Forum Polityka, aktualnościKraj

Awantura w Europarlamencie. "Krytyka PiS to marginalne wydarzenie"

Awantura w Europarlamencie. "Krytyka PiS to marginalne wydarzenie"

Wyświetlaj:
lukandiego / 31.63.228.* / 2011-07-10 14:49
Kraszewski Pisarz Polski pisał wyraźnie o nadziejach przywódców zydowskich, związanych z wypadkami Powstania 1863 r., mówią oni tam: "...w powietrzu czuć proch, ale dla nas to nic złego... skorzystajmy z dobrej okazji. Zamiast bawić się w patriotyzm i t. p. mrzonki, myślmy przedewszystkiem o sobie. Chłop polski nie lubi nas, wiemy o tem, ale chłop jest głupi - nie boimy się go. O szlachtę nam głównie idzie. Wmiesza się ona przez sam punkt honoru w awanturę, pójdzie do lasu, na krwawe pola, za co ją rząd ukarze, zniszczy, wytępi, wydusi, wywłaszczy, a wówczas dla nas droga otwarta... W każdym narodzie musi się wyrobić ponad masy jakaś inteligencja i rodzaj arystokracji. My jesteśmy materjałem gotowym, my zawładniemy krajem, a panujemy już przez giełdy i przez wielką część prasy nad połową Europy. Ale naszem właściwym królestwem, naszą stolicą, naszem Jeruzalem będzie Polska. My będziemy jej arystokracją, my tu rządzić będziemy. kraj ten należy do nas, jest nasz..." Tak obliczali i rezonowali zydzi Kraszewskiego - ocierającego się o nich z bliska w chwili, kiedy ważyły się losy kraju - Polski....HA HA HAAAAAAAA było jak jest teraz.... Ciągle bez zmian........
lukandiego / 31.63.228.* / 2011-07-10 14:46
sprawdzam, próba mikrofonu?
ut6uu / 31.174.75.* / 2011-07-08 19:44
Zastanawiam się dlaczego w PO-lskich redakcjach tyle miejsca zajmują codziennie kwestie związane z PiS-em ? Czy nie lepiej zająć się kolegami i koleżankami, którzy dzierżą w chwili obecnej władzę w swoich spoconych od przekrętów rękach. Opluwanie opozycji nie zasypie gigantycznej dziury budżetowej, a życie w zgodzie z ogólnie rozumianą linią płemiełka tuska nie przysporzy Polsce splendoru. Lizusostwo i pokrętne popieranie jedynie słusznej linii myślenia przypomina bawienie się w demokratyczną Rosję lub demokratyczną Chińską Republikę Ludową. Polacy napełnijcie wasze rozumy rozsądkiem i obiektywizmem i zacznijcie szanować ludzi o innych poglądach politycznych. Ogromna tolerancja dla kochających inaczej, ogromna tolerancja dla legalizacji heroiny i dopalaczy, to charakterystyka dzisiejszych młodych polaków. Najsmutniejsze jest to, że u tych młodych ludzi karmionych propaganda i kłamstwem nie ma ani krzty tolerancji dla demokratycznej opozycji, która stanowi przeciwwagę w każdej normalnej demokratycznej krainie wolnej Europy.
lonard / 2011-07-08 13:11
rządy PiS-u natomiast stawały w obronie wolności obywatelskiej przez te dwa lata?
ujhu / 188.33.148.* / 2011-07-08 02:12
O swojej Ojczyźnie źle staramy się nie mówić wtedy, kiedy jesteśmy za granicą. No, chyba że rządzi PiS albo prezydentem jest Kaczyński. Tusk "zapomniał" o tym, jak sam patronował kilkuletniej kampanii, prowadzonej także za granicą, która miała zdyskredytować rząd PiS i prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Szczytem tej antypaństwowej polityki było zaś choćby granie przez premiera razem z Rosją w celu odwołania wizyty Lecha Kaczyńskiego na obchodach 70. rocznicy zbrodni katyńskiej, a potem pomniejszenia jej znaczenia, aby była to "prywatna wizyta". Symbolem tego był tekst prof. Jana Winieckiego w "Financial Times", że "Polską rządzą narodowi bolszewicy".
adammmm / 83.28.226.* / 2011-07-07 21:20
o prezydencji polskiej po angielsku - nowy portal - newsy z Polski i ze świata, ekonomia, ciekawe informacje http://www.pr-controlled.com/pr-controlled-Polish-EU-presidency-a-challenge-and-an-opportunity.php
http://www.pr-controlled.com/pr-controlled-5-Polish-inventions-used-throughout-the-world.php
heniek14 / 82.113.99.* / 2011-07-07 18:47
POrąbanych matołów należy wysłać tam,gdzie zapadają decyzje o ich antyPOlskich działaniach.A gdzie to wszystkim wiadomo.Wiadomo kto najbardziej dar pyski,po wypowiedziach Rydzyka.Jakaś tam Gmina... .
'oihh / 109.243.201.* / 2011-07-07 14:59
TUSKOWA PROPAGANDA

Jak Geremek, Bartoszewski atakowali z Brukseli rządy PISu była pełna zgoda, a żurnaliści zachwycali się przez kilka dni jak to pięknie sponiewierano „ciemnogród”. Gazeta W. sieje od samego początku nienawiść wśród Polaków. Polaków, patriotów wyzywają od głupoli i bydła.
I znowu G. Wybiórcza uprawia to do czego została powołana. Siać ploty, pomówienia, judzić - czyli wszytko co przydatne dla kacapskiego internacjonalistycznego bolszewizmu.

Niektórzy polscy dziennikarze ( jak zauważyłem, sam premier również) są przerażeni tym, że Tuskowi sprzeciwili się europosłowie z Parlamentu UE, że nie spodobało im się genialne przemówienie naczelnego z Platformy. No bo jak to? Wiadomo, że premierowi PiS zawsze na przekór, ale to taki koloryt lokalny, folklor nawet tylekroć obśmiany, wygwizdany, znajomy... A tu okazało się, że Tusk jednak nie oczaruje każdego, że są i tacy, którzy polskiej świętości nie uznają, że wytkną błędy i w twarz rzucą holenderskie lub angielskie brzydkie słowo... Co robić? Brak scenariusza na taka ewentualność, bo nikt w Polsce do tego nie przygotował. Wobec tego chwycono sie starego modelu, sprawdzonego w boju "prania polskich brudów poza granicami kraju". I w relacjach dziennikarskich znów wszystkiemu winien PiS. Jakie to proste.

Nigel Farage Miażdży tuska w Europarlamencie:
---- http://www.youtube.com/watch?v=F7NxyHYChP4 ---

Zbigniew Ziobro Miażdży tuska w Europarlamencie:
---- http://www.youtube.com/watch?v=ckjD6U_1nUw
wojens / 79.191.173.* / 2011-07-07 12:46
Poręba- szef sztabu wyborczego PIS skrytykował Ziobrę za wystapienie w PE. Od tej chwili, a mamy 12,45 przestancie bałwochwalcy chwalic Ziobrę a zacznijcie wieszac na nim psy.. Od poczatku, gdybyście mieli troche oleju w głowie powinniscie to robic. Teraz róbcie to nie z madrosci i uczciwosci - bo na to liczyć nie mozna ale dlatego, ze taka jest oficjalna linia waszej partii.
latajacy holender / 77.255.234.* / 2011-07-07 14:30
a ja sluszalem, ze ponoc Tusk zrozumial, ze jest kiepskim premierem i ma wrocic do zawodu wyuczonego - malowacza kominow!
tan / 193.109.225.* / 2011-07-07 14:44
tylko ćwierćinteligent nie wie, że nie ma zawodu "MALOWACZA"....
latajacy holender / 77.255.234.* / 2011-07-07 14:57
Oj, z Ciebie to musi byc niezly KAPUCYN!
sisley / 213.77.28.* / 2011-07-07 12:22
A kto normalny słucha błazna Siwca?

Czy ktoś pamięta jak robił sobie chamskie żarty na lotnisku z Papieża w obecności Kwaśniewskiego.
pomo dore / 2011-07-07 12:51 / Tysiącznik na forum
jak to nawet pamietam wywiad z Siwcem wiele lat temu kiedy dziennikarz pytał go o zasiadanie w radzie nadzorczej społki ART-B na co dziennikarz posiadał stosowny wyciąg z KRS a Siwiec w żywe oczy zaprzeczał. W tle pojawił sie tez wątek dzielnego antyterrorysty Dziewulskiego który terrorystycznej muchy na Okęciu by nie przepuścił ale nie zauważył walizek z setkami milionów dolarów w rękach naszych artystów biznesu z Grenlandii
sisley / 213.77.28.* / 2011-07-07 13:09
Z takimi jak Siwiec możemy pomarzyć o Białorusi. I jeszcze z naszych podatków trzeba takiego utrzymać.
dddddddddddddd / 213.73.9.* / 2011-07-07 12:12
demokracji europejskiej ? PO chce nas wpędzić do standardów trzeciego świata. Na Białorusi też nie wolno krytykować władzy bo spotyka się to z represjami. U nas za to robi się ludziom naloty na mieszkania, karze grzywną, donosi. Usłużne media wytykają tych co krytykują jako szkodzących państwu. Czysta paranoja.
.lookers. / 81.190.72.* / 2011-07-07 12:08

Marek Siwiec podkreślał, że do podobnych incydentów dochodziło w czasach, gdy Ziobro był ministrem sprawiedliwości. Przywołał przy tym sprawę Barbary Blidy,


A to był p. Siwiec ,nasz europoseł , co mówił o bandach wchodzących do domu p.Blidy i o mało mikrofon nie złamał ???
- A ja myślałem ,że to nasz bezdomny się tam zawieruszył . Taki nieogolony ,zarośnięty w jakichś łachach . Łudząco przypominał mi tych... , z dworca kolejowego...
sisley / 213.77.28.* / 2011-07-07 12:24
Z wyglądu przypomina jakiegoś łachmaniarza a nie posła. WSTYD!!
a szkoda gadać / 79.191.25.* / 2011-07-07 12:27
Na kacu chyba nie był to niemozliwe u niego
sisley / 213.77.28.* / 2011-07-07 12:34
Wtedy na lotnisku całując ziemię ojczysta musiał być zdrowo naprany. Komunizm i patriotyzm to dwie rozdzielne sprawy.
em96 / 151.82.55.* / 2011-07-08 02:00
Ale tu chodzi o ruski patriotyzm...
jdetaksa / 213.158.197.* / 2011-07-07 11:37
Przeciwnicy PIS cierpią na poważną schizofremię paranoidalną no bo jak wytlumaczyć takie zjawisko jak popieranie Białorusinów ktorzy na forum międzynarodowym występują przeciwko swojej władzy co więcej namawianie ich do tego a z drugiej strony mają pretensję do polaków którzy robią to samo a co wiecej nazywanie ich zdrajcami. Co w Polsce to jest tak idealnie ze pokazywanie negatywnych dzialań międzynarodowym forum to trzeba nazywać zdradą? Ciekawe gdzie wiecej procentowo jest zadowolonych obywateli w Polsce czy na Białorusi? Bo wokół tej sprawy szum robi garstka zadowolonych i w dodatku majacy związek z auktualną władzą tak samo jak Białorusi rebelię robi garstka która chce dostać się jak najszybciej do wladzy i to jest cała filozofia.
~Kris / 2011-07-07 12:02 / Tysiącznik na forum)
Twój post jest pełen najprawdziwszych "semantycznych nadużyć" : )))

1. popieranie Białorusinów, którzy na forum międzynarodowym występują przeciwko swojej władzy...
Naprawdę nie widzisz różnicy między dysydentami z Białorusi, a europosłami z PiS? Ci pierwsi w swoim kraju trafiają do więzienia, ci drudzy dostają z państwowej kasy nieprzyzwoicie duże pieniądze, i chodzą w glorii reprezentantów narodu...

2. pokazywanie negatywnych działań na międzynarodowym forum...
Proszę bardzo, ale niekoniecznie w czasie okolicznościowego przemówienia z zupełnie innej okazji - bo wtedy to jest tylko i wyłącznie zwykłe, bezproduktywne, pieniactwo.
em96 / 151.82.55.* / 2011-07-08 02:07
Gdyby na świecie wszyscy byli tacy "poprawni" jak Ty, to nikt nigdy by nie strajkował (bo nieprzyzwoicie), władza opływałaby w dostatki, a naiwne i biedne głuptaki myślałyby, że tak ma być i tak mają żyć jak im władza nakazuje... - w nędzy...
wczoraj / 2011-07-07 11:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Pisiory to chwast, który trzeba wyplewić, a ich Jarosława guru wysłać na przymusowy pobyt do Tworek
sisley / 213.77.28.* / 2011-07-07 11:57
Takim językiem operuj ze swoimi znajomymi z podwórka. Nikt normalny nie traktuje poważnie chamstwa i rynsztokowego języka.
pomo dore / 2011-07-07 11:20 / Tysiącznik na forum
stary sprawdzony radziecki sposób na przeciwników politycznych- do psychiatryka wysłać.
wojens / 79.191.173.* / 2011-07-07 11:15

wysłać na przymusowy pobyt do Tworek

Podobnie jak tego wariata co wcisnął Ci ponad trzysta minusów.
tesa1959 / 2011-07-07 11:34 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Widocznie nie ma co robi, a swoją drogą to dlaczego dwie szóstki, a nie trzy?
wojens / 79.191.173.* / 2011-07-07 11:38

dlaczego dwie szóstki, a nie trzy?

Odpowiedx jest prosta. Leń.
tesa1959 / 2011-07-07 12:31 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Dobrze, że tylko leń, a nie wyznawca tego, którego symbolem są trzy szóstki :)
arch / 2011-07-07 11:13 / Tysiącznik na forum
Tawariszcz POsłuszaj , Oczeń padumaj .
Nigel Farage Miażdży tuska w Europarlamencie (6.07.2011)
www.youtube.com/watch?v=F7NxyHYChP4&feature=player_embedded

Wsio w pariadkie ?
tesa1959 / 2011-07-07 11:38 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie popisuj się językiem, którego nie znasz очень - bardzo
sisley / 213.77.28.* / 2011-07-07 12:39
On napisał słowo z języka rosyjskiego nie używając cyrylicy a liter z polskiego alfabetu. Jakbyś czytał polskie książki to byś wiedział ze tak można robić i nie znaczy to o braku znajomości rosyjskiego.

Ty używasz wyłącznie cyrylicy bo tak cię nauczyli tawariści z sowietskowo sajuza. Da?
arch / 2011-07-07 11:59 / Tysiącznik na forum
очень -Wot u mienia niet ruskowo kampiutera.

Proponowane przez rząd utajnienie informacji. dotyczące nowych ograniczeń w dostępie do m.in. stanowiska, opinie, instrukcje oraz analizy w procesach komercjalizacji lub prywatyzacji mienia Skarbu Państwa

Więc " Częgo się boisz głupia ...... przecież to jest ludzka sprawa " - bać się jawności ? , to oznacza, że sprzedają aktywa Polski PO cichu , zakulisowo i to jest główny powód .

Jedyny prezydent który powiedział PRAWDĘ --www.youtube.com/watch?v=hQbcLryhhcI -
tesa1959 / 2011-07-07 12:35 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

очень -Wot u mienia niet ruskowo kampiutera.

Nie jest potrzebny. Pan Google ma taki fajny myk: tłumacza, gdzie masz klawiaturę takiego języka, jaki Ci się tylko zamarzy.
Do zrozumienia Twojej wypowiedzi nie potrzebowałam tłumacza, a jedynie klawiatury :0, bo jeszcze dużo pamiętam ze szkoły, a uczyłam się rosyjskiego przez 8 lat.
Więc " Częgo się boisz głupia ...... przecież to jest ludzka sprawa "
- bać się jawności ? , to oznacza, że sprzedają aktywa Polski PO cichu ,
zakulisowo i to jest główny powód .

a to do mnie? Nie wypowiadałam się na ten temat.
arch / 2011-07-07 13:06 / Tysiącznik na forum
Obywatko ! Sprawdź lepiej , czy nie jesteś członkiem PO !
tesa1959 / 2011-07-07 13:12 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Obywatelu, nie jestem członkiem żadnej opcji i żadna nie przypada mi do gustu.
Obywatko

a takiego słowa nie znam w żadnym języku:)
arch / 2011-07-07 13:29 / Tysiącznik na forum
nie jestem członkiem żadnej opcji - lepiej sprawdź , wcale nie musisz nim być żeby do PO należeć .

Na listach PO figurują nazwiska osób, które nigdy się do niej nie zapisywały .Sprawą zajmuje się prokuratura w Lubuskiem, gdzie do tej pory wykreślono już 170 członków którzy się nie zapisywali – weryfikacja trwa, a wątpliwości dotyczą nawet 300 osób.
tesa1959 / 2011-07-07 13:36 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A tak, czytałam na ten temat, ale wyleciało mi z głowy. Wyjaśnij mi, proszę, co im to daje, bo nie rozumiem. :/
Czy coś mi z tego tytułu zagraża, albo otrzymam jakieś profity? No, może wystawią mnie jako jedynkę w jakimś okręgu, a wtedy: hulaj dusza, piekła nie ma :))).
maxymili / 2011-07-07 10:43 / Tysiącznik na forum
Nie ważne kto wygra zrobią i tak to samo.
Polsce potrzebny jest uczciwy sędzia: KNP http://nowaprawica.org.pl/
wojens / 79.191.173.* / 2011-07-07 11:13
polsce potrzebne są samodzielny rząd PO. Bez koalicjanta.
sisley / 213.77.28.* / 2011-07-07 12:00
na wzór PZPR; i jedynie słuszna linia. Historia zepchnie was tam gdzie wasze miejsce.
wojens / 79.191.173.* / 2011-07-07 12:59

Historia zepchnie was tam gdzie wasze miejsce.
skomentuj zgłoś do usunięcia

Mnie nie. Ja jestem dokładnie w tym miejscu w którym chcę i powinienem być. I tak już pozostanie. Nikt i nic tego nie zmieni. No oczywiscie poza przeznaczeniem.
sisley / 213.77.28.* / 2011-07-07 13:12
Dzierżyński w Warszawie też była na swoim miejscu i go nie ma. Nie bądź takim konformistą.
tesa1959 / 2011-07-07 13:38 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Dzierżyński w Warszawie też była na swoim miejscu i go nie ma.

Przeznaczenie :)
arch / 2011-07-07 11:22 / Tysiącznik na forum
Tak jest towrzyszu !
Proponowane przez rząd utajnienie informacji.

dotyczące nowych ograniczeń w dostępie do m.in. stanowiska, opinie, instrukcje oraz analizy w procesach komercjalizacji lub prywatyzacji mienia Skarbu Państwa lub gmin oraz obejmujący postępowania przed sądami, trybunałami i innymi organami orzekającymi z udziałem Rzeczypospolitej Polskiej, Skarbu Państwa lub jednostek samorządu terytorialnego.

POczytaj w projekcie nowelizacji ustawy o dostępie do informacji publicznej -www.premier.gov.pl
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy