ATLANTIS

Money.pl / 2007-12-14 15:11
Komentarze do spółki: ATLANTIS.
Wyświetlaj:
101 / 82.160.166.* / 2012-02-28 10:54
DAMF Invest SA czy to jest sprawca całego zamieszania. Posiada 66% akcji. Może już nie tylko kto kupił
101 / 82.160.166.* / 2012-02-28 09:21
ciekawe kto pcha tyle papiru.
jeszcze nima komunikatu?
abc1 / 83.0.129.* / 2012-02-28 09:10
Widzę,że dzis inna taktyka .Liznąć po 0,41 niech sie ustawi kolejka 1 mln na 0,4 i sru sprzedaje.
iksik / 91.226.236.* / 2012-02-28 09:44
już po wszystkim, kto miał odpaść odpadł a teraz marazm
abc1 / 83.0.129.* / 2012-02-28 10:30
No bo kto kupi tyle milionów akcji.teraz tylko kiszonka i wielkie g....szkoda kasy na toto.
długi 61 / 89.234.224.* / 2012-02-28 08:45
energia odnawialna ma przyszłość mieszkam w dużym mieście i zakładam kolektory słoneczne na domu bo dostanę 4 tyś dofinansowania z miasta i około 4 tyś zochrony środowiska a mój koszt to około 3 tyś i jest mase podań
Jadn / 82.145.209.* / 2012-02-28 06:43
W midasie Solarz nie sprzedaje ta wrecz przeciwnie fundusze kupują może być ciekawie
Kazik wiecie skad / 2012-02-27 23:56 / Tysiącznik na forum
Panowie i Panie tu nie chodzi o ,,problemy,, z energią odnawialną.
Jest spekulacja na papierze i trzeba to wykorzystać:)
Jedni stracą , drudzy zarobią. I to sporo:)
Życie...
djastra / 2012-02-28 08:10 / portfel / Tysiącznik na forum
Cześć Kazik - bardzo dobrze to określiłeś,spekulacje trzeba wykorzystywać ,dlatego właśnie wczoraj właśnie zakupiłem pakiet akcji.
W Fona tez chyba dzisiaj się zapakuje - oczywiście też spekulacyjnie.
A historia oceni czy to jest dobry czas na wejście.
likorrrrr / 83.25.215.* / 2012-02-27 23:42
hej ludziki byłem tutaj po 0.43 złote i wyszedłem ze stratą na 0.42 złote ale to było miesiąc temu prawie. Szybko sie kapnałem o co chodzi w tej społce. Główny akcjonariusz pozbywa się za wszelka cenę akcji starając się zainteresowac ludzi spółką. Akcje sa nic niewarte bo energia odnawialna idzie do lamusa poprostu bedzie niedługo nieopłacalna. Dlatego patro sypie z wora akcje takim głupkom nic nieswiadomym jak wy .
jesteście w ciemnej dupie żeby niebyło skopjuje sobie ten post i wkleje wam za rok o tej samej porze jak będzie spółka po 10 groszy
pozdrawiam ozięble i wspołczuje niektórym pechowcom szczególnie tym bardziej myślącym
Myster ? / 85.89.189.* / 2012-02-28 05:44
Stary co Ty gadasz ? widać , że nie masz pojęcia o czym ty mówisz...Podam Ci argumenty , które gaszą twoje bezpodstawne tezy o energii odnawialnej : Po Pierwsze Polska jest uzależniona od węgla ( 92,5 % energii w Polsce pochodzi właśnie z tego źródła) , który i tak niedługo się skończy i już musimy go sprowadzać z np. Rosji , a co więcej jesteśmy pionierem w Europie jeśli chodzi o emisję CO2 do atmosfery - co za tym idzie ? Rozwój Energii odnawialnej, Po Drugie 7,5% energii pochodzi właśnie z en. odnawialnej , a jako członek UE (mniejsza czy UE pęknie) do 2020 r. musimy mieć w Polsce 20% tej energii , a w razie nie dotrzymania tej umowy Polsce grożą niewyobrażalne kary ( nie opłaca się nie dotrzymać umowy) więc nie mów , że ta energia nie ma przyszłości bo to właśnie ona spycha resztę źródeł do lamusa...
miron62 / 2012-02-28 18:08 / Tysiącznik na forum
Dokładnie właśnie tak jest i ten pogląd popieram.
Nie wiem jak się zachowa papier ale ktoś na tym zamieszaniu dobrze zarobi.
A węgiel to już napewno pójdzie do lamusa.
merc-man / 79.184.248.* / 2012-02-27 23:37
A kiedy kupować jeśli ciągle by były po 1zł albo po 2 zł , teraz trzeba kupić nie patrzeć na grosze i polować na dobry kurs i wtedy sprzedać
radziaro / 2012-02-27 22:44 / Bywalec forum
mam tylko nadzieje ze w najblizszych sesjach jeszcze przynajmniej na chwile podskoczy pod 50 gr bo dzwignia mi przepadla przez ta spolke i juz innych nie moge kupic bo nie biora tej spolki do dzwigni i maja racje, a szkoda sprzedac z taka strata i znowu odrabiac straty na innych.. czekam na wyjscie i nigdy wiecej jego spolek heh.. zachcialo mi sie kilka procent zarobic spekulacyjnie i to miedzyczasie w pracy..
radziaro / 2012-02-27 22:34 / Bywalec forum
no to nie rozumiem patrowicza chyba ze ma jakis plan co do kursu i co do jego spolek..
no bo to co teraz robi-ą to jest juz przegiecie na max i jedynie co moze sie teraz stac to ze inwestorzy czy nawet spekulanci odwroca sie od tej spolki i obroty spadna do kilku tys dziennie i nikt nie bedzie chcial kupowac jej akcji przez dlugi czas..
Jesse L / 2012-02-27 23:22 / Tysiącznik na forum

inwestorzy czy nawet spekulanci odwroca sie od tej spolki

Ja myślę, że będzie odwrotnie. Teraz każdy jest ostrożny oraz czujny i chce tylko odzyskać włożony kapitał, nic bardziej mylnego. Tutaj wg mnie będzie chodziło o to aby po wkręceniu jak największej liczby uczestników windować kurs do góry, aby uśpić czujność hurra optymizmem. Ludzie nie popełniają błedów jak są ostrożni tylko jak są we "wzrostowej euforii" kiedy nie może się zdażyć nic złego. Pamiętasz piątkowe zamknięcie sesji jak kurs w końcówce podskoczył? Był hura optymizm i nikt nie zamierzał sprzedawać a trzeba było. Teraz tłum jest wystraszony i będą oddawać po cenach zakupu (błąd) i kto wie czy nie odkupywać po wyższych cenach (kolejny błąd).
radziaro / 2012-02-27 23:47 / Bywalec forum
tacy inwestorzy jak ja napewno sie odwroca.. czekam tylko z wyjsciem i nigdy wiecej.. bylem juz w boryszewie jak byla spekula na jesieni ale tam wygladalo calkiem inaczej niz tutaj.. juz petrola jest latwiej przewidziec niz atlantisa.. mam do wyboru 150 spolek i ich bede sie trzymal.. ze mnie podkusilo heh..
To co obstawiasz korekte pod 0.57 i znowu powrot do dzisiejszego poziomu czy jeszcze wyzej 1.12 i dopiero zbitka.. obroty sa rekordowe i jeszcze takich nie mieli tutaj wiec i trudniej bedzie im teraz.. chyba do wrozki zadzwonie.. wczesniej z boryszewem mi dobrze radzila tylko ze sie jej nie posluchalem.. heh
Jesse L / 2012-02-28 00:22 / Tysiącznik na forum
Nie znam żadnej wróżki giełdowej :] ale ciekawe: Wróżka Dow Jones Odpowie Na Każde Twoje Pytanie.

To co obstawiasz korekte pod 0.57 i znowu powrot do dzisiejszego poziomu czy jeszcze wyzej 1.12 i dopiero zbitka

Nic nie obstawiam, wezmę to, co zaoferuje kurs. Oczywiście dobrze by było uściślić pewne ramy cenowe jako punkty odniesienia bądź też punty docelowe, ale nie wiem czy jest sens. Też za bardzo nie można określić siły wybicia gdyż przy sekulacji jest to bardzo ulotne, popyt szybko się pojawia i czasmi jeszcze szybciej znika. Ale dużo podpowiadają tutaj nastroje które podsumowując: są fatalne, czyli dość obiecujące.

mam do wyboru 150 spolek i ich bede sie trzymal

I o to chodzi, aby być tam gdzie się czuje rynek, nic na siłę.
radziaro / 2012-02-28 08:20 / Bywalec forum
nie ze na sile ale dzwignia mi dziala tylko na tych 150 spolkach w reszte moge jedynie swoj kapital inwestowac ale trace dzwignie x5.. i tylko dlatego heh
robeksik / 77.115.134.* / 2012-02-27 22:34
akcji w tysiącach 2.147.483.647 tzn że w szt było by ich 2.147.483.647.000 szt dwa biliony oni chyba oszaleli z tą produkcja akcji one są mniej warte niż papier toaletowy. Jedyne co to one mogą nie być jeszcze w obrocie za to napewno wywalą wszystkie te co sa tzn około 80 pare milionów a dzieki tamtej dużej ofercie prywatnej itak beda mieli władze nad spółką i wpływ na wybór rady nadzorczej a za sprzedaż 80 mil akcji około 40mln w kieszeni akurat starczy na przejęcie TRIADY i jeszcze jakies 15 baniek zostanie na drobne wydatki.
robeksik / 46.76.168.* / 2012-02-27 22:15
atlantis emisja seria L - emisja dla FON SA 2011-04-14 itość akcji w tysiącach 2.147.483.647 cena emisyjna 0.35 - to jeszcze mają co sprzedawać choćby przez cały rok nawet przy tych obrotach zejdzie do 0.01gr teraz to już śmieć nic nie warty nie to co jeszcze siedem lat temu mieli 12mln akcji teraz narobili więcej akcji niż ludzi na ziemi. powodzenia.
Jesse L / 2012-02-27 22:13 / Tysiącznik na forum
Do Kazika i Radziaro

Nie sądzę że ze stratą? Znasz kurs po jakim nabyli? Ja nie, ale założę się że nie był wyższy niż 20-25gr

Sprawdziłem i prywatne subskrypcje były po 35gr więc jednak trochę więcej niż podałem, więc każda sprzedaż powyżej tej kwoty jest zyskiem.

radziaro / 2012-02-27 15:11 + popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia ale to musieli by kupiec poza gielda po takich cenach bo kurs nie byl nizej jak 36 ale wtedy jak byl kurs ponizej 40 groszy to nie bylo lacznie nawet tyle obrotu co teraz..
skad moga miec tyle akcji jesli przy niskich kursach nie kupili.. jedynie po wyzszych jesli tutaj kupowali..

To są właśnie te prywatne subskrypcje po 35gr które wynosiły po kilkadzisiąt milionów akcji.
Oczywiście zakładam, że sprzedaje ten co to zaprzecza medialnie, że nie ma z tym nic wspólnego, ale cieszy się z zainteresowania spółką. Oczywiście perfidne kłamstwo. Niech każdy zastanowi się logicznie; jesteście właścicielami spółki i macie nad nią kontrolę, nagle obrót wskazuje na to że ktoś chce przjąć spółkę i uzyskać nad nią kontrolę, więc Wasza pozycja jest zagrożona. Czy to jest powód, aby się cieszyć z zainteresowania spółką? Nowy właściciel, zmiany w spółce, w Radzie Nadzorczej, Zarządzie włącznie ze stanowiskiem prezesa, czyli mówiąc ogólnie odcięcie od koryta.
Znacie spółkę Polskie Jadło. Debiut na GPW to coś ok 6zł i od tamtego czasu prezes sprzedawał akcje. Sprzedawał jak były po 6zł, jak były po 4, potem 3, 2zł. Kurs spadał a prezes ciągle sprzedawał bo po prostu ciągle mu się opłacało. W końcu gdy teoretycznie kurs sięgnął dna a mniejszościowi akcjonariusze wyrazili swoje zaniepokojenie że prezes ciągle sprzedaje akcjei przez to dołuje kurs, Jan Kościuszko zarzekła się że już nie będzie sprzedawał i przekazał darowiznę na syna w wysokości 2mln akcji. Syn oczywiście nie potraktował inwestycji długoterminowo tylko wywalił całe 2mln na giełdę. Morał taki, że można wszystko póki się opłaca.
Jesse L / 2012-02-27 22:32 / Tysiącznik na forum
Oczywiście nie można postawić znaku równości pomiędzy Atlantisem a PJadłem. PJadło to było pasywne opadanie kursu a Atlantis to ogromne ruchy spekulacyjne.
mikoś / 89.78.146.* / 2012-02-27 22:02
Może chce zdołować cene i wycofać z giełdy za małe pieniądze .A 100 baniek aktywów do kieszeni.

Przeczytajcie na drugiej stronie artykuł.http://www.parkiet.com/artykul/32,1198072-Skrajnie-niskie-wyceny-i-astronomiczne-zyski.html
andiiii / 2012-02-27 21:30 / Bywalec forum
alantisa mam mało ale , tej mendy FON-a kupiłem za 0,20gr 30 tyś , i nie mam zamiaru dokupować , poczekam zobaczę do 16 marca na raport . i spadam . Już nigdy nie wejdę w Patrowicza i jego synalka
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy