Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

gabri i morfi / 2007-11-15 23:41
witam od jutra dla wszystkich chętnych i bez ograniczeń wiekowych i finansowych pojawiać sie będą sygnały do zajmowania pozycji na kontraktach terminowych FW20. W chwili obecnej gramy na FW20Z7. Kapitał początkowy 6000 zł. Na 5-20 minut przed możliwością wystąpienia sygnału zajęcia pozycji będzie podana informacja.
Wyświetlaj:
hs2 / 2008-03-22 19:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wesołych świąt innym przeglądającym ten temat oraz byczego roku :)
TOMOK / 2008-03-21 21:58 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Gdybym tu nie wpadł i nie odzezwał się źle czułbym się
Może słuchacie muzyczki w wolnych chwilach...może skusicie się
http://tnij.org/axmr
Pozdrawia inwestor co to nie miał odwagi...a codziennie czyta
Wesołych Świąt
A2 / 2008-03-21 21:53 / Spekulantka
Pogodnych Swiat oraz smacznego jajka dla bywalcow tego forum.
Big Lebowski / 2008-03-21 20:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zdrowych i wesolych swiat - calej Ekipie sklada Big..
Morfeusz / 2008-03-20 20:02 / Tysiącznik na forum
Anakonda bez pozycji na koniec dnia (od 7 marca + 234 pkt / 6 pozycji) .
wieczorkiem podam poziomy Anakondy na wtorek
Amirez / 2008-03-20 15:03 / portfel / Wychodzący z Szafy
Mam pytanie w zwiazku z dzisiejszym wygasaniem kontraktow .Czy jesli dzis nie zamkne pozycjii zostanie ona automatycznie zamknieta po cenie na fixie? Czy moze warto wczesniej zamknac pozycje ?
eprach / 2008-03-20 15:21 / portfel / Onedaytrader
warto zamknąć wczesniej bo prowizja mniejsza..

poza tym nie spodziewaj się zobaczyć rozliczenia CRR :-)
Morfeusz / 2008-03-20 15:20 / Tysiącznik na forum
serię H zamknie ci z automatu spij lub nie spokojnie :)))
Morfeusz / 2008-03-20 14:05 / Tysiącznik na forum
ponieważ nieuchronnie zbliżamy sie do poziomu Anakondy dla sygnału L czyli 2849, i obecnie anakonda nie jest na rynku więc powrót na rynek anakondy nastąpi w momencie zejścia ceny pod poziom 2849 i wyjście ceny ponownie nad poziom 2849 po cenie close świeczki 5 minutowej.
Jeśli ktoś nie rozumie to pytać wyjaśnię jeszcze raz.
Poziom dla S - 2821 i tu nie ma wątpliwości dotknięcie tego poziomu przez cenę wyzwala pozycję S. Manewry z świeczką 5 minutowa robimy w przypadku powrotu Anakondy na rynek po stronie ostatnio zajmowanej pozycji.
hs2 / 2008-03-20 18:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mam pytanie do Ciebie Morfeusz -
jeżeli obecny system jest po za rynkiem interpretujemy to tak że rynek jest obecnie w takim stanie że system ten się nie sprawdzi w perspektywie krótkoterminowej czy też interpretujemy to tak że wg systemu zajęcie pozycji w późniejszym okresie będzie bardziej opłacalne niż zajęcie innej pozycji obecnie którą system mógł by wskazać?
Morfeusz / 2008-03-20 10:35 / Tysiącznik na forum
ale podumajmy dalej , patrząc wstecz zdecydowanie więcej pozycji arbitrażowych zamknięto niż otworzono na serii H opieram te tezę na własnych subiektywnych obserwacjach rynku.
Kolejną obserwacją jest fakt sterowania arbitrażem przez wyżej nie znane czynniki, arbitraż potrafi być powstrzymywany pomimo dogodnych ku temu warunków. Idę dalej tym tokiem rozumowania, pozycję arbitrażowe nie muszą zostać dziś zamknięte choć dziś jest ku temu najlepsza okazja, pozycje mogą być zrolowane na następną serię. I wiecie co mi wyszło z tego wiosennego dumania , wyszło mi takie o to pytanie czy przypadkiem dzień wygasania kontraktów nie zostanie wykorzystany do podciągnięcia kursów ???????
eprach / 2008-03-20 11:07 / portfel / Onedaytrader
dumałeś dumałes i calkiem trafnie wydumaleś :-) przynajmniej na razie..
Morfeusz / 2008-03-20 11:13 / Tysiącznik na forum
o witaj eprach wczoraj już o ciebie sie martwiłem że nic ostatnio sie nie odzywasz , no fajnie ze żyjesz :)))
Morfeusz / 2008-03-20 12:31 / Tysiącznik na forum
no to jesteś wytłumaczony , tylko nie żałuj styropianu na ocieplenie, bo to co zaoszczędzisz tu to się zemści na ogrzewaniu domu.
eprach / 2008-03-20 12:44 / portfel / Onedaytrader
wiem wiem... 15 cm leży :-) do tego porotherm 30cm :-)
Morfeusz / 2008-03-20 09:19 / Tysiącznik na forum
ale nie dajmy się zwieść tej sielance , obserwujmy bazę dopóki jest na niej spory zapas do góry to mogą walić kosze arbitrażowe, do 15:10 mają na to czas a potem mogą to wszystko wywalić w rynek z powrotem i zainkasować pewny zysk.
Morfeusz / 2008-03-20 09:15 / Tysiącznik na forum
widzimy nowe zjawisko u jankesów odwrót od surowców a lokowanie kapitału w instytucjach dotychczas fuu bee ,... czyli finansowych. być może to nowe spojrzenie inwestorów będzie zalążkiem powstania nowej fali hossy (a co nie bójmy sie takich sformuowań nie modnych bardzo dzisiaj), :))) idzie wiosna to i spojrzenie inwestorów robi sie wiosenne a to może mieć przełożenie na giełdę :)))))
Morfeusz / 2008-03-20 09:08 / Tysiącznik na forum
od dołu wsparcia :
2848
2804
Morfeusz / 2008-03-20 09:06 / Tysiącznik na forum
od góry opory klasyczne:
2900
2930
2975
Morfeusz / 2008-03-20 08:56 / Tysiącznik na forum
witam to że nie będę podawał wam dziś poziomów to nie znaczy że nie będę sie do was odzywał, poziom na L dla Anakondy 2849 .
Jeck / 2008-03-19 23:22 / "Poławiacz perełek"
WW-Witam Wszystkich.

Idą Święta i Tomok mnie wyzwał....;-), więc jestem zobligowany. Komu jeszcze zostały jakieś pln-y...
Ogłoszam!!!: zbieramy na wyjazd dziecka/ci nad polskije morje.
Z poprzedniej akcji zostało nam 540 zł. Nasz forumowy Kolega daje pokój w swoim domu gościnnym w Dźiwnowie. Nam pozostało opłacić przejazd i wyżywienie dla Marzyciela oraz jego opiekuna.

Prosze o deklaracje wpłat na Fundację Mam Marzenie na priva: 50pln i wielokrotność. Ci co brali udział w poprzedniej akcji wiedzą o co chodzi, kto nie brał -proszę o maila,albo na forum. W najbliższych dniach mam dostać informacje z fundacji o konkretnej osobie- wtedy podam szczegóły. deklaracje zbieramy do 25 kwietnia. Osoby zdeklarowane dostaną info na maila: co, komu, gdzie, adresy stron, etc.

Mam nadzieję, że Forumowicze znów się spiszą na medal !!! ;-)))
Pozdrawiam all

Ps. Fundacja składa wszystkim forumowiczom życzenia Wesołych Świąt i dziękuje na poprzednią zbiórkę i pamięć.
Morfeusz / 2008-03-19 23:16 / Tysiącznik na forum
poziomy dla Anakondy :
S - 2821
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy