Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Atak na budżet w Sejmie: "To kreatywna księgowość"

Atak na budżet w Sejmie: "To kreatywna księgowość"

Wyświetlaj:
Stańczyk / 89.79.31.* / 2010-10-07 16:11
Bogactwo przychodzi z oszczędności. Zatem musimy oszczędzać. Ale rząd jakoś się do tego nie pali. Zatem proponuję zmusić go do tego. Nie ma różnicy, czy wydamy nasze ciężko zarobione pieniądze na podatki czy na nowy samochód. To dla naszego konta bankowego jest bez różnicy. Zatem aby oszczędzać nie trzeba odejmować sobie od ust ale wystarczy omijać wysokie podatki. Oszczędzajmy na podatkach, nie na sobie. Wyjdzie to na dobre nam i naszym spadkobiercom.
Żydom udało się zmusić Niemcy do wypłat za pracę w nazistowskich Niemczech. Zachodowi udało się obalić system komunistyczny. Wszystko przy pomocy siły pieniądza. I tak teraz trzeba zrobić z naszym rządem: obalić go za pomocą pieniądza. Inne metody nie działają.
Osobiście nie mam zamiaru płacić za gruszki na wierzbie, które obiecują politycy. W 20 lat zrobili ponad 600 mld PLN długu i za to też nie mam zamiaru płacić.
Debt / 89.75.176.* / 2010-10-07 12:51
Przeczytajcie to koniecznie: http://obnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1491:nielegalne-transfery&catid=75:kulisy-systemu&Itemid=27
dgen / 2010-10-07 12:14 / Tysiącznik na forum
ja już pogodziłem się z tym, że czterech na dziesięciu spoptkanych na ulicy ludzi to idioci (głosujący na peło wg sondaży) - oni uwierzyli, że wzrost vat spowoduje obniżenie cen, uwierzyli w tysiące kilometrów autostrad, refrmę finansów publicznych i w to, że wydrenowanie funuszu demograficznego nikomu nie zaszkodzi. Mało tego, są przekonani, że powinniśmy płacić za ruski gaz , 30% więcej niż inni i to przez kilkadziesiąt lat............
Można jakoś przetrwać kolejną kadencję rządów Partii Obciachu - kupić konserwy, chrust do ogrzewania i naftę do lap - ale co z naszymi dziećmi i wnukami ?
squun / 78.133.227.* / 2010-10-07 13:18

Mało tego, są przekonani, że powinniśmy
płacić za ruski gaz , 30% więcej niż inni i to przez
kilkadziesiąt lat.


No tak lepiej być przekonanym że lepiej płacić 100% więcej za gaz sprowadzany statkami żeby tylko spełnić wielkie ambicje małego człowieka!
szakee / 79.184.99.* / 2010-10-07 11:57
A większość ludzi i tak woli przywileje, zasiłki, duże podatki dla najlepiej zarabiających itp. Większość i tak woli socjalizm, a słowo liberalizm czy kapitalizm zostało tak zniekształcone, że większość ludzi nie rozumie ideologii, która się za tym kryje.
Bez względu kto będzie rządził jesteśmy w UE, która jest socjalna i dług będzie się powiększał, bo socjalizm kosztuje.
~p / 77.115.4.* / 2010-10-07 12:18
Jak to recepty nikt nie podaje? Ekonomiści już dawno bębnią gdzie tylko mogą i proponują rozwiązania. Tylko rząd ich nie chce słuchać bo niedługo wybory, dlatego trzeba zadbać o stołeczki. Za rozrzutność naszych liberałów zapłacimy w przyszłości.
Wic / 81.219.136.* / 2010-10-07 11:32
Ludziom podnosi się podatki, zwiększa koszty życia, a "...w projekcie budżetu zwiększa się wydatki między innymi kancelarii Sejmu, Senatu, czy Kancelarii Prezydenta".
Elektro Devil / 2010-10-07 11:08 / Tysiącznik na forum
Teraz ciemnocie wciska się temat zastępczy o jakiś dopalaczach.

Może PO podniosło już VAT do 25% ? A my dowiemy się dopiero w przyszłym roku.
trlelele / 78.13.25.* / 2010-10-07 11:07
Mam nadzieję że tuskomłotowi nie spełnia sieę mażenai o irlandii w polsce bo jak widzą wszyscy irlandia leci na pysk jak grecja a polska leżąc już na glebie pozostaje tylko zasypać i zaorac ten ciemny kraj
TU-154 / 89.75.176.* / 2010-10-07 09:21
Wpisz w google TU-154, FSB I PRANIE BRUDNYCH PIENIĘDZY

Najnowsze wpisy