ATLASEST

Money.pl / 2008-02-19 09:57
Komentarze do spółki: ATLASEST.
Wyświetlaj:
-120pare / 80.244.146.* / 2008-05-15 17:13
Nie ma na takiego losia paly?.Sukinkot sie nudzi i robi co chce.A c...ty w Londynie i w Warszawie spia albo sie................! 0 reakcji.A moze to wlasnie im zalezy aby zjechac na maxa i wykupic papiery.Akcje zostana w kieszeni a forsa no coz przeciez legalnie pozyskana.A Polak jak to Polak,madry po szkodzie.Czasem lepiej zaufac Ukraincom.
bezrobotny / 80.244.146.* / 2008-05-15 17:10
Nie ma na takiego losia paly?.Sukinkot sie nudzi i robi co chce.A c...ty w Londynie i w Warszawie spia albo sie................! 0 reakcji.A moze to wlasnie im zalezy aby zjechac na maxa i wykupic papiery.Akcje zostana w kieszeni a forsa no coz przeciez legalnie pozyskana.A Polak jak to Polak,madry po szkodzie.Czasem lepiej zaufac Ukraincom.
gustek / 87.105.40.* / 2008-05-13 12:23
DNO , BADZIEWIE I TYLE CHOĆ WSKAŹNIK C/Z I C/WK DOBRE. PO JAKIEGO TO JEST NA GPW - KTO DOPUŚCIŁ ZAPAKOWAŁEM DUŻO I NIE WIADOMO JAK WYJŚĆ - JEŻELI PO PUBLIKACJI WYNIKOW DALEJ MARAZM TO WTOPA NA CALEGO PANIE SOBOLEWSKI KLUZA I INNI PAJACE.GDZIE ROZPOZNANIE SPÓŁKI , GDZIE PROGNOZY, GDZIE ANALIZA NOTOWAN W LONDYNIE.
dramat / 85.193.243.* / 2008-05-13 11:32
Obrót 300 papierow dziennie przeciez to jakis smiech.....Zapyziała budka z warzywami a nie giełda papierow w********************** czemu nikt nic nie robi zeby zmienic tą sytuacje....Ile jeszcze miesiecy trzeba bedzie czekać na jakis ruch na tej społce???
gustek / 87.105.40.* / 2008-05-13 09:20
BŁĘDNE WSKAŹNIKI SPÓŁKI
DOSC TEGO / 85.193.243.* / 2008-05-09 17:22
Regulamin forum
lukfek / 2008-04-30 15:33
Nawet obrót sie ruszył dzisiaj. Hmm trza czekać na lepsze czasy
prezesik / 2008-04-25 12:58
Widze że już nikt nie pisze i nie naciąga do kupowania, teraz wszyscy Ci co im nie zależało sprzedali po dość smiesznej cenie akcje, pozostali tak jak ja(mam nadzieje ze nie tylko ja) czekają na wzrosty. Mimo że ktoś za wszelką cene zaniża krs atlasest trzyma sie między 10-11zł teraz wystarczy delikatnie podciągnąć kurs i powinno sie zacząć coś dziac, widać że śledzi to ktoś co sie troche zna i nie pozwala by kurs zacząl rosnąć w tym okresie, czeka aż bedzie jakieś info i wieksze zainteresownie tą spółką. Według mnie już niżej nie spadnie a co do wzrostów to sie okaże za pare miesięcy

Pozdrawiam wytrwałych
3grosze / 2008-05-10 12:45 / Bywalec forum
Jak nie wiadomo co się dzieje to można wysnuć teorię spiskową. Jak znajdzie się jakis śmiałek z dużą kasą i zacznie skupować to ludziska nabiorą odwagi i zaczną pakować kasę w tę leniwą spółkę , bo przyglądać to się napewo bacznie przyglądają ,sam mam chęć coś zakupić ale .... no właśnie niech się ruszy.
napo / 2008-04-25 16:35
trzeba mniej pisać ,a więcej kupwać tylko nie wiem czy da się jeszcze coś wyrwać w okoliczach 10zł , ale cierpliwie czekam
3grosze / 2008-04-25 18:36 / Bywalec forum
Zgadzam się mniej pisać a więcej kupować....bo to taka fajna spółka ,taka amerykanska ,szkoda...
co sie dzieje? / 85.193.231.* / 2008-04-18 16:42
Smiec to prawda , ale dzisiaj pierwszy raz wzrost 7 % albo jeszcze nie wytrzezwiałem albo pogorszył mi sie wzrok albo ludzie w koncu przestali sprzedawac po 9 zł !!!!
prezesik / 2008-04-19 00:46
Poprostu nikt juz nie sprzedaje więc pewne osoby które manipulowały ceną akcji zaczną powoli podnosić cene a jak zacznie być widoczny wzrost po kilka-kilkanaście procent dzienie włączy sie do tego grupa spekulantów i kurs powinien poszybować. Takie są moje mażenia a jak będzie to sie okaże. Ale w maju wyniki za I kwartał, w kwieyniu dywidenda więc powinno sie cos ruszyć.

Pozdro i nie oddawajcie za mniej niż 50zł
prezesik / 2008-04-19 00:47
Sorki za pomyłke dywidenda w czerwcu a nie kwietniu.

Pozdro
weto / 2008-04-19 08:46
Też myślę,że potrzebny jest taki impuls (choć niewielki ale może przełomowy), żeby ruszyć ten papier. Obym mógł niedługo powiedzieć ,że kupiłem ten papier w odpowiednim momencie.
Pozdro.
baran nad baranami / 85.193.231.* / 2008-04-15 16:35
SMIEC SMIEC SMIEC I SCIERWO ...... Nie znajduje lzejszych słow zeby opisać co tu sie dzieje , a raczej nic sie nie dzieje poza kursem ktory dzisiaj osiagnał 9 złoty.... Pisze do tych wszsytkich PATALACHOW ktorzy ta spolke sprzedaja jestescie baranami. Ciekawe co za tuman oddał ja za 9 zł dzisiaj............
Ktos powinien zając sie srawa kursu tej społki, ja zupelnie nie rozumiem co robi zarzad, ma to gdzies bo sciagnal z nas kase i obserwuje jedynie kurs w londynie.....No coz jestem wsciekly na siebie ze zrobili ze mnie glupiego osła.......
napo / 2008-04-15 17:05
jakie znaczenie ma dla ciebie kurs dziś, jutro, pojutrze czy będzie 6,7,8,9 itp. zrobiony takimi obrotami , przecież właściwie mało kto kupuje te akcje z tą ceną , poziomy tak uzyskane nie stanowią później żadnych barier technicznych , wystarczy niewielki popyt i kurs idzie o kilkanaście procent bez oporu , nawet gdy sprzedaż akcje np. by odkupić taniej , choć kurs spadnie ich nie kupisz , dzisiaj sesja nie jest zła nie ma podaży akcji a to już coś to samo w Londynie , wyłącz komputer sprawdź wyniki za I kwartał w maju i wtedy pomyśl co dalej ze spółką a nie z bieżącym kursem , chyba że masz 100% w akcjach to przy bessie to jest to problem
prezesik / 2008-04-16 22:23
Narazie to jest ktoś kto za wszelką cene chce zanizyć kurs, ale są i tacy co do tego nie dopuszczają. Jak sie ktoś zainteresuje tą spółką to w ciągu jednej sesji wyciągnie spółke o kilkadziesiąt procent w góre. Poprostu trzeba uzbroić sie w cierpliwość
prezesik / 2008-04-11 09:08
Cosik mi sie wydaje, że zostałem sam już z tym papierem a reszta sie ewakułowała.

pozdro
-_+ / 213.77.49.* / 2008-04-15 09:09
Na Twoje szczęście, a moje i nie tylko - nieszczęście, wydaje Ci się, hehe ;) Poczekamy troche dłużej (sam dobrze wiesz), a kiedys będziemy wspominać ten kiepski okres i śmiać się z tych którzy się 'tanio' odleszczyli. Życzę wszystkim cierpliwości i wyrażam głośny sprzeciw wobec oddawania waloru za bezcen. Ludzie reflektujcie się!!!
napo / 2008-04-13 23:48
NIE WAŻNE KTO I ILE JESZCZE SPRZEDA PO NISKIM KURSIE , WAŻNIEJSZE KTO KUPUJE , JEŚLI KUPUJĄ INWESTORZY KTÓRZY PATRZ A DALEJ NIŻ KILKA SESJI , I CHCĄ ZAROBIĆ WIĘCEJ NIŻ PARE PROCENT TO DOBRZE , PODAŻ SIĘ SKOŃCZY BO AKCJI NIEWIELE I KURS SIĘ BĘDZIE POWOLI PIĄŁ PATRZ NP.TRAVEL , PROCHEM ,FARMACOL ITP. GORZEJ JEŚLI JEST INACZEJ TO ZALICZYMY JESZCZE TROCHĘ DOŁKÓW MUSZĄ SIĘ SKOŃCZYĆ "GRACZE" A AKCJE MUSZĄ PRZEJĄĆ DŁUŻSI INWESTORZY BO NA POPRAWĘ KONIUNKTURY MA GIEŁDZIE W TYM ROKU BYM NIE LICZYŁ , AKCE MAMY ZA 60% ICH WARTOŚCI KSIĘGOWEJ I JEST TO DOBRA SPÓŁKA , KUPILIŚMY JĄ W FATALNYM OKRESIE ,ALE PRZY TEJ CENIE JUŻ CHYBA NIE WARTO SPRZEDWAĆ
prezesik / 2008-04-14 22:43
Poprostu trzeba czekac. Jak przestaną wywalać Ci co nie zależy im na kasie kurs powinen iść do góry ale nie tak wolno jak sie może wydawać akcji jest mało wiec skoki powinny być po kilkadziesiąt groszy a nie po grosiku jak na niektórych spółkach
prezesik / 2008-04-08 21:28
Co tu taka cisza? Jak narazie jest spokój wszystko albo spada albo leci w dół a atlasik stoi sobie w miejscu. Ale ktos jeszcze nad nim czówa i na koniec sesj troszke podnosi. Gratuluje oby tak dalej
weto / 2008-04-09 09:31
hmm ,przyglądam się tej spółce od jakiegoś czasu i muszę stwierdzić ,że po debiucie większość drobnych graczy jest wystraszona. Bo w sumie to oni zajechali do tak kosmicznej ceny.Moim skromnym zdaniem zastuj spowodowany jest tym strachem.Zdecydowałem się zakupić trochę papierów tej spółki bo sądzę ,że poniżej 10 zł nie zejdzie. Mam ten komfort ,że mogę czekać nawet kilka miesięcy i zdecydować co dalej .W końcu nawet tu musi się ruszyć.
prezesik / 2008-04-09 10:42
Masz racje kiedyś sie musi zacząć coś dziać. A sytuacje masz naprawde niezłą, ja mam ten papier po 22zł i narazie ciężko by choć odrobić tą strate ale porzyjemy zobaczymy.

Pozdrowienia
wibrator22 / 217.153.84.* / 2008-04-03 10:30
Może ci co juz i tak stracili i nie mają nadziei na sprzedaż po rozsądnej cenie, wycofaja oderty sprzedaży po 10 zł z groszmi i ustawią sie powiedzmy na 18 zł ? Ja sam tak zrobiełem już ponad 2 tygodnie temu, wiem że to może bez sensu, ale jak nie będzie ofert sprzedaży to nie będzie nikt kupował po nieszczęsne 10 zł!
A jak kilkunastu kupi po 15 zł to może sie wtedy jakieś zainteresowanie zrobi bo spółka wzrośnie ponad 30%, a wszyscy wiemy jak reagują inwestorzy na spółki które w ciagi 1 dnia robią ponad 10% na plus.
Obserwuje zlecenia sprzedaży i jest naprade niewiele teraz około 2 tys sztuk, więc jak juz i tan nic nie zarabiamy to nie zrobi nam różnicy czy sie odwlecze tydzień prawda ?

Co wy na to- bo innego ratunku nie widze !!!
propozycja re / 85.193.231.* / 2008-04-03 12:08
Ja jestem za.....Mam 1000 papierow po 25 zł.........Narazie nie zamierzam oddawać ich po tych cenach..........Powiewm wiecej mam zamiar zarobić jeszcze na tej inwestycji.
Woren Buffet powiedzial dodam ze obecnie najbogatszy czlowiek na swiecie , ze pieniadze na gieldach plyną do tych co maja wiedze i przede wszystkim cierpliwosc...
Zamierzam go posluchac.
A tych matołów co oddaja papiery po 10 zł niedlugo trafi szkag jak poszybujemy w gore
prezesik / 2008-04-03 11:17
Pomysł jest oki tylko trzeba znalesc takich co kupią po 15zł. Mamy dwa wyjścia albo poczekamy na jakiegoś inwestora który sie już obłowił tanimi akcjami i który wywinduje kurs albo sami dokładamy po 5tys i lecimy na 15zł. Jaka decyzja?
wibrator22 / 217.153.84.* / 2008-04-03 12:32
pomysł z zainwestowaniem może i dobry, ale nie wiem jak u was, ale ja już jestem bez kasy :(
A jeśli chodzi o chętnych na zakup po 15 czy 16 zł- to wystarczy poczekać, znajdzie sie jeden potem pięciu a potem dwudziestu, wylko ceny nie można opuszczac i tyle.
Puki co wolumen dzienny 160 sztuk hihihi czyli nic, ale jak wycofamy oferty to na koniec sesji wystarczy kupić 1 sztuke i wskażnik pójdzie o kilka procent, a następnego dnia napaleńcy będa obserwować a jełsi nadal obroty będa niskie to znów wystarczy kupic kilka sztuk na koniec sescji.
Oczywiście warunkiem jest zniknięcie ofert po 10 zł !

Tak więc skopcie d.... tym co wiecie że sprzedaja po 10 zł- to tak na poczatek !

No i badzmy dobrej myśli
-_+ / 83.12.226.* / 2008-04-03 13:23
oferta kupna nawet jednego maksymalnego wolumenu na koniec sesji dziala, sprawdzalem ;)) w plecy na oplacie, ale kurs zawsze nieco wyzszy ;) wiec czekamy na 16 ;)... to kto dzis bierze 1W po max na koniec sesji? ;)
prezesik / 2008-04-03 18:19
To nie takie proste. Ktoś specjalnie zaniża kurs i stać go troche więcej niż na jeden papier
-_+ / 83.12.226.* / 2008-04-04 09:42
zgadza sie... i wczoraj nie wyszlo ;) ale w srode ladnie udalo sie podniesc kurs jednym wolumenem. nie sobie przypisuje te "zasluge" ;), ale kilka razy tym sposobem udalo sie podniesc na zakonczniu wartosc z poziomu nightmare na poziom low, a czasem na nice ;) aleeee... zawsze to cos.
napo / 2008-04-03 13:12
to co mówicie fajnie brzmi ale jest nie realne rynek sam się musi oczyścić ,zamknijcie komputery nie obserwujcie notowań , zajmijcie się czymś innym a akcje potraktujcie jak długą inwestycję , sprawdzie kursy za rok o tej porze i śmiejcie się z tych którzy mają "bezpieczne" lokaty bankowe
-_+ / 83.12.226.* / 2008-04-04 11:32
:)
prezesik / 2008-04-03 13:00
Tak ale te oferty po 10zł są wystawiane specjalnie i to nie przez leszczy, ktoś specjalnie zaniza kurs a jak sie trafi jakis leszcz co juz musi sie pozbyć akcji to wtedy kupują i sie cieszą. Jak by jakiś inwestor chciał to by w ciągy jednej sesji podbił kurs o 50% a resztą zajeła by sie spekuła ale narazie czekają i liczą ze jeszcze znajdą sie tacy co oddadzą im akcje za bezcen. Jak narazie dzisiaj juz nie ma chętnych do oddawania ale jak utrzymaja ten kurs przez następny tydzień to znow paru wymięknie. Raport za 2007 był niezły ale i tak nie ma odzewu. W maju ma byc za pierwszy kwartał 2008 w czerwcu dywidenda więc czekają aż będą dobre infa bo jak napędzą dobrze maszyne to sie zatrzyma dopiero koło 50zł za akcje
wsciekly inwestor / 85.193.231.* / 2008-04-02 13:43
żygac mi sie cche jak pomysle o tej społce........Jestem najwiekszym idiotą ze dalem sie w to wmanipulowac....... NIe dadza urosnac tej spolce bo jakies kretyni sprzedaja ja po 10 z************** co za narod !!!!!!!!
prezesik / 2008-04-02 14:57
Tak to jest, ale według mnie to jest to robione specjalnie. Kiedyś nadejdzie czas na jazde na północ, problem w tym, że nik niewie kiedy to nastąpi a osoby o słabych nerwach oddają spółke po 10zł z niezłymi stratami
prezesik / 2008-04-01 12:05
Atlasest zaczyna robić jakiś obrót. Ktos puszcza niezłe pakiety. Jak myślicie to koniec marzeń o odrobieniu strat?
lukfek / 2008-04-01 20:04
Masz na myśli to ,że wzrost ie będzie marzeniem czy to ,iż koniec kicha kompletna?
Wakacje się zbliząją przydałoby się odrobienie strat wreszcie ale to marzenie? (pyt retoryczne)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy