Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Atmosfera spadków również na GPW

Atmosfera spadków również na GPW

orzech / .* / 2005-03-10 18:55
Komentarze do wiadomości: Atmosfera spadków również na GPW.
Wyświetlaj:
zbita z tropu rybka / .* / 2005-03-11 10:25
A propos ksiazek, ja za niedlugo bede oferowal rewelacyjna pozycje o tresci zawartej jej w tytule: "Wróżenie z fusów - sposobem na radosne i skuteczne inwestowanie" :-)
orzech / .* / 2005-03-11 11:02
He, He, He.... Rybko - biegając po sieci natknąłem się właśnie na pracę licencjacką napisaną na Wydziale Ekonomicznym (he, he...!!!!) renomowanej uczelni - Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (he, he !!!) pod powalającym tytułem: "Analiza techniczna i fundamentalna w warunkach polskich". Pańskie jajca tam są. Heeeeeeeeeee, he, he !!!!Dla koneserów podaję linka EDK:ed2k://|file|analiza.techniczna.i.analiza.fundamentalna.w.warunkach.polskich.zip|819006|16564048DB479CD920B03C2051491348|/
Tomi / .* / 2005-03-11 12:31
Orzeszku jajca tam są bo to zlepki roznych książek w dodatku niektórych dziwnych no i całkowity brak wniosków. Duzo przepisane z książki dr Czekłay - miałem z nim wykłady na studiach - gość jest naprawde mocny. Pozdrówka
orzech / .* / 2005-03-11 10:01
Raport Kredytbanku taki sobie... Wasze opinie ?
nowy / .* / 2005-03-11 08:49
CześćJeśli kolega byłby tak uczynny, to ja jestem chętny na pogłebienie wiedzy teoretycznej;-). Będę wdzięczny za przesłanie w miare możliwości najciekawszych (wedle uznania kolegi bibliotekarza) pliczków na adres: czarodziejwawa1791@tecza.waw.plZ góry serdeczne dzięki ;-)Pozdrawiam
orzech / .* / 2005-03-11 09:08
Ponieważ pliki są ogromniaste - podaję sumę kontrolną do pozycji Van.K.Tharpa:ed2k://|file|Van.K..Tharp.-.Gielda,.wolnosc.i.pien iadze..Poradnik.spekulanta.(osloskop.net ).rar|43841125|8FF8FF1607A1272EBA0CE4299 02BF1EE|/Ten ma np. 42 Mb (rar).Jeżeli masz e-mulea to ściągaj !Miłej lektury !
orzech / .* / 2005-03-11 08:40
Znalazłem jeszcze:John.M.Murphy - "Analiza Techniczna Rynków Finansowych"Robert Fisher - "Liczby Fibbonaciego na giełdzie"Steve Nisson - "Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów"Tonny Plummer - "Psychologia Rynków Finansowych - U Żródeł Analizy Technicznej"Van.K.Tharp - "Giełda, Wolność, Pieniądze - Poradnik Spekulanta".Życzę wzrostó dziś (jak zawsze ;-) )
orzech-bibliotekarz :-) / .* / 2005-03-11 08:34
Ponieważ w najbliższym czasie będzie nudno na parkiecie (jak sądzę) to mam propozycję. Mam trochę teorii i wiedzy giełdowej w pdf-achi mógłbym się z nią podzielić z Wami.Sorry, jeżeli czujecie się już na tyle oczytani, że nie potrzeba Wam tego to zignorujcie mój post.Mam w plikach:Jay.M.W.Tadion - "Rozszyfrować Rynek"John.M.Murphy - "Międzyrynkowa analiza techniczna"Waldemar Tarczyński - "Rynki kapitałowe - AT"Elder - "Zawód Inwestor Giełdowy"Może macie inne ciekawe pozycje, które moglibyście polecić i podzielić się ?Razem stworzymy bibliotekę tego forum. Zgłaszam się na bibliotekarza ;-)))
dżeju / .* / 2005-03-11 16:09
orzechu - ślij wszystko co masz na akaczynski@intercell.pl gdyż czytactwo w narodzie ginie a ja lubię czytać, zwłaszcza o giełdzie (a potem zapominać wszystkie rady, ale to już inna para majtek)
rybka / .* / 2005-03-11 10:18
Hej ORZECHU! No ja szczerze mowiac nie mam jeszcze zadnych pozycji z tego tematu, a moja chec do pochlaniania wiedzy jest ogromna:-) tak wiec jesli jestes sklonny wyslac mi w/w na maila - będę zobowiązany: panromek1@wp.pl
ctx / .* / 2005-03-11 08:46
Mam:Steve Nisson - Swiece i inne japonskie techniki analizowania wykresów. (pdf)Van.K.Tharp - Giełda,wolność i pieniądze - poradnik spekulanta (słabej jakości tiff'y)
orzech / .* / 2005-03-10 22:22
Szanowni Forumowicze,Zauważcie fakt, że o ile każdy z nas jest w stanie przewidzieć lepiej lub gorzej co się stanie w perspektywie 2 miesięcy z "dużymi" z WIG20 to nikt z nas (takie mam wrażenie) nie czuje w jaką stronę pójdą nasze maluchy. Tu przecież nie ma tak wielkiego zagranicznego kapitału, który wchodzi i wychodzi kiedy chce siejąc panikę bądź budząc towarzystwo do zakupów. Kiedyś myślałem, że liczą się fundamenty na średniakach...ale widzę, że to pojęcie g... warte. Sami wiecie, kupując po analizie (wnikliwej) dobre w naszym mniemaniu spółki dostajemy w dupę. Machlojstwo, spółdzielnie funduszy, kliki maklerskie robią z nas kretynów. My tu ćwiczymy AT i świeczki i po co ???A może mamy za mało cierpliwości. Ja łapię się na tym, że już skręcam w stronę day-tradingu. Boże... Co Towarzystwo sądzi ???Kak żyt', szto diełat' ? - jak mawiał dieduszka Lenin.
kingsnake / .* / 2005-03-10 22:50
zgadzam sie. do konca wierzylem w REDAN. a tu co?? najlepiej spadajaca spolka ostatnich kilkunastu dni...powod? ja nie znam, poza tym, ze przedwoczraj oglosili asymilacje akcji za 1 zloty...ale wczesniej...? a moze ktos o tym wiedzial? Trudno cos przewidziec a anal tech nie nadaje sie do malych spolek na GPW. Jedyny pozytyw to ze po prima aprilis obniza moze koszty transakcji :) pozdro
ORZEŁ / .* / 2005-03-10 22:57
"ANAL TECH" POWIAŁO PERWERSJĄ :)
kingsnake / .* / 2005-03-10 23:07
;) w DM Penetrator... ach ta giełda... ;)
guru-całkiem uspokojony / .* / 2005-03-10 20:48
mnie też zmęczyło dziś wyczekiwanie a niech tam moja strata(oczywiście niezawielka)od jutra zmieniam trochę taktykę-kaska uwolniona trzeba nią trochę poobracać,może uda się nadrobić co nieco;takie czasy panie takie czasy nastały(chyba)
grol / .* / 2005-03-10 20:22
Tak sie bedziemy kolysac z kursami przez nastepny tydzien - kazdy wzrost i spadek znajdzie uzasadnienie na zewnatrz. Juz bedzie widac besse, za chwile up do 2090wig20. Dopiero pod koniec kwietnia rozpocznie sie ewakuacja przed wyborami. Oczywiscie dla strony przeciwnej zacznie sie skupywanie akcji na czas "po wyborach". Rok 2005 skonczymy na 2340pkt na WIG20 - nie ma powodow, dla ktorych gieldy swiatowe mialyby byc na opak z sytuacja.
anna / .* / 2005-03-10 19:50
Ja sprzedałam wczoraj dwory zmęczyło mnie ich tempo wzrostu. Kilka dni temu kupiłam betac., ale też tańczy, może teraz jak za nią wzioł się Orzeł to coś będzie:)Ogólnie mój portfelik nie najlepiej - jak zaczynam się cieszyć to na drugi dzień zinmy prysznic :)
orzeł / .* / 2005-03-10 19:39
a mój portefel dawno nie widział takiej wartości ................................................... ........................................ właśnie zdałem sobie sprawę że od szczytu na mieszko zjechałem juz 7,3 % maskra (na maluchach of course)zmienię ksywę bom nie godzien
frank / .* / 2005-03-10 19:24
A ja w kolko Macieju moj portfel to: BACA(lekki wzrost) i Dwory(lekki spadek),wiec nie bylo zle pozdrawiam:Anie,Orła i Orzecha.Udanych inwestycji
orzech / .* / 2005-03-10 18:55
A ekran mój był dziś czerwonyBo na nim inwestorów krew...:-)
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy