Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Arsenij Jaceniuk apeluje o utrzymanie sankcji. "Każdego dnia, mimo rozejmu, tracimy żołnierzy ukraińskich"

Arsenij Jaceniuk apeluje o utrzymanie sankcji. "Każdego dnia, mimo rozejmu, tracimy żołnierzy ukraińskich"

Wyświetlaj:
egtteetet / 83.12.121.* / 2014-09-25 08:35

ekspert wojskowy Dmytro Tymczuk

jedna z metod psychomanipulacji. Nazwanie kogoś "ekspertem" powoduje automatycznie że z opinią takiej osoby liczymy sie bardziej nawet jeżeli jest to głąb pierwszego sortu. Świetny kucharz Jan Kowalski bedzie miał medialnie mniejszą siłe przebicia swoich opinii niż przeciętny ale tytułowany "ekspertem kulinarnym" kucharz Jan Nowak
akkk1 / 81.210.106.* / 2014-09-25 08:54
Ma pan rację.Ci wszyscy eksperci Putina to bezmyślne matoły wykonujące rozkazy swojego napuszonego faszystowskiego wodza.Dlaczego jednak dużo Rosjan wierzy mordercy i ohydnemu kłamcy.To jest problem.Tak jak ze Stalinem i Hitlerem.Okrutne reżimy zawsze powodują patologie społeczne.Putin wzorujący się na Stalinie i Hitlerze to poważny problem dla demokratycznego Zachodu.
erfqeqeqer / 83.12.121.* / 2014-09-25 09:48
to co na pisałeś to też metoda psychomanipulacji- najpierw teoretycznie przyznałes mi rację a potem odwróciłes kota ogonem i w moje usta "włożyłes" tezy których niegdy nie sformułowałem. śmieszny z ciebie gostek
akkk1 / 81.210.106.* / 2014-09-25 10:08
Śmieszni to są raczej Ci co wierzą bezmyślnie w propagandę faszystowską.Kiedyś wierzyli w propagandę Stalina i Hitlera a teraz wierzą w Putina.Mnie się wydaje że w Polsce faszyzm nie powinien cieszyć się powodzeniem ale skoro są tacy ludzie to przyjmuję to do wiadomości.Może to być dla kogoś śmieszne ale nigdy nie poprę psychicznie chorych zbrodniarzy takich jak Lenin,Stalin,Hitler czy Putin.
mon123 / 79.163.252.* / 2014-09-26 20:04

Śmieszni to są raczej Ci co wierzą bezmyślnie w propagandę faszystowską.Kiedyś wierzyli w propagandę Stalina i Hitlera a teraz wierzą w Putina.Mnie się wydaje że w Polsce faszyzm nie powinien cieszyć się powodzeniem ale skoro są tacy ludzie to przyjmuję to do wiadomości.Może to być dla kogoś śmieszne ale nigdy nie poprę psychicznie chorych zbrodniarzy takich jak Lenin,Stalin,Hitler czy Putin.


akkk1, zapomniałeś dopisać w tej wyliczance, jeszcze jednego dyktatora (w Twojej nomenklaturze "faszysta") - naszego rodzimego Piłsudskiego, który doprowadził do przewrotu wojskowego i de facto sam objął władzę w kraju. Jak na prawdziwego dyktatora przystało scigał i zamykał swoich przeciwników (wspomina się także o torturowaniu więźniów). Ale czy Polska nie rozkwitła w tamtym czasie? Czy nie była na tyle silnym militarnie i gospodarczo krajem, że nawet uwzględniano nas jako sprzymierzeńców Niemiec w wojnie z Rosją?
Dlaczego Putin ma w swoim kraju takie wysokie poparcie? Ponieważ zależy mu na dobru swego kraju, stara się go umocnić, tak jak Piłsudski umacniał Polskę.
Aż się chce, aby znów w naszym kraju do władzy doszedł jakiś dyktator, któremu na sercu leżałoby dobro Polski i polaków, a nie zachodniej banksterki i korporacji, czy napychanie własnej kiesy (jak to jest obecnie).

I na koniec: postaraj się używać słów, ktorych znaczenie rozumiesz, bo z pojęciem faszyzmu trochę Ci nie wyszło (chyba przejąłeś gadkę medialną, której poziom jest żenująco niski).
Tyle w tym temacie / 89.75.185.* / 2014-09-25 09:51
Przecież to ukrainiec pobratymca bandytów z majdanu.

Najnowsze wpisy