Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Atak na kluczowe poziomy techniczne

Atak na kluczowe poziomy techniczne

Money.pl / 2007-09-03 07:26
Komentarze do wiadomości: Atak na kluczowe poziomy techniczne.
Wyświetlaj:
sarkafarka / 2007-09-03 08:33 / Tysiącznik na forum
topix tokyo ma prawie -5 (biznes.onet.pl) ...ktos cos wie o Japonii? cos tam wybuchlo?

jedyny pozytyw ze jen sie moze oslabic w najblizszym czasie, ale jak z przyczynyn gospodarczych zjechali to moze byc strasznie (przynajmniej w Japonii)
A2 / 2007-09-03 08:37 / Spekulantka
popatrzylam na rynki azjatyckie ) Najwiecej spada hang seng - 0.91%
yayurek / 2007-09-03 08:41 / Kompulsywny looser na forum
nie wiem co tam durny onet wypisuje, pewnie nie spojrzałeś na datę, według BLOOMBERGA to Azja prawie bez zmian, poza lekkim odbieraniem zysków
http://www.bloomberg.com/index_asia.html
sarkafarka / 2007-09-03 08:46 / Tysiącznik na forum
dzieki za ciekawy link, przestane chyba spogladac na ten polski biznes (szczegolnie onet) :)
yayurek / 2007-09-03 08:42 / Kompulsywny looser na forum
centrala dzisiaj zamknięta, rynki śpią
brydzia / 2007-09-03 08:26 / 10-sięciotysiącznik na forum
Panie Danielu , a od kiedy to wigometr pokazuje kierunek ,

bo chyba w większości przypadków wigometr się myli
Daniel Gąsiorowski / 2007-09-03 08:39 / portfel / Analityk Money.pl - Główny Komentator Giełdowy Forum
Wigometr jest wskaźnikiem nastrojów i tak należy go traktować. Od piątku wynosi zero (czyli wskazuje że WIG20 nie zmieni wartości). Częściej niż jego odczyt sprawdza się jego kierunek (np. jeśli mimo wartości minusowych wzrośnie). I do tego faktu jest nawiązanie w moim komentarzu.
brydzia / 2007-09-03 08:57 / 10-sięciotysiącznik na forum
Dziękuję za wyjaśnienie ale i tak nic nie kumam ,

Ja wigometr to odczytuję w ten sposób jeżeli rośnie to znaczy że zarządzajacy obkupili się w akcje i chcą wzrostów , ale jak się obkupili to kto ma kupowac czyli powinno spadać ,
ale co ja tam wiem ,

Pozdrawiam
Krzych / 2007-09-03 08:06 / Płoteczka na forum
witam
Walka o głosy uderzy w bogatych
(Puls Biznesu/03.09.2007, godz. 06:25)
Zdaniem ekspertów, zamieszanie wokół Krauzego niczego dobrego przedsiębiorcom nie wróży.
Nastroje w środowisku są fatalne. Eksperci nie mają wątpliwości: PiS rozpoczęło kampanię wyborczą wymierzoną przeciwko bogatym.
Wydarzenia wokół Ryszarda Krauzego i tzw. afery gruntowej zaniepokoiły biznes. Pojawił się nawet strach.
— Przedsiębiorcy mogą czuć się zagrożeni. Zwłaszcza w regionach sytuacja nie wygląda wcale lepiej niż ta, którą obserwujemy na scenie ogólnopolskiej. Liczba zatrzymań na podstawie pomówień wzrosła ostatnio kilkakrotnie. Nastroje w środowisku są fatalne. Przedsiębiorcy boją się posądzeń o korupcję, malwersacje. Wysiłek 17 lat działań Business Centre Club, by zachęcać do prowadzenia legalnego biznesu w Polsce, jest w tym momencie zagrożony. Nie mówiąc o inwestorach zagranicznych — ci, widząc, jak na podstawie pomówienia chce się zatrzymać Ryszarda Krauzego, pytają: po co mamy tu przychodzić? — uważa Marek Goliszewski, prezes Business Centre Club .
biznes.onet.pl/1,1435112,prasa.html
wladyslaw / 2007-09-03 08:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
'Usłyszeliśmy też z Giertychem, że Kaczyński chce zająć się konkretnymi dziennikarzami - wyjawił Lepper wskazując na Tomasza Lisa, Monikę Olejnik, Annę Marszałek i Jacka Żakowskiego.

Jak powiedział lider Samoobrony, słowo "zająć się" miało np. oznaczać sprawdzenie, kto i dlaczego przyjął Monikę Olejnik do radia w latach 80. Albo skąd Anna Marszałek wzięła pieniądze w latach 90. na organizowanie imprez z dziennikarzami, albo na stadninę koni. I komu zawdzięcza awans na salony mało znany niegdyś dziennikarz - Tomasz Lis.'

Źródło: GW
tafcik-real / 2007-09-03 08:29 / portfel / Gracz Giełdowy
no tak,
jak Lepper powiedział...
warren buffet / 2007-09-03 08:21 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mnie juz nic nie zdziwi..............
sokoloa / 2007-09-03 07:52 / "Gorąca głowa"
Witam
Ministerstwo Finansów organizuje przetarg rocznych bonów
skarbowych o wartości 900 mln zł

Czy wiecie kto startuje do przetargu?
sokoloa / 2007-09-03 07:56 / "Gorąca głowa"
A może wiecie kto wygra ;-)
easy rider / 2007-09-03 07:27 / Bywalec forum
Ho ho - wszyscy zaspali ? HEJ ! HEJ ! obudźcie się - dzieci do szkoły , maluchy do przedszkola, wapniaki do pracy .
Zyczę zielonego , idę do ukochanej pracy , a wieczorem zobaczę jak mercor się ślimaczy
azja / 2007-09-03 08:19 / portfel / Obserwator
ja to mam początek roku szkolnego o 10.00 wiec spokojnie , poza tym juz siedze w firmie
;;-)
warren buffet / 2007-09-03 07:32 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tak rycys ześ mnie łobudził :)
MJK / 2007-09-03 07:26 / Tysiącznik na forum
Witam z rana, udanych decyzji życzę.
Szybka kawa i do roboty... no cóż, jak się nie umie zarabiać na giełdzie.
6 7 8 9 10 11
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy