Forum Polityka, aktualnościPolityka

Awantura w Sejmie. Posłanka Krystyna Pawłowicz jadła podczas głosowań

Awantura w Sejmie. Posłanka Krystyna Pawłowicz jadła podczas głosowań

Wyświetlaj:
Waco73 / 83.23.91.* / 2014-12-25 09:54
Tutaj jest inny problem.

Chodzi o sprzedaż Lasów Państwowych.

Premier Węgier powiedział, że w Polsce zostało sprzedane wszystko, co jest gęstsze od powietrza.

Lasami rząd nie może się żywić, bo w Konstytucji nie ma zapisu umożliwiającego sprzedaży.

Aby zmienić konstytucję trzeba na szczęście aż 2/3 głosów.

Jak je uzyskać?
- wyczekać moment, kiedy na sali będzie mało opozycji.
- ostatnio głosowanie w sprawie lasów odbyło się prawie o 1 w nocy.
- niestety nawet głodem nie dało się pozbyć opozycji z sali obrad.
- jedna z posłanek nawet się na sali posiliła, bo się bała, że jak wyjdzie, to zrobią głosowania i po lasach.

Aktualnie jest deficyt budżetowy na poziomie 150 000 000 000 złoty.
Już nam nikt nie pożyczy, a lasy to 25% powierzchni Kraju, więc będzie jeszcze trochę na ratunek tonącej w długach Polski.

Ludzie otwórzcie oczy, bo propaganda Wam je mydli.
sałatka / 80.54.110.* / 2014-12-28 10:41
Jeszce dodam , że pod osłoną nocy i milczeniem w mediach by naród o tym się nie dowiedział próbują okraść go przez zmianę Konstytucji RP.
H Szatkowski / 2014-12-28 19:32
Już w tym wątku to napisano. Ta zmiana konstytucji, dotycząca wprowadzenia do ustawy zakazu zmian własnościowych w lasach państwowych jest w sejmie od marca, trzecie czytanie było normalnie w porządku obrad. Cóż to za atrakcja dla mediów ?
sałatka / 80.54.110.* / 2014-12-28 10:34
I tu jest sedno sprawy , a nie sałatka posłanki.
melania / 78.10.106.* / 2014-12-19 13:36
No to Kaczyński chyba się teraz załamie, w swoich szeregach miał nie tylko złodzieji i naciągaczy ,a teraz jeszcze się okazało że ma też strasznych żarłoków i impertynentów w postaci wstrętnego babska Pawłowicz.
Klops / 83.4.92.* / 2014-12-19 10:24
Zgodnie z Dz. U. z 2003 r. Nr 169, poz. 1650 z późn. zmianami pracownik powinien spożywać posiłki w miejscu do tego wyznaczonym. Skoro za nie przestrzeganie przepisów na pracowników i pracodawców są nakładane mandaty i nagany to co teraz?
2kuba1221 / 5.226.117.* / 2014-12-19 10:14
CHAMSTWO PLENI SIĘ W SEJMIE.
PAWŁOWICZ NIE MA GDZIE SIĘ NAJEŚĆ W STOŁÓWCE ZABIERAJĄ JEJ JEDZENIE.DOPIERO NA SALI OBRAD MA CHWILĘ SPOKOJU.
TO PO CHOLERĘ W OGÓLE NA TE OBRADY PRZYCHODZI !
A KACZYńSKI NIE USIADŁ !
acomitam / 109.241.112.* / 2014-12-19 07:49
I takimi właśnie niezwykle ważnymi dla kraju sprawami zajmują się posłowie III RP. Klasa próżniacza, nie ma co.
ACdeusz / 79.189.218.* / 2014-12-18 21:26
Kobieta w polskim sejmie zawsze może liczyć na szarmanckie zachowanie panów we frakach.
Niektórzy panowie, również na portalu mylą salonowca z salonem. )))
smuteczek / 46.113.215.* / 2014-12-18 21:15
Słowo "awantura" jest zbyt górnolotne na określenie pyskówki. Całe zajście pokazuje miernotę polskiej klasy politycznej (wszystkich, od lewej do prawej, od pierwszych do ostatnich rzędów) i utwierdza mnie w przekonaniu, że ani ten sejm ani następny, jaki by nie był poprawy nie przyniesie.
e.w / 2014-12-18 21:39
Ja myślę , że patrząc na minione 25 lat i te przemiany jakie nastąpiły. Jest już naprawdę o wiele lepiej z kulturą w Sejmie, ale nie rozumiem dlaczego PiS ma tyle nienawiści podłości i podżegania skąd tam się wzięło tylu ludzi takich bezwzględnych, obrażających .Dlaczego Ci Posłowie nie potrafią , bez jakiej kolwiek wycieczek walczyć o dobro i zmianę dla nas wszystkich. Jeśli jest tyle zła, Dlaczego nie pokażą dowodów ,a nie tylko my mamy , my wiemy wszyscy, to złodzieje i bandyci. Co znaczy wszyscy, Co znaczy my mamy, Co znaczy my wszyscy wiemy. Skoro tak wszystko i wszyscy to gdzie są te podmioty. Nie może wiedzieć i nie mogą mówić wszyscy Polacy bo ja jestem polką , ale się nie podpisuję pod my wszyscy, czyli jeśli ja się nie podpisuję pod my wszyscy tzn.,,ze nie wszyscy bo już o 1 osobę jest mniej . Nie 100 % tylko 99,99999999 a to nie wszystko i nie wszyscy. Dlaczego PiS robi wszystko by zniszczyć to co my Polacy budowaliśmy, Dlaczego? Przecież Kaczyński osobiście nawet kiedyś powiedział, że mnie nie internowali , tylko brata a teraz brat kupony odcina i wielką politykę robi, Czy o to tu chodzi a nie dobro naszego Kraju.? To niech Robi tą Politykę niech nauczy się szanować Głowy Państwa, i swoich Przeciwników niech podpisuje dobre ustawy razem z zrzędzącymi , a nie wszystko na nie ,wszystko jest złe, wszyscy to złodzieje, ale dlaczego nic nie robi, żeby było dobre, Chociażby dziś w Nocy miał Pretensję nie do Pawłowicz, po swojej podwładnej tylko do Pana Marszałka , do Pana Palikot, Czy Nie jestem pewna nazwiska Posła, ale myślę Rożenka. Dlaczego wszystkie wnioski innych Partii są złe, ale Pis wniosków nie pokazuje Polakom? Dlaczego jak są takie dobre to dlaczego nie opublikują tak jak szklane Urny do glosowania, niech Polacy ocenią elektronicznie tak jak to robi CBO? Dlaczego ukrywa swoje pomysły. Zapomniał jakie były Rządy za ich czasów, Zapomniał dlaczego nie pełną kadencja. Ile bałaganu narobili
.obiektywny. / 81.190.63.* / 2014-12-20 21:35

Ja myślę , że patrząc na minione 25 lat i te przemiany jakie nastąpiły. Jest już naprawdę o wiele lepiej z kulturą w Sejmie,

To zdecydowanie źle myślisz.
Można się zatem domyślać ,że nie widziałeś obrad sejmu z przed 25 lat.
Obrzucanie premiera inwektywami,krzyki,głośne rozmowy,śmiechy na sali,wulgarne odzywki w kierunku mównicy,o spożywaniu potraw już nie wspominając i.t.p., takie zachowanie posłów nawet nikomu przez myśl nie przeszło za czasów PRL-u.
Natomiast obecne zachowanie posłów w sali sejmowej podczas obrad graniczy chwilami z atmosferą w podrzędnej pijalni piwa.
faktoid / 194.50.214.* / 2014-12-18 20:25
Panowie redaktorowie,
Ja rozumiem, że każdy ma jakieś poglądy polityczne ale poprosiłbym o odrobinę rzetelności i obiektywizmu. Przede wszystkim może napiszcie:
1.który z posłów krzyczał do Kaczyńskiego "kurduplu"
2. jak zareagował marszałek
3. Czego dotyczyły obrady
4. Dlaczego odbywały się w środku nocy.
Ja rozumiem że jakiś fakt czy inny superexpres bardziej jara się tym co jadła małosympatyczna posłanka ale od portalu "money" oczekiwałbym zainteresowania próbą zmiany konstytucji w środku nocy.
e.w / 2014-12-18 20:55
Oglądałam na żywo, ale to ktoś krzyknął na końcu sali sejmowej i właściwie chyba nie był wstanie nikt tego wyłapać, bo w tym momencie kamery były ustawione na antresole, gdzie siedzieli obserwatorzy tak, myślę . Jednak było to posiedzenie bardzo żenujące. Nie sądziłam, że tak odbywają się głosowania. To było naprawdę straszne nikt nie uważał z Posłów siedzących po lewej stronie gdzie w rzędzie siedzieli PIS , kręcili się jakby mieli owsiki, przekrzykiwali Marszałka, okropność , nawet w przedszkolu dzieci tak się nie zachowują. Marszałka naprawdę podziwiam za tyle cierpliwości i taktu. Zapytał, czy nie jest to prawdą ,że Pawłowicz spożywała posiłek na Sali Sejmowej.? przeczekał aż Kaczyński wyrzuci z siebie jad żarzący z niego, aby rozpętać wojnę, Jednak się nie udało. Oczywiście klakierzy Pis odpowiedzieli szefowi PiS Dotyczyły zatwierdzenia Budżetu na przyszły rok 2015,były 133 poprawki, które musiały być zatwierdzone przez Sejm.
faktoid / 194.50.214.* / 2014-12-18 21:42
A ja znalazłem informację, że to Armand Ryfiński, ale musiałem poszukać bo gazety skupiają się na konsumpcji zachowaniu pani Pawłowiczównej.
Oczywiście jedna i druga strona zachowywała się co najmniej karygodnie, niestety z nagłówków ani samych artykułów to nie wynika.
H Szatkowski / 2014-12-18 20:39
Ależ harmonogram obrad sejmu jest na jego stronie www. Tydzień sejmowy jest/był napięty a 'wpadła' jeszcze wizyta Poroszenki. Wczoraj też padło wiele propozycji rozszerzenia programu obrad- co też znacznie przedłużyło dzień sejmowy.

Projekt zmian konstytucji jest jawny, do podejrzenia w drukach sejmowych i 'obecny' w sejmie od marca tego roku i dotyczy lasów państwowych. A info o nim Money podawało m.in. w listopadzie. Więc to, że miało odbyć się wczoraj III czytanie nie jest taką 'atrakcją', jak ta żenująca pyskówka posłów. Więc nie ma się co redaktorów czepiać.
faktoid / 194.50.214.* / 2014-12-18 21:52
Oczywiście można sobie sprawdzić że obrady sejmu wczoraj planowo odbywały się w godz. 21:35 – 1:30 (gdzie standardowo są do godz. 16:00 max 21:00) na tematy m.in.:
-Rozpatrzenie obywatelskiego wniosku o poddanie pod referendum ogólnokrajowe sprawy przyszłości Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe i Polskiej Ziemi.
-Sprawozdanie Komisji o poselskim projekcie ustawy o zmianie Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej (druki nr 2374, 2842 i 2842-A) – trzecie czytanie (pkt 3).
Odnośnie napiętego programu to tylko zwrócę uwagę, że od jutra do 13 stycznia posłowie mają wolne i nie odbywa się żadne posiedzenie sejmu więc chyba aż tak źle z czasem nie mają. I tylko moje prywatne zdanie - posiedzenie odnośnie przyszłości lasów i zmian w konstytucji jest bardziej interesujące niż sałatka pani P. i chyba bardziej powinno interesować redaktorów money a konsumpcję pani P. niech może zostawią tabloidom.
H Szatkowski / 2014-12-19 11:13
Ależ ja się nie wypowiadałem na temat tego, czy nasi posłowie są ogólnie zapracowani, czy nie tylko na temat tego, że bieżące posiedzenie miało napięty program. W znacznej mierze przez (wnioski o)rozszerzenie programu, które pojawiły się w ostatniej chwili. Na marginesie- dziś posiedzenie też trwa, więc 'wakacje' ma sejm od jutra dopiero.

Co do tego, co najbardziej interesujące- to chyba jednak próba wprowadzenia poselskiego projektu ustawy o zw. partnerskich z powodu zaskoczenia właśnie. Nie było o tym słychać przed owym posiedzeniem. No i nie tak dawno podobna inicjatywa upadła w sejmie.
Owszem zmiana konstytucji w sensie formalnym dużo ważniejsza, ale nie było to żadnym zaskoczeniem- ani dla posłów, ani mediów. No i raczej nie budzi kontrowersji.
e.w / 2014-12-18 19:26
No cóż jakie ma ciuchy , a przede wszystkim buty,tak też się zachowuje,
Mam wrażenie , że patrzę na panią Dulską, która nie wiadomo w jaki sposób dostała się ta przekupka do Sejmu,? Czy tak mogą sobie wchodzić wszyscy ,kto tylko chce z Bazaru od straganów?
@@@ / 89.79.183.* / 2014-12-18 19:31

patrzę na panią Dulską

Nic sie nie martw to tylko Twoje odbicie w lustrze.
br444 / 2.102.66.* / 2014-12-18 19:05
baba ma zryty beret, każdy pracodawca wyrzucił by z pracy pracownika (zwłaszcza pracownika produkcji) jakby ten zaczął zażerać coś a nie pracować... Kaczyński wylazł na mównicę i dostał po uszach, zamiast iść do swojej koleżanki, tej starej dewoty co tylko kompromituje jego partię. Fakt faktem PO bardziej kompromituje Polskę, jak ta nienażarta baba z tytułem profesora nadanego nie wiadomo za co, bo na pewno nie za inteligencję. TEN RZĄD I SEJM to tylko rozwiązać definitywnie, pogonić wszystkich w trzy d..y
103545 / 37.248.254.* / 2014-12-18 21:18
Poseł Pawłowicz ma tytuł doktora nauk. Tytuł profesora UCZELNIANEGO nie upoważnia jej do używania tego tytułu na zewnątrz. Taki tytuł przysługuje tylko profesorom TZW. BELWEDERSKIM. Jednak zwykła buta tej pani nie pozwala do prostowania przez nią samą nienależnego jej tytułu. Już nie komentuję jej NIEZACHOWANIA zwykłej przyzwoitości. Mógłbym ją zapytać po ile są u niej na straganie ziemniaki. Chociaż tam gdzie kupuję ziemniaki panie są KULTURALNE.
103545 / 37.152.18.* / 2014-12-18 19:04
Poseł Pawłowicz jest doktorem nauk a profesorem uczelnianym. Tylko profesor tzw. belwederski ma prawo do używania tego tytułu. Tylko buta tej pani nie pozwala jej prostowania faktu. Nasz kraj toczy straszna choroba o rozpoznaniu- zespół kordupla złośliwego, bardzo złośliwego. Tylko cięcie chirurgiczne może taką chorobę zwalczyć. Alle jaja.
JA6969 / 212.160.130.* / 2014-12-18 18:24
Z jednej strony fakt - nie powinna jeść na sali sejmowej. Ale z drugiej czy ktoś z was nie jadł w pracy w miejscu w którym nie powinien?
Konusik / 31.174.96.* / 2014-12-18 18:14
... zarówno intelektualnym jak i moralnym. I żadne zaklęcia PiSokomuchów tego nie zmienią, choćby nie wiem jak się starali!

Słoma z butów PiSokomuchów wychodzi na każdym kroku. Ale jacy wyborcy PiSokomuchów tacy PiSokomuszy posłowie.
bookbis / 95.41.132.* / 2014-12-18 18:05
czy ktos mi wreszcie odpowie kto to powiedział"siadaj kurduplu"?
czytam juz ktorys z rzedu artykuł i ni cholery nie wiem kto był taki odważny
ryszardw / 83.27.109.* / 2014-12-18 16:38
w polski sejmie jest tak , jak było za Sasów.
Poczucie tożsamosci kulturowej niskie a tendecje deprecjonowania wszystkiego co polskie duże.
Polska sie wali i nie wiadomo , jak długo pociagnie.
Czy kopacz będzie ,jak król Stasiu.?
T. / 81.190.63.* / 2014-12-18 18:22

jak było za Sasów.

... gdzie tylko jedli,pili,rozprawiali i popuszczali pasa,a kraj obcy rozbierali.
- Czy coś się zmieniło ?
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy