Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

gabri i morfi / 2007-11-15 23:41
witam od jutra dla wszystkich chętnych i bez ograniczeń wiekowych i finansowych pojawiać sie będą sygnały do zajmowania pozycji na kontraktach terminowych FW20. W chwili obecnej gramy na FW20Z7. Kapitał początkowy 6000 zł. Na 5-20 minut przed możliwością wystąpienia sygnału zajęcia pozycji będzie podana informacja.
Wyświetlaj:
Morfeusz / 2008-04-01 18:53 / Tysiącznik na forum
poziomy Anakondy na jutro obecnie Anakonda na L - 2983:

S - 2977
L - 2996
Morfeusz / 2008-04-01 18:59 / Tysiącznik na forum
Anakonda na pozycji L - 2983 ,(od 7 marca + 62 pkt / 13 pozycji)
Morfeusz / 2008-04-01 16:39 / Tysiącznik na forum
Anakonda pozostaje na pozycji L- 2983, istnieje sporawe p-stwo że w dniu jutrzejszym zamkniemy pozycję na otwarciu czyli po pcro. Ale o tym zadecydujemy w dniu jutrzejszym.
olq / 84.10.106.* / 2008-04-01 16:37
No i zakończył się prima aprillisowy dzień na GPW,jakoś bez fajerwerków-przynajmniej u nas.:).
Navigare----- / 2008-04-01 14:20 / Uznany Gracz Giełdowy
niedzwiadki sie okopały na pozycjach i nie chcą puścic dalej :)))
eprach / 2008-04-01 14:52 / portfel / Onedaytrader
podaj mi prosze swoje gg na maila... albo tutaj jak nie masz stracha :-)
Navigare----- / 2008-04-01 14:56 / Uznany Gracz Giełdowy
wstyd przyznać ale od poprzedniej reinstalacji systemu nie zainstalowałem jeszcze na nowo gg ale sie przymierzam więc jak do tego dobrnę to Ci podam numer :))))
Morfeusz / 2008-04-01 09:10 / Tysiącznik na forum
jeśli przekręcą anakondę na L po 83 to pozycja ta jest aktualna do końca sesji i dopiero na fixie możemy dokonać odwrócenia
Morfeusz / 2008-04-01 09:01 / Tysiącznik na forum
cie florek Anakonda od open na S - 2966 odwrócenie na L przy 2983
Morfeusz / 2008-04-01 08:54 / Tysiącznik na forum
poziom na L dla anakondy - 2983 , jeśli otwarcie poniżej 67 to wskakujemy na S,
Morfeusz / 2008-04-01 08:00 / Tysiącznik na forum
witam rano sytuacja globalnie bezpłciowa, w azji mamy misz masz, jankesi obsuneli sie na SP500 w okolice wsparcia teraz są na 1320. A więc wariant dodatniego otwarcia i potem obsuwanie całkiem realny.
Morfeusz / 2008-03-31 22:05 / Tysiącznik na forum
ale co tu dużo gadać jak mamy skasować całą falę spadkową od 3950 to poziom 3175 musi zostać pokonany w pierwszej kolejności a kasacja fali zostanie zrobiona na poziomie 3490 a potem 4050 to już rzut beretem. teraz to sobie możemy sie pośmiać z takich poziomów i postukać w głowę ale nigdy nie mów .....nigdy .
Navigare----- / 2008-03-31 22:14 / Uznany Gracz Giełdowy
Nigdy nie mówię nigdy, ale 4050 to my jeszcze dluuuugo nie zobaczymy ( z naciskiem na "dłuuugo" ) :))))
Navigare----- / 2008-03-31 22:20 / Uznany Gracz Giełdowy
Pamietam jak Warren sie zakladał z p.Danielem Gąsiorowskim czy 4000 bedzie do konca AD 2006... niedługo minie dwa lata i jeszcze 4000 nie "pękło" :))))
Jeck / 2008-03-31 22:00 / "Poławiacz perełek"
Witam Wszystkich.

Ogłaszam!!!: zbieramy na wyjazd dziecka nad polskije morje- Dziwnów-koniec czerwca..
Z poprzedniej akcji zostało nam 540 zł. Nasz forumowy Kolega daje pokój w swoim domu gościnnym w Dziwnowie. Nam pozostało opłacić przejazd i wyżywienie dla Marzyciela oraz jego opiekuna.

Prosze o deklaracje wpłat na Fundację Mam Marzenie na priva: 50pln i wielokrotność. Ci co brali udział w poprzedniej akcji wiedzą o co chodzi, kto nie brał -proszę o maila,albo na forum. W najbliższych dniach mam dostać informacje z fundacji o konkretnej osobie- wtedy podam szczegóły. deklaracje zbieramy do 1 kwietnia.Osoby zdeklarowane dostaną info na maila: co, komu, gdzie, adresy stron, etc.

Mam nadzieję, że Forumowicze znów się spiszą na medal !!! ;-)))
Pozdrawiam all

Ps. Dziękuję za liczne deklaracje !!!:-))))

Ps. Mamy już chętną osobę. Jest to mała Ola z okloic Lublina: http://www.mammarzenie.org/lublin/2008/ola_ko.php
Morfeusz / 2008-03-31 21:55 / Tysiącznik na forum
no to tak pod tego STS-a o którym wspomina hs2 proponuję przekonać sie co będzie warta jutro pozycja niżej podana :

S - 3040 stop 3050

i propozycja hs2
S - 3027 stop ???

nie chodzi mi tu o skonfrontowanie pomysłu hs2 z moim tylko o mini konkurs w którym wszyscy wygrywają.:))))
hs2 / 2008-04-01 00:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
więc podaję poziomy które dokładnie obliczyłem:
s - 3031 stop 3044

liczyłem je na podstawie STS, linii tempa(to te linie na 1, 1/3 i 2/3) o ile to co wykreśliłem możemy tak nazwać i wstęgi bolingera(gdzieś tu zrobiłem literówkę na pewno)

Z tego co wiem obecnie zakładam że:

otwarcie będzie z luką powyżej 3000, wydaje mi się że będzie to w okolicy 3035-3025 pkt
(ze wstęgi o której pisałem wyżej)

ceny będą poruszały się w przedziale od 3004(linia wsparcia 3000 - jak dla mnie psychologiczna w okół której oscylujemy + 4% tak na oko zapasu :))
do max 3047 - linia tempa(o ile dobrze ją narysowałem) stanowiąca tutaj opór, w razie jej przebicia o 5% zakładam że będą wzrosty na tej sesji bo wtedy ta linia zmieni się w wsparcie ale biorąc pod uwagę STS długiej pozycji nie otworzył bym ponieważ spodziewam się spadków do drugiej linii tempa.

Zakładam że zamknięcie będzie na poziomie około 3012 pkt.

Wydaje mi się że prawdopodobnie zarówno morfeusz jak i ja wygramy albo i nie jak będą spadki.

====
Podkreślam że jest to moja analiza którą mam okazję przedstawić za co dziękuję pomysłodawcy zabawy. Proszę na jej podstawie nie podejmować decyzji bo moja wiedza i doświadczenie nie są duże.
Jutro około 21 na pewno tu wpadnę :)
Morfeusz / 2008-04-01 08:48 / Tysiącznik na forum
brawo dla hs2 że zadaje sobie trud przygotowania strategi gry na dzień następny, tak właśnie powinna wyglądać praca wzorowego Tradera, na sesje jesteśmy zawsze przygotowani.
hs2 / 2008-04-01 17:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dziękuję:) pozycję zająłem jaką planowałem i zamknę ją za kilka sesji ale moje szacunki otwarcia i zamknięcia niestety do bani, wieczorem siądę i popatrzę czego nie uwzględniłem.

Bynajmniej respekt Morfeusz bo wczoraj wytyczone przez Ciebie 3040 idealnie jeden punkt pod maximum dziennym, chyba to raczej nie przypadek więc pozostaje mi pogratulować systemu i wyczucia rynku :)
hs2 / 2008-03-31 22:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
hmm propozycja hs2 za 2 godziny :)
zobaczymy co z tego wyjdzie tylko mam do wszystkich prośbę który to czytają - nie kierujcie się moim zdaniem bo nie chcę mieć kogoś na sumieniu ale swoją wiedzę z chęcią sprawdzę :)
deauville / 2008-03-31 22:41
mała między wami różnica (13 pkt.) - myślę że obie wejdą a koniec sesji was "pogodzi"
hs2 / 2008-03-31 23:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie no ja sie z Morfeuszem nie pokłóciłem (chyba :P)

Zresztą nie ma co nas nawet porównywać ze sobą - z tego co widzę to propozycja weterana giełdowego i szeregowego gracza będą ze sobą zestawione więc myślę że w tym wypadku wygra doświadczenie i wiedza weterana a nie pomysł szeregowego który ostatnio oblicza rozkłady prądów zwarciowych sieci WN :)

ps => 13 pkt *10 zł* 10 kontraktów = 1300 zł :) wychodzi jakieś 260 sztuk fiatów 126p(na prawdopodobnym chodzie :) ) kupionych za dobrą flaszkę na wiosce także trochę to jest :)
Morfeusz / 2008-03-31 23:16 / Tysiącznik na forum
ciekawe rzeczy opowiadasz ... ja tez kiedyś liczyłem te prądy zwarciowe i nawet to lubiłem.
no i masz babo placek chciałem zrobić mini zabawę a tu sie robią jakieś zawody o złote kalesony , weteran to nie jest synonim "nieomylny" , dla Twojego poziomu 3027 plus 2 pkty tez jest uzasadnienie techniczne więc oba poziomy są równie dobre a rynek losowo zadecyduje co wybrać lub oleje nas obu i sobie pójdzie całkiem inaczej , i proszę abyś nie brał sobie do serca tej minizabawy :))))
hs2 / 2008-03-31 23:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
czyżby też po elektro-energrtyce? No przyznam żę zwarciowe liczy się przyjemnie ale całek feurierowskich do przebiegów wymuszonych jakoś nigdy nie lubiłem zwłaszcza dla tych wymyślnych :)

Co do całej tej zabawy to miło brać mi w niej udział więc dziękuję za włączenie mnie do niej :)

A co do weterana to jak dla mnie jesteś doświadczonym graczem z dużą wiedzą z którego wypowiedzi można się trochę nauczyć :)

za moment podam moje wyliczenia co do jutra :)
Morfeusz / 2008-03-31 22:50 / Tysiącznik na forum
deauvalle ty się tu z nas nie wyśmiewaj , czasami i różnica 2 pktów może mieć znaczenie. :)))))))))
deauville / 2008-03-31 23:20
nigdy bym nie śmiał się z nikogo naśmiewać (szczególnie że na kontraktach gram od paru miesięcy i tylko dzięki Wam - zresztą z niezłym skutkiem, chociaż na giełdzie jestem od samego początku) ale biorąc pod uwagę że jesteśmy w trendzie bocznym, przepowiednie analityków (wig20 w 2008 +5%), nowy kwartał, wąski kanał (np. dzisiejsza sesja - wszyscy są wygrani i ci na S i na L) to obaj macie racje, kwestia 2-3 dni i czy z góry czy z dołu będzie ten sam poziom. A swoją drogą masz jak zwykle rację i 2 pkt. mogą mieć znaczenie (dziś jak zasugerowałeś że anakonde zamykamy przy 2912 pare minut wcześniej zrobiłem to po 2925 i tylko dlatego że długo się nie odzywaliście a ja musiałem pojechać do klienta - czysty fart )
Morfeusz / 2008-03-31 20:06 / Tysiącznik na forum
poziomy Anakondy na jutro :

S - 2967

ale w sumie ta S chyba nie będzie jutro w ogóle potrzebna
Morfeusz / 2008-03-31 19:13 / Tysiącznik na forum
wygląda na to że jutro wychodzimy górą nad 3020, i nie ma zmiłuj się . Dzisiejszy przebieg sesji a przede wszystkim ten nazwijmy to strzał stochastyczny trochawe niejednego tradera zaskoczył łącznie ze mną i to tak że nie zdążyłem zamknąć pozycji Anakondy póki była jeszcze profitowa.
ślicznooka / 2008-03-31 19:17 / Uznany gracz giełdowy
czyli robimy atak na złowrogą formację czerwonego prostokącika:)
hs2 / 2008-03-31 20:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
no na koniec ładnie zarzuciło ale obroty dziś to mikre były przez większą część dnia. Bynajmniej idzie wiosna więc na giełdzie jak na podwórko - dziś lekko zielono :D
Morfeusz / 2008-03-31 20:22 / Tysiącznik na forum
taka specyfika naszej giełdy że na 4150 będą iść malutkimi obrocikami, u nas jak obroty gwałtownie wzrosną to raczej trzeba się rozglądać za zwrotem rynku a nie za potwierdzeniem kierunku. :)))
hs2 / 2008-03-31 20:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
no tak ciężko się nie zgodzić :)
jutrzejsza sesja od ~3027 ale ku dołowi, myślę że spadniemy, no bynajmniej tak mi ze stochastycznego wychodzi :P

a swoją drogą kiedyś czytałem artykuł że klienci funduszy wycofują się na dołkach a kupują na górkach także ostatnie artykuły o funduszach to dobry znak :) j

W sumie jak sobie przypomnę na jakiej górce kupiłem na początku tej zabawy w październiku zawsze pojawia się uśmiech :)
Morfeusz / 2008-03-31 21:31 / Tysiącznik na forum
jeśli używasz STS jako wskaźnika wykupienia/wyprzedania to możesz Anakondę wykorzystać jako metodę wejścia na rynek :)))
Morfeusz / 2008-03-31 21:33 / Tysiącznik na forum
tzn mam na myśli wybiórcze wchodzenie w pozycje Anakondy z uwzględnieniem STS-a
hs2 / 2008-03-31 22:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Co do STS i anakondy to ciekawy pomysł i przez kilka najbliższych sesji będzie on testowany a co z tego wyjdzie zobaczymy :)
Morfeusz / 2008-03-31 19:00 / Tysiącznik na forum
Anakonda na pozycji L - 2985 na fixie ,(od 7 marca + 101 pkt / 12 pozycji)
Morfeusz / 2008-03-31 19:01 / Tysiącznik na forum
oj skopiowałem i nie zmieniłem Anakonda na L - 2988 i nie na fixie ale na strzale stochastycznym.
Morfeusz / 2008-03-31 18:52 / Tysiącznik na forum
Taka luźna dywagacja dotycząca Anakondy i systemu Reyczaka oba systemy to 100 % odmienne formuły i bazujące na różnych zależnościach a jednak zdarza sie że pozycje systemów leżą bardzo blisko siebie a nawet i był przypadek że pozycje były w ten sam punkt.
I dokładnie wszystkich przypadków nie analizowałem ale mam na razie podejrzenie że jak oba systemy zajmują pozycję, blisko siebie i oba odpalają to p-stwo powodzenia dla obu systemów znacząco wzrasta, pewnie w prostym przypadku oznacza to że jak dwie odmienne metody generują zgodny wynik to znaczy że wynik jest prawdziwy. ::))))) ale to poddaję uwadze wszystkim zainteresowanym.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy