Forum Polityka, aktualnościKraj

Atak na biuro poselskie PiS. Nie żyje co najmniej jedna osoba

Atak na biuro poselskie PiS. Nie żyje co najmniej jedna osoba

Wyświetlaj:
jotka1 / 78.31.91.* / 2010-10-20 08:09
Niezrównoważony człowiek popełnia morderstwo, a "nieutuleni w żalu" politycy próbują przy okazji zyskać parę punktów. Ostatnio często widzę jak ludzie szukają na siłę drugiego dna wydarzeń: rozbija się samolot to winni są wszyscy oprócz pilota, giną ludzie w wypadku samochodowym - winny jest rząd i bieda, szaleniec morduje - winne są media i opozycja....
Nasz kraj jest jakiś specyficzny. We wszelkich wiadomościach gro czasu zajmują politycy i komentarze polityczne. Kiedy oglądam np. telewizję czeską to mam wrażenie, że oni wcale nie mają polityków. Zastanawiam się czy ich telewizja jest dziwna czy też raczej nasza.
jot-24 / 62.152.144.* / 2010-10-20 18:16
nasze telewizje zostały stworzone przez ludzi z tajnych służb, i dlatego tak mieszają. Z mętnej wody najłatwiej coś wyłowić
Botycki / 79.191.9.* / 2010-10-20 10:12

Niezrównoważony człowiek popełnia morderstwo

A skąd wiesz, że niezrównoważony? Może był wynajętym płatnym mordercą i miał wyeliminować Jarosława Kaczyńskiego na zlecenie polskiego rządu. Już raz posunęli się to tego w Smoleńsku, teraz trzeba było dokończyć robotę, to proste jak dzień dobry.
velandil / 2010-10-20 16:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Błagam, powiedz, że to było ironiczne.... Bo jeśli nie to zgłoś się do psychoterapeuty i lecz swoją paranoję, zanim sobie lub komuś zrobisz krzywdę.
EURO STUDENT / 2010-10-20 06:47
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
emefemka / 94.40.115.* / 2010-10-20 07:16
No trafiłam dzisiaj rano na potargany papier toaletowy. Dlaczego potragał mi go TUSK !!!
Ludki to juz paranoja a mylsenie,ze ktos moze tym sterowac to typowe myslenie Jarka. Z jednym sie zgadzam. Nienawiśc budzi nienawiśc i to co zasiał Kaczyński zbiera teraz owoce. Szkoda ludzi. A przypuszczam ze Ci z pisu beda popełniac samobójstwa jak dalej będa tak traktowani przez " wodza"
Czy nie ma peawa w Polsce które mówi,ze jak sie widzi ze ktos wymaga pomiocy to nalez mu pomóc. Pomóżecie Jarkowi!!
ora_et / 77.113.44.* / 2010-10-20 20:29
Z tym "no", na początku zdania, to jak oborowa, zaś ciąg dalszy jak palikot
tade / 83.2.33.* / 2010-10-20 07:04

MELDUJE WYKONANIE ZADANIA !

no no student co zatęskniłeś za ozdobionymi oknami !!!!!!!!!!
obudź się
Punch zdegustowany / 85.222.86.* / 2010-10-20 02:51
Kto wiatr sieje, burze zbiera panowie PiSdolce.
PS. Nic nie ujmują tuskomanom od wyciskania z narodu ostatniego grosza, zamiast ograniczyć miliardy wydawane na g....o czyli senaty, ciała doradcze prezydenta (jak jest matołkiem to po co startował), sejm kolesi, administrację, ..etc.....
jedenzmiliona / 83.11.239.* / 2010-10-20 00:57
a kto panie Kaczyński palił kukły Wałęsy przed Pałacem? ... no to teraz zmiana banana.. a raczej kukły "Nie rób drugiemu co tobie nie miłe"
pan władek / 89.231.112.* / 2010-10-20 00:43
my tu o mordzie politycznym, a dziś Niemcy Francja i Rosja rozmawiały jak ma wyglądać Europa.
Zmartwiony / 91.94.27.* / 2010-10-20 00:07
Mam same złe przeczucia.
Ludzie intuicyjnie czują strach przed tym co może nastąpić. Niektórzy, jak ten desperat z
Częstochowy/Łodzi nie potrafił zrobić nic innego.
Gdyby w 1938 roku powiódł się zamach na Niejakiego Adolfa H. Europa oszczędziłaby
kilkadziesiąt milionów istnień ludzkich… A co mówilibyśmy o zamachowcu? Że szaleniec...
Jarosław K. jest bardzo niebezpiecznym narodowym socjalistą.
Nigdy nie walczył o wolną Polskę ani o demokrację. Zawsze walczył o władzą dla siebie!
Uważa, że Polska to On!
Pamiętam doskonale sprzed kilkunastu lat serbskiego patriotę – Swobodana
Miloszewicza.
Dokładnie takie same, sprawdzone metody działania. Łatwo jest rozbudzać nacjonalizmy,
zwłaszcza wśród ludzi starszych lub niesamodzielnych. Ludzi, którzy nie potrafią ocenić
czyichś prawdziwych intencji od wypowiadanych słów.
Boję się, że w ciągu 2 lat w Polsce poleje się krew. Jarosław nie cofnie się przed
niczym, aby sięgnąć po władzę dla siebie.
sefgloj / 83.11.239.* / 2010-10-20 01:00
spoko.... nie taki on straszny jak się maluje... damy radę.
Ale mogą chcieć się nim służby posłużyć... to u nich rodzinne.
pan władek / 89.231.112.* / 2010-10-20 00:40
lecz się palancie i przestań cytować insynuacje wyborczej sprzed tygodnia.
Tak w ogóle to kaczyński zabił czy to jaśnieoświecony wyborca PO?
A może zacytujesz tych panów z 1938, którzy mówili, że mordowali Żydów bo oni wywoływali w nich takie emocje. Gdyby nie było Żydów nie trzeba by ich mordować. Gdyby nie było Kaczyńskiego też nie trzeba by go mordować, prawda.
mac0 / 178.36.36.* / 2010-10-20 08:45
A ty skąd masz informację że była wyborcą PO, a może był wyborcą PIS i niesamowicie zawiódł się widząc że naczelnym celem tej partii jest antagonizowanie polaków.
Zwolennikom nacjonalistycznych partii bardzo łatwo przychodzi wydawanie wyroków na podstawie plotek, jeszcze przed wyjaśnieniem przyczyn.
Natomiast Kaczyński ma już doświadczenie na zbijaniu kapitału politycznego "po trupach"
Zmartwiony / 91.94.30.* / 2010-10-20 09:10
"wykonać!" doskonale obrazuje charakter PiSowców.
Napluć, naobrażać, wszystkich, którzy mają inne zadanie niż Kaczyński traktować jak wrogów.
Brawo, tak trzymać, płaatne chłopaki z PiSu!!!
wykonać! / 81.210.19.* / 2010-10-20 08:51
Rżniesz głupa, czy to twój stan normalny? Kretyn! POszoł won!
Zmartwiony / 91.94.30.* / 2010-10-20 09:12
"wykonać!" doskonale obrazuje charakter PiSowców.
Napluć, naobrażać, wszystkich, którzy mają inne zadanie niż Kaczyński traktować jak wrogów.

Brawo, tak trzymać, płaatne chłopaki z PiSu!!!
Mosad 0123 / 82.210.188.* / 2010-10-24 10:38
Osioł jesteś. Idź zrób sobie lewatywę i nie wypisuj głupot.
zaciekawiony / 149.156.124.* / 2010-10-20 00:15
dla kogo jest aż tak niebezpieczny?
Zmartwiony / 79.162.55.* / 2010-10-20 00:24
dla nas, dla naszych dzieci.
Oddałbyś syna, aby zginął (albo zabijał) za władzę dla Kaczyńskiego?
pan władek / 89.231.112.* / 2010-10-20 00:41
ty oddałeś ojca/dziadka, żeby zabijał dla tuska. lecz się ośle
Zmartwiony / 91.94.27.* / 2010-10-20 00:04
Mam same złe przeczucia.
Ludzie intuicyjnie czują strach przed tym co może nastąpić. Niektórzy, jak ten desperat z
Częstochowy/Łodzi nie potrafił zrobić nic innego.
Gdyby w 1938 roku powiódł się zamach na Niejakiego Adolfa H. Europa oszczędziłaby
kilkadziesiąt istnień ludzkich… A co mówilibyśmy o zamachowcu?
Jarosław K. jest bardzo niebezpiecznym narodowym socjalistą.
Nigdy nie walczył o wolną Polskę ani o demokrację. Zawsze walczył o władzą dla siebie!
Uważa, że Polska to On!
Pamiętam doskonale sprzed kilkunastu lat serbskiego patriotę – Swobodana
Miloszewicza.
Dokładnie takie same, sprawdzone metody działania. Łatwo jest rozbudzać nacjonalizmy,
zwłaszcza wśród ludzi starszych lub niesamodzielnych. Ludzi, którzy nie potrafią ocenić
czyichś prawdziwych intencji od wypowiadanych słów.
Boję się, że w ciągu 2 lat w Polsce poleje się krew. Jarosław nie cofnie się przed
niczym, aby sięgnąć po władzę dla siebie.
P.S.
Domyślam się, że pod moim wpisem zaraz pojawią się niemerytoryczne, napadające mnie
komentarze. Jak zawsze, gdy na Pis-owskich potralach napisze się coś nie do końca
pochlebnego o dynastii Kaczyńskich
jakub2 / 79.162.69.* / 2010-10-20 21:43
Ty zmartwiony Srul ty boisz się narodowego socjalizmu? to nie J.Kaczński jest narodowym socjalistą, to twój wuj Adolf H. nim był
tade / 83.2.33.* / 2010-10-20 00:11

Jarosław K. jest bardzo niebezpiecznym narodowym socjalistą.

i niczym Napoleon chce władać Europą. Jak on się do niego upodabnia, naśladuje Go wyglądem i cechami charakteru
kwant2000 / 2010-10-19 23:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Palikot: "Bronislaw Komorowski pójdzie na polowanie na wilki, zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż w Europie"...Sikorski: "Dorżniemy watahę"...Tusk – na trzy tygodnie przed Zbrodnią Smoleńską: "Wyginiecie jak dinozaury"...SŁOWA POLSZEWIKÓW STAŁY SIĘ CIAŁEM.
okok / 89.230.112.* / 2010-10-19 23:40
A LUDZIE NIEWYKSZTALCENI I GLUPI I DAJA SIE MANIPULOWAC JAKIEMUS KACZYNSKIEMU

nie dziwie sie ze przez setki lat zabory i napady na polske, bo kraj slaby poniewaz polacy spory wewnatrz tocza przez takicj kaczynskich...
jakub2 / 79.162.69.* / 2010-10-20 21:51
Słuchaj przygłupie , sądząc po twoim tekscie to raczej nie skończona podstawówka w szkole specjalnej, a jeśli chodzi o zabory głupku ,to ty jesteś tym który dziś wspomaga kolejny zabór i zdrajców Polski , jełopie
yazzik / 89.72.162.* / 2010-10-20 06:04

A LUDZIE NIEWYKSZTALCENI I GLUPI I DAJA SIE MANIPULOWAC JAKIEMUS KACZYNSKIEMU

nie dziwie sie ze przez setki lat zabory i napady na polske, bo kraj slaby poniewaz polacy spory
wewnatrz tocza przez takicj kaczynskich...


CZY NAPRAWDE NIE WIDZICIE JAKĄ POLITYKĘ PROWADZI PUTIN,ON PODBIJA PRAWIE BEZ WALKI CAŁĄ EUROPE ZACZYNAJĄC OD WSCHODNIEJ ,PODBURZA I SKŁÓCA CAŁE NARODY,A NASTĘPNIE UZALEŻNIA JE OD ROSJI GOSPODARCZO.LECH KACZYŃSKI STAŁ NA JEGO DRODZE TAK JAK KIEDYŚ PIŁSUDSKI TYLE TYLKO ZE PUTIN W PRZECIWIEŃSTWIE DO NAS POLAKÓW WYCIA WNIOSKI Z HISTORII DLATEGO SZYBKO I SPRAWNIE W SMOLEŃSKU WYELIMINOWAŁ PRZECIWNIKÓW ,A NA ICH MIEJSCE WSTAWIŁ SWOJĄ EKIPĘ TUSKA KTÓRA DZIAŁA WEWNĄTRZ NASZEGO KRAJU NA K0RZYŚĆ KGB I PUTINA.WCZASIE KIEDY POLACY SIĘ KŁÓCĄ I ZABIJAJĄ PUTIN ORGANIZUJE SZCZYTY MAJĄCE NA CELU ROZBICIE UNII EUROPEJSKIEJ .TO JEST PRAWDZIWY NACJONALISTA REALNE ZAGROŻENIE ALE KRÓTKOWZROCZNI PEOWCY TEGO JUŻ NIE WIDZĄ ,I KTO DAJE SOBĄ MANIPULOWAĆ? CZY NAPRAWDĘ DALIŚCIE SIĘ NABRAĆ NA TE UŚCISKI PUTINA I TUSKA NAD ZWŁOKAMI NASZYCH PATRIOTÓW .USZANUJCIE ICH PAMIĘC I NA SPOKOJNIE BEZ EMOCJI PRZEMYSLCIE TO CO NAPISAŁEM.ZASTANÓWCIE SIĘ KOMU NALEŻY WIERZYĆ ,RODZINOM TYCH CO ZGINELI CZY TUSKOWI TRZYMAJĄCEMU SIĘ KORYTA?
Zmartwiony / 91.94.30.* / 2010-10-20 09:20
Uważam, że ludzie pomyleni nie powinni tutaj pisać (to skierowane jest do yazik-a).
Czy uważasz, że wszyscy, którzy walczyli z komuną, siedzieli po kilka lat w więzieniach za waalkę o niepodległą Polskę to zdrajcy? (Frasyniuk, Mazowiecki, Borusewicz, Lis, Tusk, Bujak, Wałęsa, Niesiołowski, Onyszkiewicz, Kuroń, Wałęsa, Geremek,....można długo jeszcze wymieniać) natomiast ci, co walczą wyłącznie o władze dla siebie - to PRAWDZIWI POLACY?
Mam radę, przestań choć na kilka dni słuchać radia Maryja, a w tym czasie zainteresuj się historią Polski w okresie ostatnich 40 lat.
jakub2 / 79.162.69.* / 2010-10-20 22:00
Tak tych wszystkich których wymieniłeś to zdrajcy i dopisz do nich swoje nazwisko , moze cię znamy z PZPRu ty prawdziwy polaku z obciętym napletkiem
yazzik / 89.72.162.* / 2010-10-20 20:19

Uważam, że ludzie pomyleni nie powinni tutaj pisać (to skierowane jest do yazik-a).
Czy uważasz, że wszyscy, którzy walczyli z komuną, siedzieli po kilka lat w więzieniach za
waalkę o niepodległą Polskę to zdrajcy? (Frasyniuk, Mazowiecki, Borusewicz, Lis, Tusk, Bujak,
Wałęsa, Niesiołowski, Onyszkiewicz, Kuroń, Wałęsa, Geremek,....można długo jeszcze wymieniać)
natomiast ci, co walczą wyłącznie o władze dla siebie - to PRAWDZIWI POLACY?
Mam radę, przestań choć na kilka dni słuchać radia Maryja, a w tym czasie zainteresuj się
historią Polski w okresie ostatnich 40 lat.

1. NIGDY NIE SŁUCHAŁEM RADIA MARYJA I NIE POPIERAM RYDZYKA POPIERAM TYLKO TO CO ZROBIŁ LECH KACZYNSKI ,MAM NA MYŚLI DZIALANIA LECHA NA RZECZ OGRANICZENIA EKSPANSJI ROSJI
2.KACZYNSCY ODDALI WŁADZE PRAWIE BEZ WALKI ,ZGODZILI SIĘ NA KOLEJNE WYBORY CHOĆ NIE MUSIELI ,Z TEGO WYNIKA ŻE NIE SĄ PAZERNI NA WŁADZE ,JAK MYŚLISZ CZY TUSK BYŁBY DO TEGO ZDOLNY?
3.PATRYJOTAMI NAZYWAM TYCH KTÓRZY ZGINELI WIELE LAT TEMU W KATYNIU I ICH RODZINY KTÓRE LECIAŁY DO SMOLEŃSKA BY UCZCIĆ PAMIEĆ POMORDOWANYCH.
4.HISTORIE POWOJENNĄ ZMAM PERFEKCYJNIE ,URODZIŁEM SIĘ I WYCHOWYWAŁEM TYM CZASIE ,I WIEM ŻE KACZYNSCY BYLI I WALCZYLI Z KOMUNA TAK JAK CI POZOSTALI WYMIENIENI PRZEZ CIEBIE.
5.WIEM TEŻ ZE LECH KACZYNSKI DOSKONALE ZNAŁ HISTORIĘ I W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIEBIE WYCIĄGAŁ Z NIEJ WNIOSKI .WIDZIAŁ EKSPANSJE ROSJI PUTINA I GOSPODARCZE ORAZ W NIEKTÓRYCH PRZYPADKACH MILITARNE ZAWŁASZCZANIE KRAJÓW BYŁYCH REPUBLIK RADZIECKICH,GOSPODARCZE PODBIJANIE POLSKI,SZANTAŻ GAZOWY,ROZBIJANIE JEDNOŚCI UE. ROBIŁ CO MÓGŁ ŻEBY TEMU PRZECIWDZIAŁAĆ I BYĆ MOŻE DLATEGO ZGINĄŁ.NAPEWNO WIELE RYZYKOWAŁ ,CHOCIAŻ BY W GRUZJI,ROBIŁ TO CO POWINIEN ROBIĆ PRAWDZIWY PATRIOTA NAWET WTEDY GDY BYŁ OŚMIESZANY PRZEZ MEDIA I INNYCH DO CIEBIE PODOBNYCH.DLATEGO BARDZO PROSZE DO MNIE MOZEŚZ MÓWIĆ JAK CHCESZ NP:MOHER,PISUAR,ITP ALE O BYŁYM PREZYDENCIE PISZ Z SZACUNKIEM.DZIĘKUJE.
Anonim z manufaktury / 188.125.34.* / 2010-10-19 23:35
..

"Uważam to za czyn człowieka niepoczytalnego. Niech się nim zajmie prokurator i lekarz."

Tyle, i tylko tyle powinno być komentarzy ze strony WIELKICH POLITYKÓW.

Bo czy to do każdego psychola, któremu odbiło, trzeba mieszać zaraz wielką politykę?

A tu ci wielcy politycy od razu : mord polityczny! I nawzajem się oskarżają!

Jakby to była wina polityki nienawiści, to by się w Polsce wszyscy, już parę lat temu, nawzajem gołymi rękami pozabijali!

Ale przecież wiemy, na czym ten polityczny spektakl polega:

"Kruk krukowi oka nie wydziobie"!

Jak przyjdzie co do czego , to jeszcze grzeczną koalicję złożą, jak nie będzie innego wyjścia , żeby przy korycie zostać.

Chyba nie trzeba nikomu przykładów przypominać?
tade / 83.2.33.* / 2010-10-19 23:29
artykuł ma 537 komentarzy - zobacz pozostałe

oj nie było jeszcze takich igrzysk dla plebsu
ale dali zajęcie
Gall# / 178.180.92.* / 2010-10-19 23:09
Po przegranych w wyborach w 2005 roku Tusk uczynił swoją nienawiść do PiS i Kaczyńskich programem
Platformy O.
Walka z PiS, obsesyjne „dożynanie watahy" - NIENAWIŚĆ I SZYDERSTWO - to jest wszystko co
kierownictwo PO miał do zaproponowania swoim poszkodowanym wyborcom. Ekipa Tuska nie ma nic prócz szyderstwa i nienawiści na przykrycie afer, upadku kultury politycznej, dewastacji państwa, zbrodni smoleńskiej. Banda Tuska pozostaje trwanie przy władzy za wszelką cenę – pozostaje im już tylko nienawiść i przemoc.
PO ZMIERZA DO SIŁOWEJ KONFRONTACJI Z OPOZYCJĄ ; zniszczyli media, mechanizmów kontroli władzy, oni zakwestionowali suwerenność kraju – czy możemy biernie na to patrzeć?

W przemysł nienawiści napędzany przez Tuska, Komorowskiego, Niesiołowskiego, Palikota, Sikorskiego
włączają się ich naśladowcy - dalszy rozlew krwi jest już tylko kwestią czasu; dziś doszło to
kolejnej tragedii - kiedy następna?

Żądamy śledztwa i ukarania winnych sprowadzenie zagrożenia na osoby związane z PiS
Żądamy zapewnienia odpowiedniej ochrony BOR dla Jarosława Kaczyńskiego i kierownictwa PiS.
Żądanym natychmiastowej dymisji premiera Tuska.
kri / 83.31.72.* / 2010-10-20 02:32
Dziś postaje oś Paryż-Berlin-Moskwa, PO ma nadzieję, że jak odda im Polskę to dostanie kość.
PiS marzy o Nato z udziałem USA, GB i krajami z bloku wschodniego. Języczkiem u wagi są Chiny. Podział nie jest wymysłem kłótni polityków tylko realną sytuacja geopolityczną i działalnością agentury głównie wschodniej i mediów niemieckich przeciwnych Nato. Tradycyjnie ze strony Rosji grozi likwidacja elit, a ze strony Niemiec germanizacja Narodu. Bez elit Polska staje się państwem kolonialnym.
Wybór należy do Ciebie - idź na wybory i głosuj! aby nie było za późno.
yazzik / 89.72.162.* / 2010-10-21 19:30

Dziś postaje oś Paryż-Berlin-Moskwa, PO ma nadzieję, że jak odda im Polskę to dostanie
kość.
PiS marzy o Nato z udziałem USA, GB i krajami z bloku wschodniego. Języczkiem u wagi
są Chiny. Podział nie jest wymysłem kłótni polityków tylko realną sytuacja
geopolityczną i działalnością agentury głównie wschodniej i mediów niemieckich
przeciwnych Nato. Tradycyjnie ze strony Rosji grozi likwidacja elit, a ze strony
Niemiec germanizacja Narodu. Bez elit Polska staje się państwem kolonialnym.
Wybór należy do Ciebie - idź na wybory i głosuj! aby nie było za późno.


prawidłowa analiza ,zgadzam sie z Tobą w 100%
tade / 83.2.33.* / 2010-10-19 23:58
Gall# Macierewicz z Ojcem Toruńskim płaci Ci za te brednie


Żądamy śledztwa i ukarania winnych


psychopata
serk22 / 91.94.27.* / 2010-10-19 23:42
ile razy jeszcze będziesz zamiszczal ten swój tekst?
Wiem, że PiS za to niźle płaci róznym agencjom PR , ale przynajmniej zmień pare słów
okok / 89.230.112.* / 2010-10-19 23:17
to wy ludzie pis ciegla gadacie o jakiej kampani nienawisc, zamiast sie wziac do roboty.
Wy jestes biedni i winicie za swoje niepowodzenia innychm tym ktorym sie udalo, ktorzy sie staraja

nie na tym zycie polega aby winic za swoje innych

Jak wy przed Bogiem staniecie i powiecie ze robilisci okropne rzeczy z zawisci ....
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-10-19 23:29

to wy ludzie pis ciegla gadacie o jakiej kampani nienawisc, zamiast sie wziac do roboty.
Wy jestes biedni i winicie za swoje niepowodzenia innychm tym ktorym sie udalo, ktorzy sie
staraja

nie na tym zycie polega aby winic za swoje innych

Jak wy przed Bogiem staniecie i powiecie ze robilisci okropne rzeczy z zawisci ....

hm...
Czyżby następny nawiedzony z szeregach guru Tusku...?
okok / 89.230.112.* / 2010-10-19 23:33
masz czyste sumienie?

ja mam 29 lat, nie bylem w pzpr ani moi rodzice, ciezko pracuje na swoj byt i slysze ze jestem wyksztalciuchem i jesli sie nie zgadzam z kaczynskim to znaczy ze szkodze polsce...a moze nawet do mordu nawołuje? O co wam chodzi? Kazdy jest zly kto mysli inaczej ? Tak? Tak wlasnie mysleli hitlerowcy .... niewiele sie od nich roznicie ... tylko procz pochodni brakuje wam karabinow ....
rykoszet / 206.248.131.* / 2010-10-20 01:32
To ze jestes wyksztalciuchem widac po twojej "polsce" durniu.Patriotyzm twoj jest tak wielki jak litera "p".A ciezka praca dla tuska schetynty komorowskiego to wasz wlasny wybor i niewiele za nia dostaniecie po zaplaceniu podatkowego haraczu.Wodzowie musza zyc jak lordowie a pospolstwo zdychac pod plotem.Nawet jak ich popierasz to maja cie gdzies.
Anonim z manufaktury / 188.125.34.* / 2010-10-20 00:25
..

Nie przejmuj się !
Przyszłość jest w waszych, młodzieży, rękach.
Bądźcie od nas mądrzejsi.
Życzę sukcesów!
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-10-19 23:52
Karabiny noszą i nie tylko noszą ale i z nich strzelają zwolennicy ziomka Niemców...
A o tych Hitlerowcach to pewnie z TVN-u się dowiedziałeś?
Współczuję Ci.
okok / 89.230.112.* / 2010-10-19 23:00
Moze zrobmy mainfestacje zeby usunac kaczynskiego z polityki
On tylko knuje, szczuje ludzi na siebie. Ta smierc to wina kaczysnkiego, on swoim zachowaniem budzi skrajne emocje i jakis niewinny człowiek dostał za niego.
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-10-19 23:13
A może to wina twoja i ludzi tobie podobnych...?
okok / 89.230.112.* / 2010-10-19 23:15
a w jaki sposob? ja ciezko pracuje i sie dorabiam,. uczciwie. jestem z biednwej rodziny i chce dla nich jak najlepiej. Czym szkodze i czym prowokuje pis?
rykoszet / 206.248.131.* / 2010-10-20 01:37
Ty niewiniatko jestes dyzurnym intrygantem na tym forum albo glupkiem z ktorym dyskusja jest utrata cennego czasu.
zxc12 / 83.31.185.* / 2010-10-19 23:24
Stanem świadomości powalasz
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zapytaj nie staraj się na siłę rozumieć po swojemu bo mogą manipulować Tobą skutecznie Ratuj się
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-10-19 23:23
Przeczytaj co napisałeś a jeśli nie zrozumiesz tego, to nie wiele się różnisz od człowieka który zamordował niewinnych ludzi.
okok / 89.230.112.* / 2010-10-19 23:30
i taka z wami dyskusja, Od razu obrazacie innych...

Tylko utwierdzacie mnie i wielu w mysleniu ze kaczynski sprowokowal czlowieka do takiego strasznego czynu.
zxc12 / 83.31.185.* / 2010-10-19 23:43
Jeżeli budzi w Tobie skrajne emocje to dlatego że nie rozumiesz co mówi. Dlatego rozmawiaj z ludźmi to nie wstyd ani hańba. Wymiana poglądów i otwarcie pomaga zrozumieć. Nie poddawaj się modom i trendom Staraj się wysnuwać wnioski myśl samodzielnie Nikt nie chce Cie obrażać. Poszanowanie poglądów ludzi myślących samodzielnie
jest sprawą oczywistą. W dyskusji nie należy się zamykać przed argumentami innych ale w Twoim przypadku obawiam się że jesteś osobą podatną jest na manipulacje skoro wygłaszasz takie komentarze
Pozdrawiam
man13 / 2010-10-19 22:54 / Tysiącznik na forum
Igrając z ogniem trzeba się mieć na baczności. No, chyba że jest się dzieckiem ........ z PiSuariatu.
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-10-19 23:15
Ogień PO jest bardzo mocno rozpalony że podgrzewa ludzi do czynu morderstwa...
Ruc / 83.24.28.* / 2010-10-19 22:37
Tusk ma krew na rękach, to rezultat kampanii nienawiści w stosunku do PIS ukrywającej miernotę rządów PO
okok / 89.230.112.* / 2010-10-19 22:56
a mozesz napisac co jest kampania nienawisci? Jakies przykłady?
rykoszet / 206.248.131.* / 2010-10-20 01:41
Brakuje tu miejsca aby to wszystko opisac.A przykladow sa setki i ty je dobrze znasz.
Ruc / 83.24.28.* / 2010-10-19 23:00
Codziennie kolego słyszę jaki ten PIS to zbrodniarze, idioci, małpy. Wielkie tuzy umysłu jak Niesołowski i Palikot plują tzw mową nienawiści i na to wszystko daje przyzwolenie miernota-premier który nie wykonał żadnych reform I żeby było nigdy nie głosowałem ani na PO ani na PiS
Ibrahim / 87.105.160.* / 2010-10-19 22:40
taaa, a świstak siedzi i zawija ... :) A jak Tusk rozpoczynał prace jako Premier, to przedstawiciele PISu się śmiali, ze polityką miłości niewiele zwojuje. Teraz słyszę, że Tusk promuje politykę nienawiści - moglibyście się kurteczka w końcu zdecydować?
Ruc / 83.24.28.* / 2010-10-19 23:04
Tak tak świstaku, tylko żebyśmy nie doszli do etapu wojny domowej. jaki On polityk miłości ? żarty
Ibrahim / 87.105.160.* / 2010-10-19 23:10
poczytaj artykuły z wyborczej i wprost sprzed dwóch lat - może wtedy do Ciebie dojdzie
Ruc / 83.24.28.* / 2010-10-19 23:12
Co ma dojść. Te codzienne bluzgi na PIS zamiast programu
Ibrahim / 87.105.160.* / 2010-10-19 23:22
czytaj ze zrozumieniem, nawet 10 razy - wtedy dojdzie do Ciebie co napisałem :D
289tlet / 77.114.8.* / 2010-10-20 09:21
Badanie Mózgu
Należy zbadać metodami hipnozy, czy ktoś nie zrobił prania mózgu temu kto dokonał zamachu.
zxc12 / 83.31.185.* / 2010-10-19 23:28
Ibrahim późno już. Do szkoły na którą jutro? Może już dość tej zabawy na dziś?

Najnowsze wpisy