Forum Polityka, aktualnościKraj

Arybiskup atakuje rządzących za "chaos" w służbie zdrowia

Arybiskup atakuje rządzących za "chaos" w służbie zdrowia

Wyświetlaj:
zen8 / 79.184.76.* / 2012-02-06 02:54
walą w rząd ze wszystkich sił i ze wszystkich stron,aż rozlegnie sie powszechne wolanie o rządy silnej ręki i taka ręka szybko sie znajdzie.
wtedy wszyscy pożałują minionej swobody,ale bedzie już za pózno.biskupi niech też hartją siedzenia bo silna reka ich nie oszczędzi.
tesa1959 / 2012-02-06 06:47 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie martw się o biskupów. Komuna jakoś nie dała rady. Z Bogiem nikt nie wygrał i nie wygra, nawet w Rosji nie dali rady. Zadaniem Kościoła jest służba człowiekowi, a najbardziej temu bezsilnemu i to robi biskup.
103 / 46.204.117.* / 2012-02-05 21:31
Czy ktokolwiek widział w publicznym szpitalu jakiegokolwiek tzw. księdza? Przecież ta kasta nadludzi leczy się na specjalnych oddziałach klinik niedostepnych dla normalnych polaków. I taki czarny gryzie rekę która tego darmozjada karmi. Obłuda, fałsz i zakłamanie. Ano jak to czarne klechy. Głupi lud to kupi. A może modić się o jakiś cud? Ha, ha, ha......Alle jaja.
kk2 / 77.255.46.* / 2012-02-05 22:14
ręka którą kąsa, wcale go nie karmi, a wręcz przeciwnie - patrz co się dzieje z Tram TV. Po za tym, jak kazdy, kto mieszka w Polsce płaci rządowi VAT i akcyzę, a to znacznie więcej niż PIT
mmx / 2012-02-05 22:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
akurat kłamiesz jak znut - wiele razy widział księdza leżącego na zwykłym łóżku zwykłego szpitala powiatowego..............to raz

a dwa - przeca akurat abp Skworc PRAWDE POWIEDZIAŁ tutaj - jeden wieli bajzel w służbie zdrowia tfuuu choróbstw wszelakich
tesa1959 / 2012-02-05 21:48 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ja widziałam i to nawet niejednego w powiatowym szpitalu, w tym samym, z którego korzystają wszyscy. Mój poprzedni proboszcz i obecny także korzystali i korzystają z publicznej służby zdrowia.
Masz okazję wyrzucić swoje frustracje? Ok. Pluj do woli, jeśli to Ci ulży, tylko czy dałeś chociaż złamany grosz któremuś z nich,. że uzurpujesz sobie prawo do opluwania? i to przy okazji obrony zwykłych ludzi przez biskupa?

Najnowsze wpisy