Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Atak na kluczowe poziomy techniczne

Atak na kluczowe poziomy techniczne

Money.pl / 2007-09-03 07:26
Komentarze do wiadomości: Atak na kluczowe poziomy techniczne.
Wyświetlaj:
sylwo2 / 2007-09-03 09:33 / "Góral niskopienny"
co sie na polnej stalo? odcieli pp lub cos innego? nie obserwuje tej spolki wiec nie jestem w temacie
yayurek / 2007-09-03 09:30 / Kompulsywny looser na forum
mimo wszystko to tak troszeczkę, można by jeszcze pograć na DT, ale przyznam, że w obecnej sytuacji to i AT zawodzi, czy znacie może jakieś programy techniczne dla analizy aren cyrkowych? coś na podstawie czego przeróżni linoskoczkowie, akrobaci, żonglerzy czy prestigitatorzy (mam nadzieję, że dobrze napisałem) układaja swoje programy?
Grag / 2007-09-03 09:55 / Bywalec forum
prestidigitatorzy
niecierpliwy / 2007-09-03 09:28 / "Mazur z Gdańska"
Witam. Czy ktoś z tzw. dostępem ;-) mógłby wkleić dzisiejszą analizę Gessnera spółki PPWK ze stooq'a, z góry dzięki.
Tyler1980 / 2007-09-03 10:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Bedzie wzrost jak wreszcie wprowadza te swoje cacko do sprzedazy w elektromarketach. Ale jest pierwsza jaskolka widzialem copernicusa w media markt co prawda tylko w jednym ale zawsze.
rozalia / 2007-09-03 09:47
Prozwrostowy opór 5.30 gdy przebije to 5.70 nastepny
niecierpliwy / 2007-09-03 09:54 / "Mazur z Gdańska"
czyli nienachalna sugestia ;-) kierunku wzrostowego...wielkie dzięki za info.
Romi / 2007-09-03 09:28 / portfel / Koci Tata
Dzieńziobry wszystkim.
Pogonimy dzisiaj troszkę midwiga :))
yayurek / 2007-09-03 09:18 / Kompulsywny looser na forum
no i zaczyna się, wreszcie wszystkie indykatory wskazują na północ, wreszcie można porzucić tę codzienną nerwową mitręgę i obkupić się na długi termin, wszystkie wskażniki są tak różowe, ze nie wiem nawet czy opłaca się umieszczać gdzieś stop/loosy, Karaiby, Mulatki, koktajle z parasoleczkami, a tutaj forsa bedzie nie kapać, ale spływać potężnym strumieniem - jest pięknie
Moskit / 2007-09-03 09:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dzień dobry zielonegowszystkim życzę .
Bardzo krzepiocy jest ten obraz po ciężkiej zaprawie grilowo wekkendowej
stanowczo jadę...
Moskit / 2007-09-03 09:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
errata krzepiący
yayurek / 2007-09-03 09:42 / Kompulsywny looser na forum
witamy bzyku
flugo / 2007-09-03 09:23 / portfel / Dziecko hossy
czyli realizujemy zyski i spadamy na Bahamy
Tech Itch / 2007-09-03 09:20 / "Pomiot Parkietów"
:D do tego euro w nocy sie umocnilo w stosunku do dolara,wracaja zlote czasy!
pino / 2007-09-03 09:24 / Bywalec forum
witam wszystkich,

co proponujecie na DT ??

zielonego życzę
yayurek / 2007-09-03 09:27 / Kompulsywny looser na forum
DT umarło, tylko Long Term żyje
tafcik-real / 2007-09-03 09:13 / portfel / Gracz Giełdowy
3.9. Warszawa (PAP) - Zdaniem analityków poniedziałkowe notowania na GPW rozpoczną się spokojnie, niewykluczone że od wzrostów indeksów. Sesja nie przyniesie raczej większych zmian indeksów, ponieważ w poniedziałek giełdy amerykańskie będą zamknięte z powodu święta.

"Wypowiedzi Busha i Bernanke sprzyjają rynkowi, więc i u nas powinny być wzrosty" - powiedział PAP makler DI BRE Banku Emil Onyszczuk.

"Będzie dziś spokojnie, raczej wzrostowo, ale nie spodziewam się dużych wzrostów, tym bardziej że mamy początek nowego tygodnia i miesiąca" - dodał.

Dow Jones Industrial w piątek na zamknięciu wzrósł o 0,90 proc., Nasdaq Comp. zyskał 1,21 proc., a S&P 500 wzrósł o 1,12 proc.

Wzrosty wywołały wypowiedzi prezydenta George'a W. Busha i prezesa Fed Bena Bernanke, które inwestorzy odczytali jako zapewnienie, że rynki finansowe nie zostaną pozostawione samym sobie wobec problemów na rynku kredytów hipotecznych.

Bernanke zapewnił, że bank centralny "podejmie niezbędne działania", aby zapobiec niepożądanemu wpływowi kryzysu na rynku kredytowym na gospodarkę.

Bush zapowiedział natomiast ogłoszenie planu pomocy dla właścicieli domów nie mogących spłacać rat kredytu hipotecznego.

WIG 20 na zamknięciu piątkowej sesji wzrósł o 2,99 proc. i wyniósł 3.601,55 punktów. W całym sierpniu indeks ten stracił jednak 3,6 proc.

W poniedziałek nie przewidziano publikacji danych makroekonomicznych. które mogły by mieć wpływ na przebieg notowań na GPW.

Sebastian Karbarczyk (PAP)

seb/ asa/
Krzych / 2007-09-03 09:09 / Płoteczka na forum
KGHM: szansa na przejęcie serbskiej spółki
Gazeta Prawna03.09.2007 06:07
Serbska agencja prywatyzacyjna ogłosiła drugi przetarg na sprzedaż kombinatu górniczo-hutniczego Bor. Spółka leży w kręgu zainteresowań KGHM.
Cenę wywoławczą ustalono na 340 mln USD. Wśród zainteresowanych w pierwszym przetargu, który ostatecznie nie doszedł do skutku, był KGHM - poinformowała "Gazeta Prawna".
W marcu serbski rząd informował, że najwyższą ofertę złożyła rumuńska firma Cuprom, która zaoferowała 400 mln USD. Jednak do transakcji nie doszło. W skład RTB Bor wchodzą kopalnie miedzi i huty.
może pociągnie:))
TOMOK / 2007-09-03 09:08 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
witam
zielonego zyczę
pozdrawiam
yayurek / 2007-09-03 09:08 / Kompulsywny looser na forum
ZIGZAC budż się, do roboty, zostaw panienkę, chociaż obawiam się, że nudą będzie wiało
azja / 2007-09-03 08:55 / portfel / Obserwator
jaki wielki optymizm ....... hmm . Jak dla mnie to wyglada to tak 30 min optymizmu i wraca real.
yayurek / 2007-09-03 09:01 / Kompulsywny looser na forum
i znowu to hmmm, co wy ludzie?
Tech Itch / 2007-09-03 09:07 / "Pomiot Parkietów"
czesc yurek,obiecywales krzyczec hossa! :))) dawaj dawaj:)
tafcik-real / 2007-09-03 09:04 / portfel / Gracz Giełdowy
wszycsy inni są lepsi,
tylko pis taki podejrzliwy...
Krzych / 2007-09-03 09:03 / Płoteczka na forum
zobacz na kontrakty 3585 nie będzie zieleni , narazie wszystko na to wskazuje
Jaronero / 2007-09-03 08:54 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
dziobry :)
jak dla mnie to najciekawiej może się dziać na sub-indeksie wig deweloperka... siedzimy na oporze, i albo dalej będzie be, albo odbije, muszę jeszcze popatrzeć na pojedyncze spółki to zobaczę co dziś obstawiać... wig paliwa też jest ciekawy, było przecięcie (czy fałszywe?) jest opór...
Jaronero / 2007-09-03 09:31 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
bede miał na oku dzisiaj Echo i Warimpex oraz Domdev.... tak na moje oko cosik może się dziać... zwłaszcza Echo dziś może pujść w górę tak że jutro lekkie odreagowanie w dół, bo bolinger nie pozwala na więcej :)
tafcik-real / 2007-09-03 08:56 / portfel / Gracz Giełdowy
wstawiłem się za Tobą...
przy rangach
Jaronero / 2007-09-03 09:12 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
dzięki :) choć na razie to rangi polityczne można rozdawać :)) [Uznany Warchoł Sejmowy]
hihihi
tafcik-real / 2007-09-03 09:15 / portfel / Gracz Giełdowy
napisz im to..'
bo się wygłupiają
tafcik-real / 2007-09-03 08:53 / portfel / Gracz Giełdowy
3.9. Warszawa (PAP/Bloomberg) - Kontrakty terminowe na giełdowe indeksy europejskie wzrosły w poniedziałek w ślad za wzrostami na rynkach amerykańskich w ostatnim dniu handlu ubiegłego tygodnia. Suez SA i Gaz de France SA mogą zwyżkować po tym, jak spółki poinformowały o zgodzie na fuzję swoich działów energetycznych.

Givaudan SA może drożeć, ponieważ Citigroup Inc. wydał rekomendację "kupuj" dla akcji tej spółki. Barclays Plc prawdopodobnie będzie w centrum zainteresowania, bo podał, że jego straty związane z funduszami prawdopodobnie nie przekroczą 75 mln funtów.

Analitycy spodziewają się, że indeks FTSE 100 może wzrosnąć o 10 pkt.

Kontrakty terminowe na indeks Dow Jones Euro Stoxx 50, benczmarkowy indeks 13 krajów, w których jest wprowadzone euro, wzrosły o 20 pkt do 4.316 pkt o godzinie 7.04 czasu londyńskiego.

Rynek amerykański jest w poniedziałek zamknięty z powodu święta pracy. (PAP)

bas/ asa/
eprach / 2007-09-03 08:41 / portfel / Onedaytrader
Bessy nie będzie, bo popyt wygrywa
(Parkiet/03.09.2007, godz. 08:17)

Z szacunków "Parkietu" wynika, że menedżerowie na zakupy walorów wydali znacznie więcej pieniędzy, niż uzyskali z ich sprzedaży.

Członkowie zarządów i rad nadzorczych skorzystali z sierpniowej przeceny akcji. W minionym miesiącu rzucili się do kupowania tanich papierów. Obserwując w ostatnich dniach powrót rynku do trendu wzrostowego można stwierdzić, że postąpili słusznie.

Z szacunków "Parkietu" wynika, że w sierpniu insiderzy kupili akcje swoich przedsiębiorstw za ponad 100 mln zł. Dla porównania z ich sprzedaży uzyskali ponad dwa razy mniej. Taka sytuacja miała miejsce po raz pierwszy w tym roku. Dotychczas zawsze dominowała podaż nad popytem.
slaw / 2007-09-03 08:41 / Uznany Gracz Giełdowy
hmmm .... jak na moje potrzeby i sposób zycia uważam sie za człowieka w miare majetnego ... tyle mi wystarczy ... tylko gdzie jest ta nakreslona granica kiedy kraj mój jest mój a kiedy dla mnie on juz nie jest ??? wydaje mi sie że kraj moj ma ze mnie pożytek w postaci podatków ktore płace ....... ciezkie czasy jak nie ucho igielne to inne trudnosci ...
caabi / 2007-09-03 08:49 / Tysiącznik na forum
to co robi pis to chęć zdobycia głosów wszystkich ludzi biednych bądź tej części elektoratu która swoje rzyciowe niepowadzenia w tym momencie kieruje w stronę rządu.... tylko nie tego bo ten niby walczy z takim stanem rzeczy..... wszystko zależy od nas wyborców musimy iść do wyborów bo jak pójdzie tylko "szara masa" to pis zdobędzie większość parlamentarną i nastepne 4 lata mamy pozamiatane
danek113 / 2007-09-03 09:09 / Bywalec forum
rzyciowe czy życiowe?
piotr824 / 2007-09-03 09:07 / Tysiącznik na forum
Witam
święte słowa , zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości , jednak świadomość społeczna jest na tyle niska , iż frekwencja jak w większości przypadków będzie poniżej 50%
zadziała prawo Pareta
yayurek / 2007-09-03 08:46 / Kompulsywny looser na forum
nie bierz przykładu z politycznej kliki i nie zaczynaj zdania od hmmmm
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy