Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Artur Zawisza, PiS: Balcerowicz jest stroną agresywną i wszczynająca potyczki z rządem

Artur Zawisza, PiS: Balcerowicz jest stroną agresywną i wszczynająca potyczki z rządem

Wyświetlaj:
henn / 83.8.240.* / 2006-03-28 16:07
Lema nie ma.
Z Balcerowiczem odejdzie ostatnie co zdrowe i dobre .
waz(usa) / 64.21.105.* / 2006-03-28 15:58
Juz z pierwszego zdania widac jaki z Zawiszy osel-filozof. Wg. niego ceny uslug zaleza od tego czy udzial w banku ma kapital zagraniczny, czy krajowy. Zagraniczny kapital = drogie uslugi, ale w Polsce, za granica uslugi tego kapitalu sa tansze z jakiegos powodu. DEMAGOG nie rob nam wody z mozgu!
mm / 195.205.207.* / 2006-03-28 14:03
A PiS jest potulny jak baranek i popychany przez wszystkich. Nie próbuje wszystkim sterować i nie zawłaszcza Państwa. Chciałbym, żeby przestali wypowiadać się w mediach, bo już nie mogę tego bełkotu znieść. Czy nie wystarczy im RM i TRWAM, gdzie mają grono wiernych słuchaczy?
pretor / 194.187.144.* / 2006-03-28 13:14
Logika wypowiedzi p. Artura Zawiszy, jest tak pokrętna i nie logiczna, że powinien się zastanowić nad tym co mówi. Odnoszę wrażenie, że ten pan traktuje nas (społeczeństwo) jak przedszkolaków, debili ect. ect.
Jeżeli paru ekonomistów krytykuje postępowanie w tej sprawie PiS (nagonka na KNB i NBP) a p. Artur Zawisza ma oczywiście odmienne zdanie to "oczywiście" ON ma racje. Takiejgo mniemania o sobie ma, że jeszcze trochę a urośnie ponad chmury. Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji, iż indolencja intelektualna p. A. Z. nie obliguje mnie do merytorycznej dalszej "konwersacji".

"Jedyna słuszna droga"
eee / 83.27.32.* / 2006-03-28 18:56
zajrzyj na strone zawiszy - sam się na niej przyznaje do twojej tezy

http://www.arturzawisza.pl/publikacje.php?p=2
Jancych / 83.8.111.* / 2006-03-28 13:06
Panie Zawisza!. Trochę szacunku i skromności wobec prof. Balcerowicza. To tylko dzęki jego uporowi we wdrażaniu reform finansów publicznych mamy stabilny pieniądz i do tej pory spokój obywateli (również Pana dobre samopoczucie), ale tylko do tej pory, bo po ojęciu waszych rządów mamy nieustającą degrengoladę nastrojów z prostych przyczyn: nieuctwa, prostactwa i arogancji.
jon / 83.8.230.* / 2006-03-28 12:45
Nie posądzałbym tego statecznego profesora, no no.
Czy ktoś mógłby skatalogować te niecne , agresywne zachowania niecnego starucha ?
pj / 80.240.166.* / 2006-03-28 08:56
Czytając te wasze komentarze odnoszę wrażenie, że money.pl czytają same tumany. Ile płacicie za wasze konta w Kredyt Banku, ING Banku Śląskim czy w City Banku? Za mało? To wam jeszcze dołożą jak UniCredito postawi na swoim do czego mam nadzieję nie dojdzie.
luter / 217.98.68.* / 2006-03-28 17:22
A ja myślałem, że CIEMNOTA Pisowska nie zagląda na finansowe portale, bo im wstyd swojej niewiedzy ekonomicznej. Ale chyba podobnie jak p.Zawisza wydaje im się, że mają jakąś misję dziejową do wykonania, np. zniszczenie BAlcerowicza...
emigrant96 / 83.225.80.* / 2006-03-28 20:47
Oczywiście macie rację.
Włosi bardzo liczą na takich...
...frajerów jak Wy.
A później - kiedy przyjdą - założycie sobie "bezpłatne konto" z kwartalną kapitalizacją odsetek przy oprocentowaniu rocznym 0,000% i...
...niezliczoną ilością kosztów dodatkowych.
Ponadto co kwartał będziecie dostawać rozliczenie i kilkustronicowy aneks do kontraktu spisany takim drukiem, że po pierwszym kwartale będziecie po omacku szukać okulisty...
A po roku - tego już nie dojrzysz - okaże się, że na koncie brak 230 euro...
.... Będziesz mógł jeszcze zmienić bank...
tylko musisz wkalkulować po 50 do 100 euro za zamknięcie
i otwarcie konta...
...zależnie od "konkurencji"...
Spójrzcie w lustro...
i kogo widzicie...? - Niewiecie...?
...Przeczytajcie na Forum.
luter / 213.192.95.* / 2006-03-29 00:11
Jak widać jednak frajerów nie brakuje, zeby dawać się nabierać na tzw. "super okazje", a nie czytają dokładnie regulaminu kont osobistych. Jeśli dałeś się nabrać, to niestety jesteś sam sobie winien, bo nie zadałeś sobie trudu poznania wszystkich uregulowań. Tak samo są winni kredytobiorcy, którzy nie czytają umów kredytowych, które podpisują. "Dałeś ciała" a teraz gardłujesz na wszystkie zagraniczne banki. W Polsce jest ich pełno i jakoś ludzie sobie radzą. Mam konto w banku należącym do Włochów od lat i nie narzekam...
real / 81.219.244.* / 2006-03-28 21:04
Panie emigrant, niech pan nie straszy, tylko napisze, który to bank i w jakim kraju pana tak wyrolował?? I pan, taki spryciarz dał się tak zrobić??!!!!
Żal mi pana szczerze. :):):):):)
emigrant96 / 83.225.80.* / 2006-03-28 21:56
Ha..., ha... nie zawiodłem się...
Jeśli wyrolował to roluje nadal. Niema alternatywy...
Czyżby tym razem Pan Real zbyt szybko czytał tekst...?
Który kraj...? -Tam też jest napisane... troszkę inteligencji użyć zaleciłbym... wierzę, że Polacy umieją z niej korzystać...
...zwłaszcza gdy ich się do tego zmusi... chociaż czasami o niej zapominają...
...zwłaszcza przy wyborach przed 10 i 5-ma laty...
Ani myślę straszyć...
To już jest, któryś kolejny mój post w tej sprawie na tym Forum. Znam to z autopsji. Zmieniłem już kilka banków. Dla mnie już niema ratunku. Jeden zamiast do Polski wysłał mi kasę do Czech i łudził się, że zapomnę... Tutaj tak bankowcy pracują... pytałem czy są pijani - niestety - nie doczekałem się odpowiedzi. Myślę już nawet o jakimś internetowym Banku w Polsce ale są pewne komplikacje... - przecież nie mogą pozwolić, żeby im klijenci uciekali...
To Was "wypuszczają".
Panu żal... ? Ja szczerze informuje.
Żeby ten żal się Panu nie zmaterializował szybciej... niż Pan tekst zrozumie...
Pogodnych złudzeń...
real / 81.219.244.* / 2006-03-29 00:35
No niestety panie emigrant, wiem już z innych pańskich pouczających postów, że tu w Polsce, wszyscy to debile, nie umiejący czytać, lub czytający za szybko itd. (ma pan chyba jakieś kompleksy). Już zdążyłem się do pańskiego "stylu" przyzwyczaić, niemniej pański "poziom" wypowiedzi, świadczy TYLKO o panu.
A teraz spokojnie tłumaczę po raz kolejny (ostatnio kilka dni temu też tłumaczyłem panu z polskiego na nasz), bo szanowny pan emigrant po polsku jeszcze czyta, niemniej ze zrozumieniem słabiutko.
Otóż, jak pan pewnie wie (a może nie??) komentujemy tu wypowiedź pana Zawiszy pt. „”Artur Zawisza, PiS: Balcerowicz jest stroną agresywną i wszczynającą potyczki z rządem””
Owa potyczka Balcerowicza z rządem, wynikła na bazie fuzji włoskiego banku UNI CREDITO i niemieckiego HVB, oraz ich banków zależnych, w skład których wchodzą min. PKO S.A. i BPH.
Myślałem, że początek pańskiej wypowiedzi był na komentowany temat „”.....Włosi bardzo liczą na takich... ...frajerów jak Wy.””, dotyczący włoskiego Uni Credito.
Okazuje się jednak, że się myliłem i niesłusznie posądziłem pana o to że pisze pan na temat (a okazuje się, że pisze pan o miejscu swojego pobytu), za co chciałbym tu pana przeprosić. Teraz już wiem, że pisze pan nie na temat, ale to by jeszcze można przeżyć, bo wpisuje się pan w WIĘKSZOŚĆ dyskutantów na tym portalu, którzy piszą od rzeczy. Niestety, pan jeszcze do swojej irracjonalnej twórczości dokłada zupełną ignorancję merytoryczną w temacie, na który zabiera pan głos, choć w imię rzetelności muszę napisać, że czasem udaje się panu coś odkryć.
Pisze pan „””.....Znam to z autopsji. Zmieniłem już kilka banków. Dla mnie już niema ratunku. „”
Otóż jak już wcześniej napisałem, współczuję panu i to współczucie podtrzymuję. Z tego co pan pisze (nie wiem jednak ile w tym autorskiej fikcji a ile prawdy), wychodzi, że dla banku jest pan po prostu „finansowo cienkim Bolkiem”, czyli w wolnym tłumaczeniu, klientem nieistotnym dla banku, tzw. klientem śmieciowym.
Otóż tacy właśnie klienci muszą płacić za prowadzenie konta i wszystkie inne usługi, bo miesięczny obrót na pańskim koncie nie przekracza pewnie kilkaset euro. Tak naprawdę, dla banku jest pan CIĘŻAREM, i ZA TO musi pan właśnie płacić, ha,ha, biedny emigrant.
Ja mieszkam w Polsce, konta mam otwarte w 4 (słownie czterech, w tym jeden internetowy) bankach, w tym w trzech mam karty kredytowe VISA Clasic i elektron, i w żadnym z tych banków, nie płacę za prowadzenie konta. A nie płacę dla tego, że miesięcznie przez te konta przewala się kilkadziesiąt tysięcy, a bywa i więcej.
Po prostu panie emigrant, aby był pan KLIENTEM dla banku, musi mieć pan KASĘ, a na drobne, to niech pan sobie kupi portfelik (może być z napisem „..będę kiedyś milionerem”) ha,ha,ha. Ale mnie pan rozbawił na dobranoc.
Do Włoch, to ja jeżdżę na wczasy, jest bardzo fajnie (szerokie plaże i ciepły Adriatyk), a najbardziej mnie tam wkurza sjesta, bo wszystko pozamykane i nie ma gdzie kasy wydać. Ale jakoś to przeżyję.
Życzę owocnych poszukiwań darmowych banków, choć sukcesu nie wróżę.
selena / 87.105.41.* / 2006-03-29 09:39
Pan nie wróży panie real a ja wróżę i kiepsko oceniam Pana pychę "martwe znasz prawdy nie znane dla ludu" nie znasz prawd żywych nie obaczysz cudu"cyt.A. Mickiewicz
Panie real żadna chluba wtym kraju być milionerem mój znajomy komornik mawia że trzeba ukraść pierwszy milion żeby mieć pieniądze jestem otoczona przedsiębiorcami i wiem że ci którzy bardzo przestrzegaja fiskalizacji sa śmieciami bankowymi tak jak ja aprop's wczasów to uważam że wczasowanie nie polega na wydawaniu kasy jest tyle ciekawych rzeczy które można hołdować na urlopie dzięki którym wzrasta wrażliwość z tonacji pana wypowiedzi nie wynika taka cecha. rada wróżki jak nie ma Pan gdzie wydac kasy proszę wspomódz chore dzieci ich rodzice pomodlą się za pana wówczas przy nastepnym pobycie we Włoszech kiedy sie pan opije i obje nie utonie w Adriatyku chociaż obawiam sie ze osoba o tak pustym wnętrzu mogłaby dryfować po morzach i oceanach bo napewno nie w obłokach do tego trzeba miec wyobrażnie Pieniądz panie real ta bardzo ulotna materia myślę że pis dobierze sie do takich kont i zlustruje pana majątek i przeksięguje go do skarbca polskiego marzę o dyktaturze a Pan prezydent o silnych cechach zodiakalnego Byka rozmnoży węże w kieszeni i ukręci na takich milionerów jak Pan finansowy bicz wiesz real dlaczego tak mówię bo padłam ofirą polityki i ty też padniesz jeżeli w naszym kraju masz kilka kont to nie masz mózgu brak jego potwierdza to co mówisz dzisiaj tacy jak ja i emigrant są ciężarem dla banku ale jutro ty możesz stać sie ciężarem społecznym Historia kołem sie toczy
real / 81.219.244.* / 2006-03-29 18:55
Szanowna pani, tym razem nie skomentuję pani wypowiedzi, bo niestety takiego bełkotu demagogicznego nie da się komentować, bo cóż można napisać w odniesieniu do np. ""....myślę że pis dobierze sie do takich kont i zlustruje pana majątek i przeksięguje go do skarbca polskiego marzę o dyktaturze a Pan prezydent o silnych cechach zodiakalnego Byka rozmnoży węże w kieszeni i ukręci na takich milionerów jak Pan finansowy bicz wiesz real dlaczego tak mówię bo padłam ofirą polityki .........""???? Jedyne co mogę napisać, to że padła pani ofiarą nie tylko polityki, mogę tylko współczuć.
Ale żeby czas poświęcony na to pisanie nie poszedł na marne, to odniosę się nie do meritum, a do formy.
Otóż droga pani, ja z kolei marzę, aby Polacy, jak już nie znają języka obcego, to dobrze by było, aby chociaż znali język ojczysty, bo to też jest wyraz SZACUNKU do ojczyzny i patriotyzmu.
Otóż tekst składa się zasadniczo ze zdań, które można podzielić na pojedyncze i złożone. Złożone zdania natomiast, dzielimy na złożone współrzędnie i podrzędnie (czym to się różni nie będę na razie tłumaczył, aby nie przesadzić). W zdaniu (zgodnie z zasadami pisowni), używa się również interpunkcji (czyli kropek, przecinków itp.), aby pisane zdania miały sens i zawierały jakiś logiczny porządek.
Ja nie jestem polonistą, niemniej przytoczone wyżej zasady, to poziom wiedzy szkoły podstawowej, i wypadałoby, aby piszący na publicznym forum Polak, znał i stosował te podstawowe zasady pisowni. Wiem, że język polski, do łatwych nie należy, a niektórzy nawet uważają (Marek53), że można go stosować, jak - cytuję "walenie młotkiem", niemniej trzeba podjąć ten wysiłek, choćby po to, aby być dobrze zrozumianym. Bo czytając pani teksty (nie wchodząc w ich meritum), jest je ciężko zrozumieć, bo składają się z kilkudziesięciu wyrazów, bez początku i końca co może przypominać "rozmowy niedokończone", przynajmniej z konstrukcji.
Poza tym, na forum ekonomicznym, proponuję zostawić Mickiewicza, Biblię i węże w spokoju, lub jeśli na temat ekonomii czy polityki nie ma się nic ciekawego do powiedzenia, zmienić portal na np. o tematyce literackiej.
emigrant96 / 83.225.176.* / 2006-03-29 23:15
Panie Real wyrazy współczucia...
ten tekst nie był skierowany do Pana, więc nie może go Pan zrozumieć, jak i kilku innych poprzednio...
.... ten tekst jest o Panu i takich jak, Pan ostrzeżeniem dla innych, by zwrócili uwagę na to w jaki sposób "czerwoni" manipulują w swoich mediach by ogłupić Polaków.
Stosowali tą taktykę przed poprzednimi wyborami i niestety im się udało. Ludzie zajęci pracą, mało interesujący się polityką nie mają czasu na czytanie i wyszukiwanie opinii obiektywnych.
Polegają na zdominowanych mediach ogólnie dostępnych i przez to są podatni na manipulacje wyszkolonych oszołomów...
Już kiedyś zwróciłem uwagę, że jest Pan zdesperowanym reprezentantem "czerwonej brygady" i nikogo nie zdziwią Pańskie konta wiadomo na czyich plecach i z wykorzystaniem kogo, i jakich metod zdobyte.
Z Pańskich wypowiedzi można wiele wywnioskować. Pan natomiast nie potrafi pojąć, rzeczy oczywistych, nawet napisanych, nie mówiąc już o czytaniu z podtekstu. W zniewolonej Polsce to był jedyny sposób dotarcia opozycji do swoich zwolenników z akceptacją cenzury. Jest Pan zbyt "płytki"... charakterystyczne dla osób, którym wszystko podstawiono pod nos. Tatuś kupił dom, "załatwił" studia, przepisał majątek. Partia dała cieplutką posadkę... bez zobowiązań i odpowiedzialności. Żyło się dostatnio, wygodnie...
O pracy, wie Pan z opowiadań...
Miał Pan, więc dość czasu by studiować w nieskończoność j. polski, j. rosyjski..., j. marxizmu i leninizmu..., j. owijania w bawełnę..., godzinnych przemówień o wszystkim i o niczym, i wiele innych "języków" niezbędnych w przedstawianiu "jedynie słusznej sprawy" ogłupiałemu ploretariatowi... Bo polskiego to jednak do końca się Pan nie douczył...

"...nie płacę dla tego, że miesięcznie przez te konta przewala się kilkadziesiąt tysięcy, a bywa i więcej." - (tutaj "dlatego" należało napisać razem) i księgowego też "by z Pana nie było"...

Był Pan zawsze uprzywilejowany w stosunku do tych, którzy musieli i muszą zająć się pracą... jest Pan jednym z tych, którym komuna życie uratowała. Startując z równych pozycji... pewno skończyłby Pan na ulicy... nie obrażając wiadomych Pań.
Kiedy brak Panu koncepcji, stosuje Pan strategię podrzuconą przez "czerwonych" Tuskowi. Nie zdążył Pan zauważyć, że Polacy okazali się inteligentniejsi i odniosło to odwrotny skutek...
Zarzucając innym pisanie nie na temat, osiąga Pan mistrzostwo w tej dziedzinie... (Tusk, oczywiście nie pisał... - to wyłącznie dla Pana, by uniknąć problemów z "załapaniem"...)
Skromnością... też Pan nie grzeszy... wszystko się zgadza... Czerwona zaraza...
real / 81.219.244.* / 2006-03-30 20:53
„”.....Zarzucając innym pisanie nie na temat, osiąga Pan mistrzostwo w tej dziedzinie...”””, śmiech mnie ogarnia, bo muszę napisać, że mistrzostwo osiągam dzięki panu, bo jak wcześniej napisałem, wypowiada się pan nie na temat. Przypomnę, rozmawialiśmy o kontach, bankach i pana z nimi problemach.
Ale już tradycyjnie, wiedziony swoją obsesją, skręca pan na temat nie mający z bankami NIC wspólnego – cytuję fragmenty „”........... ten tekst jest o Panu i takich jak, Pan ostrzeżeniem dla innych, by zwrócili uwagę na to w jaki sposób "czerwoni" manipulują w swoich mediach by ogłupić Polaków......””, „”.....W zniewolonej Polsce to był jedyny sposób dotarcia opozycji do swoich zwolenników z akceptacją cenzury. Jest Pan zbyt "płytki"... charakterystyczne dla osób, którym wszystko podstawiono pod nos.....””, „”......Kiedy brak Panu koncepcji, stosuje Pan strategię podrzuconą przez "czerwonych" Tuskowi. Nie zdążył Pan zauważyć, że Polacy okazali się inteligentniejsi i odniosło to odwrotny skutek.....””,””..... Czerwona zaraza...””
Groch z kapustą wymieszany w jakimś obłędzie.
Muszę jednak przyznać, że absolutnie zgadzam się z koncówką ostatniego zdania "..Czerwona zaraza...".
Nie wiem tylko dlaczego, wyraz "Czerwona" napisał pan z wielkiej litery, myślę że albo to wyraz pańskiego szacunku do "Czerwonej zarazy", albo....brak wiedzy.
Tak czy owak, jestem pod wrażeniem pańskiej samokrytyki. Ja użyłbym jednak bardziej eleganckiego sformułowania na "czerwoną zarazę", mianowicie (parafrazując J.Kaczyńskiego) użyłbym sformułowania "lumpen proletariat". I o ile pan w dość zawoalowany sposób identyfikuje się z tą grupą (lumpen proletariatu), to już pani selena wali prosto z mostu bez ogródek, cytuję ""......myślę że pis dobierze sie do takich kont i zlustruje pana majątek i przeksięguje go do skarbca polskiego marzę o dyktaturze a Pan prezydent o silnych cechach zodiakalnego Byka rozmnoży węże w kieszeni i ukręci na takich milionerów jak Pan finansowy bicz....””.
Czyli innymi słowy krzyczycie - Włodzimierzu Leninie wróć!!!!! Komuno wróć, zabierz bogatym i rozdaj biednym, czyli nam!!!
Jak dwóch, lub trzech kolesi napadnie na bank, to nazywa się ich złodziejami i ścigani są przez wymiar sprawiedliwości, jak na wiele banków napada kilkanaście tysięcy ludzi, to nazywa się to rewolucją. Takie są marzenia lumpen proletariatu od wieków. To koncentracja na myśli, aby tym co mają zabrać jak najszybciej i jak najwięcej.
Muszę szanownych państwa jednak zmartwić, powtórki z Lenina raczej nie będzie, choćbyście śnili o tym co noc.
A zamiast wypisywać te brednie, pomyślał by pan lepiej, na spokojnie, gdzie zrobił pan błąd, dlaczego bank nie chce, aby pan był jego klientem, co zrobić i jak, aby stać się niezależnym finansowo.
Aby mógł pan jednak zacząć myśleć w ten sposób, musiałby pan sobie najpierw zrobić mały reset w swojej głowie, bo z takim natłokiem obsesji (niezależnie jakiego koloru), na pozytywne myślenie nie ma pan po prostu miejsca.
Jednak osobiście bardzo w to wątpię, aby się to panu udało i myślę, że już do końca życia będzie się pan dziwił, czemu bank każe panu za wszystko płacić i w swoim zacietrzewieniu nawet pan nie zauważył, że już dołączył do lumpen proletariatu (biednych i wściekłych).
Szczerze współczuję,
emigrant96 / 83.225.101.* / 2006-04-01 19:50
Jeśli pan usiłuje kogoś uczyć, to pańskim problem.
Ale, co z tego by wynikało, pan jako były "wszystko-wiedzący" nawet tutaj nie może się powstrzymać od pouczania... i wskazywania "jedynie słusznej drogi"...
Ja wyrażam swoją opinię, informuję. Podałem jako przykład konto, gdzie Unicredito funkcjonuje od lat. Co wspólnego mają pańskie konta w Polsce z tematem... to wiadomo tylko panu...
Reset jak widzę panu na zdrowie nie wyszedł, widać już software zbyt obciążony spyware'm i niewykluczony rootkit. Dla pana ratunkiem mogłaby być reinstalacja systemu, przedtem jednak wymiana BIOS-u... chociaż nie... to bez sensu... z tym bagażem, naleciałościami, mentalnością... Rozsądniej nowa motherboard...
aristo / 83.21.63.* / 2006-03-28 15:38
jak zaduzo placisz to zmień bank. Jak sie chce to mozna nei placic nic za prowadzenie konta i przelewy. Niestety ludzie u nas uwazaja, ze jak bank jest za drogi, to powinien sam sie zmienic. Zmieńcie bank! Jak idziesz na rynke po ziemniaczki i na jednym straganie jest drozej niz na innym to zmieniasz stragan...
Andre / 212.244.100.* / 2006-03-28 14:04
pj - to uważasz że jak bank ma "polski" kapitał to będzie taniej ? to przenieś się do PKO BP, wolna droga ..
zamiast otwierać rynek i pozwalać by było tyle banków ile tylko chce wejść to powołuje się komisje która sprawdzi dlaczego tak dużo banków nie ma jednego właściciela (państwowego), paranoja
drin / 2006-03-28 12:34
tak pan posel zawisza gardluje nad obecnoscia zagranicznych bankow na polskim rynku, a ja ciekaw jestem, gdzie on ma swoj rachunek??gdzie on przechowuje swoje oszczednosci??niestety pan posel nie ma osczednosci (tak wynika z oswiadzczenia majatkowego). ma natomiast pan posel kredycik hipoteczny, wziety oczywiscie w.... zagranicznym banku (Kredyt Bank nalezy do belgiskiej grupy KBC). dlaczego pan posel nie skorzystal z oferty banku polskiego?? dlaczego pan posel daje zarabiac inwestorom zagranicznym?? to trzeba wyjasni, panie posle:)
gośc / 213.25.164.* / 2006-03-28 14:30
Rzeczywiście, Pana Zawiszę trzeba dokładnie przesłuchać
kajtek / 83.31.59.* / 2006-03-28 23:28
tylko nie strzelaj w tył głowy jak twoi kumple w przwszłości
real / 81.219.244.* / 2006-03-28 11:31
Aby pan również mógł zakres swojej niewiedzy zmniejszyć, mam do pana pytanie:
- dlaczego bank PKO BP, bank POLSKI (państwowy), ma chyba najwyższe prowizje i opłaty, pomimo że werbalnie rząd tak bardzo się troszczy o niskie opłaty bankowe dla klientów, i aby je obniżyć w PKO nie musi walczyć z UE ani innymi zachodnimi bankami??
Liczę na wyczerpującą odpowiedź.
Ciułacz / 83.31.186.* / 2006-03-28 09:44
Nawołuj lepiej do zniesienia podatku Belki,bo tu są poważne straty obywateli. Było to zresztą w programie PiS-u..
uśmiechnięty / 83.11.59.* / 2006-03-28 08:38
Przecież poseł Zawisza (najbardziej pochmurny poseł) nigdy się nie uśmiecha, nawet jak opowiada dowcipy o Balcerowiczu to jest klasycznie ponury
Łukasz / 80.55.194.* / 2006-03-29 09:51
to przeczytaj dokumenty.
NP te na stronie Banku.
Decyzję o wydaleniu Mecha i opinię prawną...długo to analizowałem i twierdzę że Balcerowicz rzeczywiście miał złą wolę za to nie miał racji.
CAŁE uzasadnienie można sprowadzić to odpowiedzi na pytanie: czy jeśli ktoś wyraża swoje zdanie, określone sprecyzowane zdanie publicznie w mediach to znaczy że jest sronniczy a jego opinia jest nieobiektywna?
Moim zdaniem bezstronność nie oznacza braku opinii i poglądów ani nie oznacza trzymania jezyka za zębami. Odwołanie Mecha za to że się publicznie wypowiadał jakie ma zdanie w konkretnej sprawie to skandal.
Klops / 83.26.226.* / 2006-03-28 08:10
Naobiecywali gruszek na wierzbie wszystkim i nagle skończyła się kasa np. z dożywiania dzieci starczyło na herbatę i to zimą, zatem chciało się położyć łapę na kasę w Banku Centralnym a Profesor rzekł wara. Teraz będą go sądzić bo im dał jak durnym uczniakom po łapach. Rzenujące. Panie Zawisza z taką zapiekłością to do piekła, trochę racjonalizmu w działaniu.
Łukasz / 80.55.194.* / 2006-03-29 09:42
jasne .. tylko gdzieś ty widziałtą łapę PiS wyciągnięta po kasę w Banku Centralnym???.. jakieś urojenia?
fred / 2006-03-28 08:16 / Bywalec forum
Problem polega na tym , że p. Balcerowicz nie należy do obozu, jest istotną, inteligentną przeszkodą, ktora do tego ma charakter.
Realista / 80.53.49.* / 2006-03-28 12:26
Przez ostatnie 16 lat w Polsce bankami rządziła TARGOWICA. W XVIII wieku rodrapano Polskę a w XX-XXI sprzedano za bezcen nasze Banki.
waz(usa) / 64.21.105.* / 2006-03-28 15:46
Realista - a ktory z twoich bankow sprzedano. Jezeli twierdzisz, ze sprzedano twoj bank, (nie wywlaszczono cie!) to dostales pieniadze. Nie?
Dostales za malo czy jak? Mogles nie sprzedawac. - Po prostu nie CHRZAN dupku!
Marqus / 212.244.249.* / 2006-03-28 09:19
rzeczywiście jest niegłupi - warto przeczytać parę niepoprawnych zdań o nim w Najwyższym Czasie z zeszłego tygodnia
Wiechs / 83.10.28.* / 2006-04-03 18:33
Nie znam się na bankowości i nie umię ocenić Balcerowicza , ale .
Prowadzę w miarę dochodową działalność gospodarczą od 16 lat. Wszystkie nadwyżki finansowe do 2004 roku wolałem trzymać na wysokooprocentowanych lokatach bankowych z kilkunasto a wcześniej kilkudziesięcio procentowym oprocentowaniem niż inwestować w firmę w jej rozwój itd. Wynikało to z prostej kalkulacji lepiej nic nie robić i liczyć złotówki jak ich przybywa na koncie niż ryzykować w działalność , szarpać się itd itd.
Sądzę , że polityka wysokich stóp procentowych bardzo hamuje rozwój przedsiębiorczości oraz powoduje wzrost bezrobocia . Komu to służy ??????? to "schładzanie gospodarki " Może szanowna Komisja Sejmowa mi coś wyjaśni ?
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy