysiącznik na forum
I słusznie. Zagadką jest im więcej kasy dla szpitali tym większe ich długi... Ciekawe, co? Biedny Arłukowicz i jego następcy... A w sumie to mi się nawet podoba. Młodzież styropianowa niech myśli...
kazik1 / 89.206.32.* / 2012-12-07 21:40
Dorwał się do żłobu i teraz skoda tracić stołek i kasę.
japolak / 31.63.222.* / 2012-12-07 21:32
Panie Arłukowicz, to nie jest sprawa polityczna.Na codzień widać że nie daje pan rady i co pan kombinuje z polityką.Mnie wasza polityka wisi tu itam. Ja nie mogę się dostać do lekarza p lacąc składki czekając latami.Proponuję zlikwidować dla was szlacheckie przywileje i niech pan i pańska rodzina równierz zapisze się w kolejkę na kilka lat.Może w tedy rozjaśni się panu umysł!!!
Rywa / 83.22.200.* / 2012-12-07 21:15
Idiota. Przecież zanizone kontrakty i tak nie on poipdpisuje tylko "niezalezny" NFZ.Spadkobierca równie nieudowlnego ministraq jakim była Kopaczowa. Pijar , czy on uchroni nas przed kłopotrami. Czas oczekiwania na usługi wydłuza sie , bałagan w przaychodniach coraz wiekszy. Medycy , cosik sie zmienili na gorsze itd.

Najnowsze wpisy