Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

gabri i morfi / 2007-11-15 23:41
witam od jutra dla wszystkich chętnych i bez ograniczeń wiekowych i finansowych pojawiać sie będą sygnały do zajmowania pozycji na kontraktach terminowych FW20. W chwili obecnej gramy na FW20Z7. Kapitał początkowy 6000 zł. Na 5-20 minut przed możliwością wystąpienia sygnału zajęcia pozycji będzie podana informacja.
Wyświetlaj:
Morfeusz / 2008-01-18 09:45 / Tysiącznik na forum
od dołu L - 2936 stop 2885
Morfeusz / 2008-01-18 09:44 / Tysiącznik na forum
proponuję od góry S-3051 stop 3072
gabrik / 2008-01-18 08:54 / portfel / Wierny Forumowicz
witam rano
przyjdzie nam być moze dziś znów stoczyc bój na poziomie 2875-2917 i nadal powtarzam z uporem ten poziom ma potencjał aby zostać obronionym i nie czytajcie tytułów typu "dokad uciekać z giełdy" bo to szum ,lepiej na to konto sie uczyc niz dawać sobie wode z mózgu robić.
Nie twierdzę że nie możemy spaść,możemy ale zapewniam że podawany poziom nie jest przypadkowy i nadal twierdzę że rynek tu łatwo nie przejdzie niżej ale zobaczymy
Big Lebowski / 2008-01-18 09:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Gabrik.. nie wiedzialem ze z gwiazd mozna cos odczytac .. Pozdr..
Morfeusz / 2008-01-18 09:48 / Tysiącznik na forum
temat jest o tyle ciekawy że nawet widziałem u jankesów programy do tradingu oparte o konstelację gwiazd. A kiedyś na WAT-cie pisałem , temat do laborki z zakresu oddziaływania promieniowania kosmicznego na pracę transformatora ha ha ha wszystko jest możliwe tylko nasze umysły zbyt ciasne żeby to pojąć .....
mari / 2008-01-18 10:12 / Achi
jest coś takiego jak"efekt motyla"
wszystko jest możliwe i ma uzasadnienie, tylko trzeba wiedzieć na co patrzeć.(IMHO)
gabrik / 2008-01-17 23:54 / portfel / Wierny Forumowicz
ok trochę nowego swiatła wiem gruchnęło w usa i to mocno dośc ale nie jakos nadzwyczajnie to już od pewnego czasu "norma" u nas nadal poziom 2875-2917 nie złamany jeśli mój rysunek z 4 fala jest poprawny to czysto z teorii elliotta zasięg tej fali to powinno byc 2850 lub nawet może być 2510 ale ja jak mówie do zajmowania pozycji tej teorii nie stosuję lecz jako dodatek bo najzwyczajniej zaznaczanie fal na malutkich interwałach jest dla mnie uciazliwe i stosuję inne metody AT .
Ponieważ 2850 -28530 bliskie jest mojemu poziomowi 2875-2917 i poziom ten jeszcze sie trzyma i dwa razy wyrażnie zadziałał więc jeszcze rynek koncepcji nie złamał ale znów się powtórze gdy to się stanie jestem gotów na zmiane decyzji i nastawienia.

Jutro zatem pilne obserwowanie otwarcia i tego poziomu i trzeżwo myslimy,nie wpadać w panike i emocje wiem że to trudne ale inaczej się nieda trzeba nad tym starac się panować
gabrik / 2008-01-17 19:16 / portfel / Wierny Forumowicz
no cóż jak widać w usa ostra jazda ale teraz jest godzina 19,15 i zobaczymy co zrobia bo to godzina prawdy na ich rynku
gabrik / 2008-01-17 16:07 / portfel / Wierny Forumowicz
zerknąłem na wątek pod głownym komentem niestety tam nadal piszą i głowią się co i dlaczego powiedział jakiś analityk i szukają kto przez kogo jest podstawiony (to nawet jak dwa lata temu tu zaczynałem pisać to z tego co pamiętam różne głupoty sie pisało ale chyba nie az takie a najgorsze że wiele osób z dopiskiem "uznany" sieje populistyczne teksty zzupełnie bez merytoryki zamiast zacząć własne decyzje podejmować i analizy swoje robić tak więc na głównym wątku pisał już nie będę jedyne miejsce jakie pozostanie na moje wpisy to ten "kacik".
Tak więc póki co nasz rynek robi to co powinien albo lepiej co było widać że robić będzie ,pozostanie nam tylko poczekać co zrobią dziś w usa i czy astrologia nie była przesadzona.
pozdrawiam
mari / 2008-01-18 10:17 / Achi
napisz czasem coś pod Bigiem a tu i tak będę zaglądał bo pamiętam twoją drogę i wiem żeś chłodny już jak lód(emocjonalnie)
pozdrawiam
ppprzemo / 2008-01-17 18:33 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj,
dlatego coraz rzadziej zaglądam na główne forum...

A na marginesie - interesuje mnie opłacalność inwestycji w akcje zabezpieczonej kontraktami/opcjami. Teoretycznie (wg. opracowania, które można przecież znaleźć na stronie GPW http://tnij.org/alz7) można zbudować maszynę zabezpieczającą inwestycję w 100%. Jednak, jeśli dobrze rozumiem, im bezpieczniej tym mniejszy zysk gdzie 0% bezpieczeństwa = 100% zysku (lub straty) a 100% bezpieczeństwa = 0% zysku...
Mam rację czy coś pominąłem?
gabrik / 2008-01-17 18:47 / portfel / Wierny Forumowicz
Oczywiście ze masz dużo racji ale zobacz jak wiele osób w sewj naiwności na forum money uważa że np. TFI nie grają na rynku terninowym lub inni duzi gracze otóż ich inwestycje gdyby nie korzystali z opcji czy kontraktów były narazone na zbyt duże ryzyko tam inwestuje sie miliony a nie 10 000 czy 200 000PLN i są całe strategie inwestycyjne np. na wypadek takich okresów jak obecnie w wielkim uproszczeniu weżmy jestem TFI kupiłem za 20 000 000 akcji przy poziomie 2600 na wig20 część sprzedałem przy 3700 ale część mam sprawdzonych spółek ale licząc się z korektą głębdszą zabezpieczam te pozostałe walory w moim portfelu instrumentami pochodnymi .
Ale to temat na poważne i długie opowiadania tak samo jak arbitraż to też sposób na "mały" ale pewny zysk i przy kwotach rzędu milionów robi się już nie taki mały :-)
ppprzemo / 2008-01-17 19:14 / Uznany Gracz Giełdowy
A właśnie na takie poważne i długie opowiadania czekam z niecierpliwością :-)
To, że ktoś coś uważa, publicznie przekazuje i jeszcze gotów jest się kłócić skomentuję za klasykiem (przywołanym nie tak dawno przez innego klasyka): Potwarców mijaj obojętnie, a z głupcem się nie wdawaj w spór, nawet jeśli ma tytuły naukowe.
gabrik / 2008-01-17 15:52 / portfel / Wierny Forumowicz
no nie udało mi się was "wsadzić" na idealną Lkę ale mam nadzieję że kierując się wskazaniami i własnym rozumem nikt tu na s nie siedzi a wszyscy maja Lki w przedziale 2900-2920 :-)
dar _ia / 80.54.232.* / 2008-01-17 16:04
no co ty pojechali po stopach
gabrik / 2008-01-17 16:17 / portfel / Wierny Forumowicz
nie szkodzi że pojechali w takich chwilach gdy ma sie mocne podstawy trzeba wracać na rynek nawet kilka razy jak trzeba
Jaronero / 2008-01-17 15:20 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
witajcie :)
Mi sie bardzo podoba to uklepywanie dna... Udaję grubasa i zbieram powoli swój towar wg stawek jakie ustalam, a nie według tych którzy chcieliby sprzedać. Dziś bałem się że ceny mi odfruną, ale pozostałem na pozycji 40% niższej i się opłaciło... Arbitraż musi nas przytrzymać nisko jeśli faktycznie ma być zmiana kierunku...
