Forum Forum inwestycyjneForex

Atomowa przecena złotego

Atomowa przecena złotego

Money.pl / 2011-03-15 12:56
Komentarze do wiadomości: Atomowa przecena złotego.
Wyświetlaj:
JK-nowy / 193.164.142.* / 2011-03-16 13:13
dlaczego wogóle ktokolwiek zawraca sobie głowę "analizą techniczną". To trochę jak świnka morska, kino domowe, albo kobieta informatyk. Ani to analiza - bo nic nie wyjaśnia - ani techniczna - bo żadnych sztywnych zasad się nie trzyma. Bardziej przypomina szamanów odczytujących przyszłość z rzutu kośćmi kurczaka. Z tym że tutaj mamy do czynienia z panami pod krawatem wyczytującymi przyszłość z kształtu wykresu.

Proponuję nowość - analiza zoologiczna! Będziemy próbowali rozpoznawać w wykresie kształty zwierząt i sprawdzać czy wyrysują się od pyszczka aż do ogonka. "W tym tygodniu zarysowała się wyraźnie psia szyja, ale będziemy musieli poczekać jeszcze 3-4 sesje żeby zobaczyć czy ogon pójdzie w górę". "Dzisiejsza sesja stoi pod znakiem szczura. Jesteśmy w okolicach 4go kręgu szyjnego, więc spadki będą kontynuowane".
gps / 83.25.176.* / 2011-03-15 14:16
A co to jest złoty?
monki / 95.51.251.* / 2011-03-15 14:58
idz do szkoły 5 latku to się dowiesz
gps / 83.25.176.* / 2011-03-15 16:11
"idz do szkoły 5 latku to się dowiesz"
... Byłem kiedyś w takiej szkole. Była to szkoła średnia. Sorry ale nie wiedzieli co to jest złoty.
Nie wiedzieli też co to jest "Polska".
Kiedy im powiedziałem, że Nicolaus Copernicus was Polish to się bardzo z tego śmiali. Pózniej zrozumiałem, że mieli rację.
Zrozumialem ich też dlaczego wiedzą gdzie są Germany, France, Russia, USA, China, Canada a nie wiedzą co to jest i gdzie się znajduje Poland. Bo i po co?
pomierski / 2011-03-15 13:10
Atomowa przecena złotego, inwestorzy skażeni ryzykiem...
Gdyby nie, za przeproszeniem, gówniane i nic nie mówiące opinie "ekspertów", byłoby to nawet interesujące, że ktoś opatrzył ciekawe opracowanie ciekawym tytułem. A tak to na kilometr wieje tandetą.
Rozczarowany polityka PO / 88.220.70.* / 2011-03-15 12:56
Gorsze od tsunami i trzęsienia ziemi w Japonii, jest totalna niemoc i indolencja ministerstwa finansów RP . Rostowski od dawna przestał panować nad finansami państwa, wspierają go w tej pogrążającej społeczeństwo RPP. Po co były brane potężne kapitałowe środki z Banku Światowego? miały bronic nieoszacowanej złotówki. Węgrzy walczą o to by frank szwajcarski byl na poziomie umożliwiającym spłaty rat kredytów. Ludzie, którzy zainwestowali w swoje mieszkania sa na granicy mozliwosci spłaty rat kredytów, które banki wyliczają na podstawie swoich ustalonych kursów i sp redow.Róbcie tak dalej odpłacimy wam za to przy urnie już nie długo.
JerzyK z Gdańska / 109.243.186.* / 2011-03-15 16:07
cóż, trzeba było wziąć kredyt w złotówkach...
residenzpalast / 77.252.251.* / 2011-03-15 15:23
juz klasyk powiedzial ze nie wazne kto glosuje tylko kto liczy glosy... ostatnio bylo ok 2 mln czy cos k tego niewaznych glosów:-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy