Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Atak na ambasadę w Jemenie. Trwa szturm

Atak na ambasadę w Jemenie. Trwa szturm

Money.pl / 2012-09-13 11:54
Komentarze do wiadomości: Atak na ambasadę w Jemenie. Trwa szturm.
Wyświetlaj:
kjhgfrtyuio** / 212.14.47.* / 2012-09-13 12:48
w rękach służb specjalnych Izraela i USA. Dążą do sprowokowania wydarzeń politycznych na Świecie które zdyskredytują administrację Obamy w oczach wyborców. Swoją drogą ci co obrażają uczucia religijne innych wyznań są bestiami które powinno się kastrować aby nie mogly spłodzić równie nikczemnego potomstwa. Już JPII nauczał Katolików co oznacza brak szacunku dla innej religii niż nasza. Jest to objaw zbydlecenia ludzi. My Polacy powinniśmy w takich chwilach pamiętać o naukach Naszego Papieża i odrzucać próby skłócania ludzi różnych wyznań. Ten film jest ohydny i godny tylko potępienia.
raq007 / 87.105.182.* / 2012-09-13 14:10
Bla Bla Bla.. Ja jestem za wolnością słowa a nie nietykalnością czyichś głupich wierzeń (tak, twoich katolickich też). A co jeśli ja wymyślę sobie religię i razem z kilkoma innymi jako jedną z prawd ustalimy iż ty katolik jesteś brudny i niewierny i masz się czołgać a nie chodzić i wszystko inne bedzie nas obrażać? Wykastrujesz się za obrazę naszych uczuć? baranie, czy powiesz mi że twoje wierzenia i jeszcze jakieś są lepsze od moich? Widzisz jakie to durne? Jedyną słuszną drogą jest wolność słowa do krytyki durnych (i nie durnych) przekonań!
Koloko / 94.234.170.* / 2012-09-13 12:17
Kiedy wreszcie armie swiata zrobia porzadek z ta swołocza? To ciemne bydlo powinno sie zamknac w rezerwacie za wysokim murem i niech tam sobie czcza swojego swietego pedofila.
ad1970 / 109.156.156.* / 2012-09-13 12:04
Dlaczego ujawnianie prawdy historycznej, i to tylko małego fragmentu, i bardzo spokojnie, nazywane jest obrażaniem?

MUHAMMAD I 9-LETNIA DZIEWCZYNKA - HADISY:

1. Sahih Muslim Book 008, Number 3310: Aisza powiedziała: Apostoł Allaha ożenił się ze mną kiedy miałam 6 lat i zostałam dopuszczona do jego domu kiedy miałam 9 lat.

2. Sahih Muslim Book 008, Number 3311: Aisza powiedziała, że Apostoł allaha ożenił się z nią kiedy miała 7 lat i została wzięta do jego domu jako panna młoda kiedy miała 9 lat, i miała przy sobie lalki. I kiedy on umarł (święty Porork) miała wtedy 18 lat.

3. Bukhari vol. 7, #88: Prorok podpisał kontrakt małżeński z Aisza kiedy miała 6 lat i skonsumował swoje małżeństwo kiedy miała ona 9 lat i została z nim przez 9 lat (do jego śmierci)

4. Abu Dawud, Vol. 2, #2116: Aisza powiedziała „Apostoł Allaha ożenił się ze mną kiedy miałam 7 lat” (narrator Sulaiman mówi „lub 6 lat”) „Miał on ze mną stosunek seksualny kiedy miałam 9 lat”

5. Tabari, volume 9, page 131 (...) Prorok ożenił się z nią trzy lata przed Emigracją, kiedy miała 7 lat i skonsumował małżeństwo kiedy miała 9 lat, po jego emigracji do Medyny w Shawwal. Miała 18 lat kiedy umarł.


plus


MUHAMMAD I JESZCZE MŁODSZE DZIECKO

"Zauważyłem Apostoła widzącego Ummu-Fadl kiedy raczkowała przed nim i powiedział on „Jeśli
podrośnie i będę jeszcze żył, to ożenię się z nią”, lecz on zmarł zanim ona podrosła..."

"Życie Proroka Allaha" Ibn Ishaka - biografia Mahometa (oczywiście uznawana przez samych muzułman) "Sirat Rasul Allah" Ibn Ishaka (Suhayli, ii.79: In the riwaya of Yunus I.
I recorded that the apostle saw her (Ummu’l-Fadl) when she was baby crawling before him and said, ‘If she grows up and I am still alive I will marry her.’ but he died before she grew up

and Sufyan b. al-Aswad b. Abdu’l-Asad al-Makhzumi married her and she bore him Rizq and
Lubaba (ref.10, p. 311) SIRAT RASUL ALLAH by Ibn Ishaq Translated by A. Guillaume.

Fifteenth Impression, 2001 Published by Oxford University Press, Karachi, Pakistan

ŻONY (bo jak wiadomo im bardziej "duchowo" rozwinięta osoba, tym większe potrzeby seksualne, pożądanie oraz zmysłowość)

Wg. niektórych wyznawców religii pokoju było ich 9...

Wg. innych źródeł:
1Khadija
2Aisha
3Hafsa bint Umar
4Sawada bint Zama
5Zaynab bint Khuzayma
6Salama Hind bint Abi Umayya
7Zaynab bint Jahsh
8Juwayriya bint al-Harith
9Umm Habibah Ramla
10Safiyya bint Huyayy
11Maymuna bint al-Harith
12Maria al-Qibtiyya

I jeszcze innych:

Żony
1. Khadija
2. Sawda
3. Aesha
4. Omm Salama
5. Halsa
6. Zaynab (of Jahsh)
7. Jowayriyi
8. Omm Habiba
9. Safiya
10. Maymuna (of Hareth)
11. Fatema
12. Hend
13. Asma (of Saba)
14. Zaynab (of Khozayma)
15. Habla
16.Asma (of Noman)

Konkubiny/niewolnice
1. Mary (chrześcijanka)
2. Rayhana

Fanki Muhammada które mu się oddawały z własnej woli
1. Omm Sharik
2. Maymuna
3. Zaynab (trzecia)
4. Khawla
pomo dore / 2012-09-13 11:54 / Tysiącznik na forum
Myślę że Nergal w swoich barwach wojennych mogłby w Jemenie zrobić jakiś happening - np publiczne darcie albo spalenie Koranu. Skoro w przypadku Bibli nie zabrakło mu odwagi to i z Koranem sobie poradzi ;DDD

i jeszcze ta sucz od penisa na krzyżu tez mogłaby jakis performens z mahometem w roli głównej zrobić. W końcu wielka sztuka obroni sie sama
MPMPMPPm / 194.11.22.* / 2012-09-13 13:56
na to te lekkoduchy są za cienkie w uszach. Obrażać tak, ale tylko wtedy gdy wiemy że nikt nam nie odda. Czyli typowe zachowania szkolnego łobuza. Skopię słabszego,bo mi nie odda a podobni do mnie poklepia po plecach. Chrześcijaństwo jest religią, która w założeniu mówi kochaj bliźniego i nadstaw drugi policzek... A Islam mówi - szerz religię i zabijaj niewiernych

Najnowsze wpisy