Forum Polityka, aktualnościPolityka

Awantura z udziałem LPR w Strasburgu

Awantura z udziałem LPR w Strasburgu

Money.pl / 2005-11-15 15:37
Komentarze do wiadomości: Awantura z udziałem LPR w Strasburgu.
Wyświetlaj:
baba / 84.10.43.* / 2005-11-16 16:57
ciekawe po jakiemu się wyzywali??? każdy w swoim języku? przecież "nasi" są niekumaci
zz / 80.53.4.* / 2005-11-16 11:47
Czy w Brukseli jest demokracja? Rozumiem, że każdy może mieć swój własny pogląd na tą sprawę. Jak ktoś nie chce przychodzić na wystawę niech nie przychodzi a nie protestuje. W państwach demokratycznych każdy powinien mieć prawo do wypowiedzenia sowojej opini nawet LPR. A jak widać to w UE rządzi teraz .... no nie wiem kto ale napewno jakaś dytkatura zupełnie nie związana z wolnością słowa.
baba / 84.10.43.* / 2005-11-16 16:43
parlament w Strasburgu to nie jarmark! ciekawe czy w sejmie też zrobiliby taką "wystawkę" nie pytając nikogo o pozwolenie. już sie poczuli mocni i podskakują.
chcieli wyrazić swoją opinię mogli to zrobic na ulicy pod parlamentem i poczekać za ich policja zgarnie za zakłocanie porządku.
niemcy i sowieci załatwili nam inteligencję i teraz mamy takich "przedstawicieli" i to w dodatku na forum miedzynarodowym. przyszło nam znosić rządy chamów i nieuków...
Wapniak / 83.28.171.* / 2005-11-16 11:47
Proponował bym aby mężczyżni tak w ogóle, zajęli się bardziej sprawami bliższymi swojej płci . Babską D... poniekąd czasami cudowną, niech zostawią kobietom. Niech one decydują o własnej .... w tym przedmiocie!... Żaden z nas mężczyzn, nie wie tak naprawdę, co to jest dziecko, co to znaczy je nosić, rodzić, karmić, chować a co dopiero podjąć nieraz dramatyczną decyzję o aborcji.
Sam temat zaś został, jest i będzie jak dotąd, bardzo atrakcyjnym narzędziem rozgrywek i to w wielu płaszczyznach. A manipulują tym najwięcej o dziwo mężczyżni, a ze szczególnym znawstwem w sutannach?...
Jak na dzień dzisiejszy temat ten jest o wiele bardziej złożony. Wiąże się on ściśle z sytuacją geopolityczną, miejscem i pozycją Kościoła Kat. zarówno w Polsce jak i na świecie. Więc jest to nie jako wierzchołek góry lodowej, którego nikt narazie nie jest w stanie na dzień dzisiejszy, rozwiązać. Aby ją "stopić" /tą górę/, trzeba fizykalnie i metaforycznie bardzo dużo energii. Ile i jakiej? - za mało miejsca na taki spot. Wiadomo tylko, że napewno nie wybiórczym i oderwanym od całości zagadnienia jakim jest generalnie istnienie i współżycie pomiędzy państwem i Kościołem jako takim.
Z kolei, wystąpienia LPR-u na forum U.E. to nic nowego. To jest takie polskie awanturnictwo słynne od stuleci.
Bojówki tej i innych formacji mogą kojarzyć się ze starymi wzorami...Nawet były podobne okrzyki i pozdrowienia... Cóż, historia lubi zataczać koło... Jak mało brakuje do narodzin nowego przewodnika?...
wamster / 2005-11-16 09:07 / "Jest lepiej!"
WSTYD! Mam dosyć liberalne podejście do życia - aborcji nie popieram - ale taki sposób postępowania LPR uważam za haniebny. Wcale nie uważam, że cel uświęca środki. Takie zachowanie potwierdza populistycznych charakter ww - a napewno nie przyczynia się do rozwiązania problemu. Stwarza tylko nowe, antagonistyczne zachowania. NIE TĘDY DROGA - ale czego można się spodziewać po LPR i [przepraszam za zwrot] "moherowych" MATOŁÓW. Nie można rozwiązywać takich poważnych problemów średniowiecznymi metodami - a może się mylę? Może czas przywrócić publiczną chłostę, dyby a może nawet publiczne egzekucje :(. Świat pędzi do przodu i trzeba zrozumieć, że rozwój cywilizacyjny wymusza na nas nowe podejście i potrzebę poszukiwania nowych rozwiązań. Tym samym rozmów - rozmów nawet na trudne tematy - które polepszą świadomość i nie może to być tylko świadomość mordowania nienarodzonych. Antykoncepcja też jest świadomością. Bez tego pozostaje czarna rozpacz, a przy okazji kolejne tragedie rodzinne i społeczne.
WSTYD.
wielbiciel Macieja G. / 62.111.239.* / 2005-11-15 21:25
teraz juz wiem, za co bierze pieniadze co miesiac.... a podobno UE to samo zlo. Nastepnym razem niech zrobi wystawe w obronie maltretowanych Rzymian przez Obelixa i Asterixa (w razie czego material ilustracyjny jest , a i tlumaczyc na inne jezyki nie trzeba bedzie, wiec i grupa docelowa szersza, a cenzury na 100proc nie bedzie)
MSMAXXIS / 131.188.36.* / 2005-11-15 16:38
Szkoda słów... Już mamy pokaz "nad wymiar trafnej" reprezentacji "Polskiego ego" przez jakże "wielce popierane" partie populistyczne... "Oby" PiS postępował tak dalej poprzez dobieranie sobie "trafnych" koalicjantów, a następne wybory "wygra" na pewno... Nic tylko siąść i płakać. Ciekawi mnie tylko czy Pan Giertych wogóle ma pojęcie o tym co myślą młodzi, wykształcenie Polacy na temat aborcji i dlaczego ponad 250 tys. tychże utożsamiających się z Polską już uciekło z kraju... Sam bym się obraził jakby zbaczył jak aborcję porównuje sie do rzezi nazistowskiej... Jakoś kościół katolicki wtedy wyjątkowo milczał (stanowisko neutralne Watykanu...).
Kaśka / 193.42.211.* / 2005-11-15 17:27
Do dyskusji o aborcji powinny przystępować osoby, które widziały film francuskiego ginekologa, który przez lata dokonywał wielu zabiegów zanim spodkał się z naukowo udokumentowanym materiałem o przebiegu ciąży - aby wiedziały o czym mówią!. Jak zobaczą grymas przerażenia na buzi do której zbliża się skalpel przed skrobanką to może postawią sobie pytanie: czy to już człowiek czy zbędne mięso w brzuchu właścicielki- "mamuśki"? Ow ginekolog miał odwagę powiedzieć - to straszne że nie wiedziałem, zawracam z błednej drogi..
baba / 84.10.43.* / 2005-11-16 16:53
ciekawe.... roślina kiedy się ją ścina też krzyczy i płacze, też są na to naukowe dowody. ale wielkiemu w swej pysze człowiekowi nie przyjdzie do głowy przestać ścinać rośliny, zjadać zwierzęta albo je katować. wręcz przeciwnie - człowiek uważa się za pana i władcę świata... a ten świat właśnie bierze rozmach, żeby kopnąć go w tę pyszną du..ę
silver / 2005-11-15 15:43 / Bywalec forum
Zdelegalizować LPR, będzie spokój.
Selsdon / 2005-11-15 15:37
No tak, nie ma co się dziwić... LPR
edi / 84.40.233.* / 2005-11-15 16:01
"To skandal. To jest cenzura!" - komentował usunięcie zdjęcia z wystawy Maciej Giertych z LPR.

Jasne a jak oni blokuja wystawy które im nie pasuja to juz nie jest cenzura.
Marek / 80.53.223.* / 2005-11-15 17:19
Gratuluję LPR udanej prowokacji.Poruszyć otępiałe sumienia to godny cel. Najbardzej boli prawda o sobie samym -patrz krzyk portugalskiej socjalistki
Madam Koliberek / 2005-11-15 19:22
Ja też jestem przeciwko aborcji.
Pamiętajcie, socjalizm to nie tylko uciskanie wolnego rynku ! Jak walczyć z lewactwem to walczyć !
polak / 62.29.136.* / 2005-11-16 07:54
Pan Maciej Giertych niech wezmie się za wychowywanie dzieci niekochanych b niechcianych żyjących w ubóstwie i głodnych a wtedy zobaczy skalę biedoty w naszym kraju
nie popieram aborcji bo społeczeństwo powinno być świadomie wychowane w płodzeniu potomków po to by nie chodziły biedne i były wykształcone a to jest kosztowne nie można rodzić dzieci po to mby społeczeństwo je wychowywało.
jabpaw / 83.17.143.* / 2005-11-16 09:23
Jest mi po porstu wstyd za tych ludzi .... jaką opinię oni nam wystawiają w UE ? Nie dziwne że w krajach byłej Unii wciąż uważają nas za ciemnogród. I tacy ludzie będą rządzić naszym krajem .... porażka !!!!
Nowy / 83.30.47.* / 2005-11-16 09:44
Słusznie! Demonstrować można tylko słuszne , politycznie poprawne poglądy. Inne - to już nie!
Kochający inaczej , zwolennicy adorcji i eutanazji, zwolennicy ponadnarodowej Europy itp. mogą w UE wszystkoaby swoje poglądy prezentować i promować.Jak chcą i gdzie chcą. Inni to ciemnogród, zacofani i tym podobne slogany.
Obecna UE to zwykła komuna ze zmienioną twarzą z czerwonej na pseudoliberalną. Tak samo centralistyczna, biurokratyczna, niewydolna i mażąca wciąż o cenzurze.
Demokracja w UE polega na tym że jest wolność głoszenia poglądów pod warunkiem, że są politycznie poprawne.

Najnowsze wpisy