Oglądałem rysunek Gabrika i tak powiem szczerze że pasuje do mojej koncepcji poziomu 3800-3900... pierwsza luka jest cirka 3855... Opcje byłyby w cenie... Nie wiem dokładnie jak to miałoby sie do zniesień fali spadkowej...
gabrik / 2008-01-17 14:09 / portfel / Wierny Forumowicz
stop "zabrał" pozycję" na dziś koniec bo musze do urzedu znowu gnać a morfi też zaginął w akcji i patrzecie na przedział 2875-2917 co sie tu dzieje bo to klucz do "zagadki"
afsitu / 2008-01-17 14:11
jak pomyśle ile można było już zarobić poddając sie po prostu tej wyprzedaży!
gabrik / 2008-01-17 13:53 / portfel / Wierny Forumowicz
stop jak ktoś oczywiście sie pokierował tym L podciagamy teraz na 2914 lub na 2920 w zależności od upodobań oba maja sensowne wytłumaczenie
gabrik / 2008-01-17 13:39 / portfel / Wierny Forumowicz
znów mi niemrawo dział forum ,przycina się
gabrik / 2008-01-17 13:36 / portfel / Wierny Forumowicz
L po 2921-25 stop 22 punkty niżej
gabrik / 2008-01-17 12:25 / portfel / Wierny Forumowicz
ok po sprawie te pozycje jeśli ktos wstawiał anulujemy
gabrik / 2008-01-17 11:59 / portfel / Wierny Forumowicz
morfi zniknał narazie więc generalnie ja dam wam nieco więcej swobody i przedział na to L podam od 2956-60
Morfeusz / 2008-01-17 11:11 / Tysiącznik na forum
pozycja techniczna kolejna L- 2960 stop 2945
gabrik / 2008-01-17 10:47 / portfel / Wierny Forumowicz
witam wszystkich dziś z analiz astrologicznych wychodzi że bedzie to sądny dzień dla indeksów amerykańskich wręcz wieszczy sie krach zobaczymy zatem jak to się przełoży na rzeczywistość........
gabrik / 2008-01-17 11:20 / portfel / Wierny Forumowicz
sprostowanie ponieważ data astrologicznie przepowiedziana pokrywa się z datą wyliczoną przeze mnie na podstawie innej metody podłubałem w temacie i jednak podobnie jak u mnie astrologicznie powinien nastapić istotny zwrot na rynku natomiast że krach to juz interpretacja astrologa który przyjał że sukces gdy zwrot nastapi w okolicach daty wyznaczonej przez niego a gdy będzie to jeszcze kierunek jaki z interpretował (w tym wypadku mega spadek) to już wspaniale i ogromny sukces.Dodatkowo zaleca się aspekty astrologiczne stosować łącznie z AT jeśli chodzi o rynki finansowe wiec nadal biorąc pod uwagę AT oraz daty astrologiczne 19 styczeń i mój 18 styczeń nadal scenariusz opisany przez zemnie niżej tzn. że poziom 2875-2917 ma duże szanse na zatrzymanie spadków i odwrócenie trendu jest ważny ale powiadam przebicie tego poziomu zwłaszcza w cenie close będzie powodować absolutną zmiane mojego nastawienia do rynku czyli będzie silnym sygnałem sprzedaży.
afsitu / 2008-01-17 11:07
póki co sądny moment minął dla naszej L-ki :-(
gabrik / 2008-01-17 11:22 / portfel / Wierny Forumowicz
przeczytaj email ode mnie :-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy