Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

gabri i morfi / 2007-11-15 23:41
witam od jutra dla wszystkich chętnych i bez ograniczeń wiekowych i finansowych pojawiać sie będą sygnały do zajmowania pozycji na kontraktach terminowych FW20. W chwili obecnej gramy na FW20Z7. Kapitał początkowy 6000 zł. Na 5-20 minut przed możliwością wystąpienia sygnału zajęcia pozycji będzie podana informacja.
Wyświetlaj:
Morfeusz / 2008-01-14 19:44 / Tysiącznik na forum
technicznie rzecz ujmując to stany już od dłuższego czasu przebywają w konsolidacji.Na SP500 zakres wahań od ok.1386 do 1422 . W końcu w którąś stronę muszą się zdecydować
no przeca nie będą sie tak bujać w nieskonczoność. Przebicie się SP500 poza w/w zakres wytyczy kursy globalnie na najbliższy czas. obie strony mają równe szanse póki co .
Morfeusz / 2008-01-14 18:50 / Tysiącznik na forum
cytat "Credit Suisse rekomenduje kupno akcji amerykańskich spółek"

hmm tam to dopiero głupki jakieś pracują u tych szwajcarów, co oni nie widzą że recesje mamy u jankesów chyba z księżyca spadli :)
gahek / 2008-01-14 19:13 / Optymista

hmm tam to dopiero głupki jakieś pracują u tych szwajcarów, co oni nie widzą że recesje
mamy u jankesów chyba z księżyca spadli :)


Może ta informacja jeszcze do nich nie dotarła :-P
Morfeusz / 2008-01-14 18:11 / Tysiącznik na forum
hmm tak sobie popatrzyłem przed chwila na miedź i kurna mamy podobno recesje w stanach (przy ISM w usługach 53.9 !!!!), i co ta miedź sie pomyliła zły kierunek wybrała ?
a sorry zapomniałem Chińczyki robią zapasy na lato. ::))
Morfeusz / 2008-01-14 15:48 / Tysiącznik na forum
pozycja L-3200 zamknięta po 3216
Morfeusz / 2008-01-14 15:47 / Tysiącznik na forum
dobra z pozycją nocować nie będziemy bo czasy niepewne zamykamy po pcr
Morfeusz / 2008-01-14 15:23 / Tysiącznik na forum
napisałem do jednego forumowicza dziś jak już padaka była totalna przed tym teraz odbiciem , że będą jaja jak na plusie zakończymy dzisiejszą sesję ale zaraz się poprawiłem że to raczej niemożliwe. Ale jak widać dopóki piłka w grze dopóty niczego nie można być pewnym.
Morfeusz / 2008-01-14 15:19 / Tysiącznik na forum
Gabrika wywiało , przejmuje pałeczkę mamy jak dobrze widzę L-3200 ze stopem na 3200
gabrik / 2008-01-14 14:50 / portfel / Wierny Forumowicz
kącik ma w nazwie reanimacja więc z racji aby nie narazac na straty podciagamy stopa na "zero" czyli 3200 ale ci co sledza dziś notowania moga zareagowac oczywiście wczesniej jesli nastapi znów powrót do tendencji spadkowej.ja raczej pokazę się tu dopiero wieczorem.
gabrik / 2008-01-14 13:45 / portfel / Wierny Forumowicz
tak na marginesie Lke po 3200
brydzia / 2008-01-14 11:28 / 10-sięciotysiącznik na forum
2008-01-11 11:54:48 | *.*.*.* | gabrik [ Portfel ] [ Wierny Forumowicz ]
Re: ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi [5]
i oczywiście gratuluję wszystkim analom oraz tym którzy np. na watku głównym namawiali do
umorzeń(cytując jakieś tam infa o tym) dziś oczywiście jeszcze nie wiemy jak dalej sie
potoczy sytuacja ale jakoś tak uważam za nazwijmy to nie poważne wyskakiwanie obecnie z
rynku.
P.S. mimo wszystko mam nadzieję że Pan Marek Knitter nie poczuł się urażony moim
wczorajszym wpisem pod jego komentem i przy okazji pozdrawiam.


widzisz Gabrik nie raz nie warto wychodzić przed szereg i uważać się za nieomylnego , jednego sprawiedliwego


Pozdrawiam ,
gabrik / 2008-01-14 13:36 / portfel / Wierny Forumowicz
no ok :-) skopiowałaś post wyjety z kontekstu więc zadaj sobie trud i przeczytaj dwa posty napisane pod tym postem w piatek.

P.S. nadal twierdzę że nie toleruję gdy ktoś "poleca" kupować na górkach a sprzedawać w dołkach, wiele razy pisałem o zasadach nie uśredniania na spadkach o cięciu strat przy -5/8% itp. sam popełniłem na rynku w swoim czasie wiele błędów i to jest fakt natomiast zdanie " ... nie wychodzić przed szereg..." wyrażnie napisałem że w piątek to "łapanie" dołka i że jak pewien stop zadziała to zalecam stanie poza rynkiem i poczekac na rozwój wypadków a u ciebie zobaczyłaś spadek dzis i .............poczekaj jednak na koniec sesji
grzepla71 / 83.23.242.* / 2008-01-14 10:34
Coś chyba nas Gospodarze dzisiaj "olali" !
broker / 2008-01-14 10:42 / Szejk
witaj oni tez mają swoje życie i z pewnością nie olali tylko czasu chwilowo nie mają :)
A2 / 2008-01-14 12:14 / Spekulantka
lepiej stoj poza rynkiem. Sytuacja jest bardzo dynamiczna
gabrik / 2008-01-14 10:12 / portfel / Wierny Forumowicz
witam co do pozycji jak wiadomo w piatek stop na 3259 zamknał nam L 3260 (wisi nadal pozycja wirtualnie 3345L nie podałem w ubiegłym tygodniu jej zamknięcia) generalnie jeszcze aktualne przemyslenia i analizy poprzednie.
Jednak dziś między 8 a 9 rano na indeksach w usa miało miejsce dziwne zachowanie i czekam na wyjasnienie ze strony brokera amerykańskiego.

P.S. niestety nie jestem zbyt przytomny dzis póznyą nocą wróciłem z wybrzeża więc dziś raczej ogranicze sie z działalnością
afsitu / 2008-01-14 09:35
Witam serdecznie! Jakoś już się pogubiłem, czy oficjalnie mamy pozycję, czy nie? Jeśli była to i tak już sie chyba zamknęła stopem, prawda? I co dziś nas czeka, jakiś plan, typy, jeśli można...
Medin / 2008-01-14 08:59 / portfel / SEMPER OPTIMUS!
Witam i pozdrawiam wszystkich tu zaglądających, a zwłaszcza Gospodarzy!
Morfeusz / 2008-01-12 12:13 / Tysiącznik na forum
a jeszcze jedna myśl odnośnie fixu piątkowego , zawyżenie mocne kontraktów i wydołowanie indeksu, to jest na moje krzywe oko przygotowanie podłoża na poniedziałek do ostrego arbitrażu. Z drugiej jednak strony biorąc pod uwagę ekstrema w LOPI-e , kapitału na arbitraż nie jest za wiele. Oj Ludziska sam jestem ciekawy jak to się dalej potoczy , Gabri wam tego chyba nie mówił ale 14 stycznia wyszła mu czasówka czyli istotny dołek lub istotny szczyt.
Big Lebowski / 2008-01-12 12:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja tylko dorzuce ze euo kosztuje obecnie 3,5768..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy