Forum Forum inwestycyjneFundusze

AXA czy inny plan inwestycyjny?

AXA czy inny plan inwestycyjny?

Martinez11 / 2011-06-20 23:48
Witam,

Rozważam inwestycje w plan inwestycyjny AXA w dwoch wariantach. Albo AXA Plus (minimum 1000 pln miesięcznie składki przez 10 lat, 11.18 pln składki miesięcznie, 1.9 % opłaty za zarzadzanie) albo Profit (wersja oferowana przez Expandera, minimum 200 pln miesiecznie skladki przez 10 lat, 11.18 pln składki miesięcznie, 2.0 % opłaty za zarzadzanie). W ramach planu inwestycyjnego przygotowywane sa 3 strategie inwestycyjne (o różnym stopniu "agresywnośći"), które mogę wykorzystać przy comiesięcznym wyborze alokacji środków w fundusze. Czy isnieja jakies lepsze plany inwestycyjne przy zalozeniu, ze nie mam czasu na przygotowywaniu strategii inwestycyjnej?

Pozdrawiam,
Marcin
tedchom / 2011-06-21 00:23 / Tysiącznik na forum
Axa jest ok, ja polecam Skandię ale nie licz na zbyt duże zyski jeśli nie chcesz się tym zajmować minimum to reagowanie na info w mediach: reklamują się fundy akcji kupujesz bezpieczne i odwrotnie reklamują lokaty bo jest kryzys ty kupujesz f akcji.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy