Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Audyt rządu PO-PSL. Gróbarczyk: utracono 63 tys. miejsca pracy związane ze stoczniami

Audyt rządu PO-PSL. Gróbarczyk: utracono 63 tys. miejsca pracy związane ze stoczniami

Wyświetlaj:
cht / 89.77.240.* / 2016-05-11 22:50
Co za idiotyzm. Do upadku polskich stoczni przyczynił się rząd PIS, który w latach 2005-2007 udzielił pomocy finansowej nie zgodnie z przepisami unijnymi. Dokładniej, dał kasę nierentownym zakładom nie przedstawiając realnego programu ich restrukturyzacji. W zwiazku z powyzszym unia nakazała zwrot dofinansowania co poskutkowało upadkiem kilku stoczni i ograniczenia mocy produkcyjnych stoczni gdanskiej. Fizycznie do upadku doszło na poczatku kadencji PO-PSL, ale tutaj juz nie było specjalnie pola do dzialania. Dzieki PIS i dobra zmiana. Teraz kolej na energetyke, efekty juz widac po raportach okresowych energii i PGE
r.p.+kacap / 37.128.19.* / 2016-05-11 21:09
na terenach Kolebki Solidarności pracuje bardzo wielu stoczniowców..Co więcej. nacja polska nie che w tym przemyśle pracowac..pracowli lub pracują..hindusi..a obecnie Ukraińcy w dużej ilości..zarówno na stanowiskach robotniczych jak i izynierskich..to trzeba byc idiota..aby mowic o utracie miejsc pracy..
A sam kolebka Solidarności urzeduje w miejscu gdzie niedawno byl smietnik kolebki..wlađciwe miejsce dla wasciwzch osb
Polak z Polskiego jeszcze Kraju / 93.181.137.* / 2016-05-11 18:57
Co za bzdury tadek potrzebuje pieniędzy na wiercenia w rurze wydechowej.Młodzi Polacy nie wierzcie bzdurom.pisdowskim.Jesteście młodymi i mądrymi Ludzmi,nie dajcie się otumanić.Zamkną Wam Granice na paszporty czekać będziecie rok,a na wyjazd jak wam się uda drugi.Wracają czasy upodlenia Narodu i Was Młodzi Ludzie ,szkoda ja jestem już w takim wieku,że mi to obojętnie co będzie.Was szkoda.My Polacy z Drugiego Sortu jak nas Nazwał pisdoprezydent.Nie Dajcie się.BŁAGAM!!!!!!!!!!!!
Polak 556 / 80.54.231.* / 2016-05-11 18:29
Nigdy więcej PO, PSL i Nowoczesnej.
pieniadzezpolisy / 83.9.9.* / 2016-05-11 17:38
jeżeli straciłeś pieniądze na polisolokacie to odwiedź stronę http://www.pieniadzezpolisy.pl, to chyba pierwsza Kancelaria, która w Polsce zaczęła odzyskiwać pieniądze dla poszkodowanych. Ja swoje odzyskałam wraz z odsetkami! Zawsze walcz o swoje
Arek prawdziwy / 178.37.139.* / 2016-05-11 17:17
No to buduj baranie w polskich stoczniach statki. Tyle, że za swoje pieniądze, a nie pieniądze polskich podatników.
macb / 87.207.52.* / 2016-05-11 17:10
Czyli produkcja statków spadła o 22 rocznie. I przy produkcji tych 22 statków prace miało 66 tys. ludzi? To ile one kosztowały?

Najnowsze wpisy