Forum Polityka, aktualnościKraj

Awantura na Śląsku, tym razem o...

Awantura na Śląsku, tym razem o...

Money.pl / 2013-01-12 21:20
Komentarze do wiadomości: Awantura na Śląsku, tym razem o....
Wyświetlaj:
Konfrater z Gpolen / 83.29.234.* / 2013-01-12 22:44
w końcu Zabrze wróci do swojej nazwy Hindenburg. Ja , so weiter Herr Sekula. Wir ssind mit Ihr.!!
gruby43 / 2013-01-12 22:38
W tym kraju nic mnie już nie zdziwi.Następny nagrodzony za swoją wierność w państwie Tuska.Można być największą miernotą byle tylko
robić propagandę "jedynie słusznej partii". Rządzą nami cyborgi które opanowały już wszystkie instytucje i bezkarnie robią co tylko chcą .Korupcja ,afery ,nepotyzm rodzinny i kolesiostwo,rozkradanie majątku narodowego-
oto czym dzisiaj jesteśmy karmieni.Tacy ludzie jak Sekuła czy Kopacz
powinni już dawno być na śmietniku a nie zajmować coraz wyższych stanowisk w imię wątpliwych zasług.
win / 86.171.92.* / 2013-01-12 21:25
Totalnie skompromitowany ,bezczelny i arogancki.Jezeli Sekula zostanie marszalkiem to bedzie WSTYD i PORAZKA dla Slaska.Jego kolesie z PO,juz probowali posadzic GO na stolku w ZABRZU i tylko dzieki madrosci i stanowczosci mieszkancow ZABRZA, temu cwaniakowi i karierowiczowi nie udalo sie zagarnac tego stanowiska.Mam nadzieje ze i teraz SLAZACY odpowiednio zareaguja i odprawia z kwitkiem tego kolesia.
ślązok / 91.233.69.* / 2013-01-12 21:50
Dla Pani Kostempskiej do wiadomości że Pan Sekuła to tak ograniczony człowiek jak jej ...... Tak samo bez skrópułów i wiedzy. Nie wolno na Śląsku takim ludziom pozwolić rządzić.
@@@ / 89.68.238.* / 2013-01-12 21:20

Sejmie był przewodniczącym tzw. hazardowej komisji śledczej

Raczej pacyfikatorem tej komisji.
Zaslyna z zadawania pytan pustym krzeslom.

Najnowsze wpisy