Forum Polityka, aktualnościKraj

Atak kibiców z Rosji. Policja publikuje zdjęcia

Atak kibiców z Rosji. Policja publikuje zdjęcia

Wyświetlaj:
Wapniak / 2012-06-12 16:58 / Tysiącznik na forum
Strach nawet czytać te idiotyczne komentarze.... Te z minusami i te z plusami. A może tak konika, szabelkę... po flaszce na łeb i w pieriod, co? Nie dziwię się wcale czytając te wypowiedzi, że były rozbiory. Przy takich pieniackich, bezmyślnych postawach, są i być muszą. Nikt furiatów w centrum Europy, tolerować długo nie będzie. Nie widać!?...
A propos: a zachowanie naszych kiboli za granicą, to nie łaska zauważyć?
dagmaraKa / 2012-06-13 09:30 / Bywalec forum
ciekawe czy opublikują zdjęcia naszych "wspaniałych" walecznych z wczorajszego dnia z Warszawy
kochampolske / 213.47.89.* / 2012-06-12 13:25
nie ma takiej mozliwosci. kilku stewardow sprowokowalo specjalnie wielotysieczny tlum. kon by sie usmial na taka argumentacje.
spelniali swoj obowiazek przywolujac do porzadku te zdziczala bande i za to dostali.
to bydlo zapomina, ze jest tutaj goscmi, i tak pozostanie. a jak sie beda nadal panoszyc i bic innych, to sie poleje krew, gdyz polacy nie beda tego w nieskonczonosc tolerowac.
precz, nie sie wynosza na plac czerwony, tam moga sobie demonstrowac swoje faszystlowskie symbole.
Panna nieMłoda / 2012-06-12 14:42
Niech znajdą i ukarają tych ludzi!! banda warchłów i zwierząt!!
kochampolske / 213.47.89.* / 2012-06-12 13:15
Jak takiego wpuscisz na salony, to nas..a ci na srodku pokoju.
mialem wielokrotnie z nimi do czynienia i wiem, jacy podli i podstepni oni sa.
nie liczylbym dzisiaj na spokoj. na pewno dojdzie do awantury sprowokowanej przez to ruskie bydlo, gdyz wielu z nich po to tu przyjechalo, jako konfidenci fsb, z antypolskim nastawieniem, z zamiarem zaszkodzenia polsce i polakom.
leszek619 / 188.146.97.* / 2012-06-11 12:44
jestem kierowcą i jezdze na rosje co tydzien i wiem ze bratnim narodem to oni nie sa dla nas,przy kazdej okazji jek tylko moga to chca wykrecic Pana na kase,nawet sklepowa w GS jak slyszy ze polak to mysli jak oszukac. Pany za wszystko musza im placic doslownie.sa bezczelini, chamscy, to podli ludzie. jak niemówisz tak jak ono,nie myslisz tak jak oni to jestes wrogiem. tłumacza sie ze ochroniarz powiedział słowo ku....a i za to go pobili. u nich słowo '' blac'' ma to samo znaczenie jak u nas i jest uzywane co tzrecie słowo w rozmowie,i my ich za to nie bijemy.ale sa to tacy ludzie ze jezeli sa winni czemus to tak robia azeby wina była ale nie po ich stronie.a wogole to syf i brod, nie zachwycajcie sie naprawde nimi bo niema naprawde czym.5dni w tydodniu tam jestem i naprawde wiem co to jest.
klusek z biedronki / 87.119.16.* / 2012-06-11 07:42
Ruska bolszewicka hołota POzostanie ruską hołotą nie wiem jak by się starał Tusk z Komorowskim to nie wmówią nam , że to są nasi przyjaciele. Ten Szejfeld z PO fan Rosjan mówił już PO meczu z Rosji z Czechami, że fajnie jest i niech i POzwólmy Rosjanom czuć się jak u siebie w domu. Rozumiem, żę jak biją Polaków to dla jednego z głównych POlityków partii rządzącej jest fajnie. Jutro POlityczna demonstracja butnych Rosjan z POd znaku sierpa i młota jak sami siebie określili i dodali, że jest demokracja to będą maszerować z czym im się chce i jak i im się chce.
NikLyk / 83.18.82.* / 2012-06-11 10:56
Następny kretyn, który pisze w środku wyrazów duże litery 'PO"...za chwilę inny idiota będzie pisał duże "PIS"
Kretyni nie potrafią się powstrzymać od politycznych bzdetów przy każdej okazji
kochampolske / 213.47.89.* / 2012-06-12 13:18
czy to on nie potrafi sie wstrzymac, czy tez politycy partii oszustow?
poodwiedzaj rozne fora, zobaczysz, jak sie odzywa i co pisze powskie bydlo.
hszonszcz / 95.49.65.* / 2012-06-11 08:36
Taki pewny jesteś, że stewardzi to aniolki a te paskudne Ruskie to diably.A skąd wiesz, że to byli Ruskie?????Ne wiesz a już obrażasz sąsiedzki NARÓD i tym dajesz świadectwo,że sam jesteś menda, wsza i łachudra i ch.. ci w d...ĘĘĘĘĘ!!!!!!!!!!
kochampolske / 213.47.89.* / 2012-06-12 13:20
no nie jestes w temacie koles. gdyz nawet szef kibicow rosyjskich tlumaczac ich przyznal, ze to byli rosjanie, wiec po co te debilne manipulacje.

Najnowsze wpisy