Forum Forum pracyDokumenty

Badania LMP strach ;/:(

Badania LMP strach ;/:(

ZbukiZibu / 83.9.198.* / 2014-10-09 13:28
WITAM :)wczesniej bylem pracownikiem ochrony fizycznej po czym mialem zoastrzenie choroby czyli astmy i przez 2 miesiace bylem na zwolnieniu chorobowym od lekarza L4 , po czym przystapilem nna badania konrolne i je przeszłem i wrocilem do pracy jako ochroniarz , i teraz zmieniam stanowisko pracy jako pakowacz stali na cięzarowki czyli podczepiam łapy pod stal i steruje pilotem nakladajac wszystko na naczepe :) i tutaj moje pytanie i dylemat czy lekarz medycyny pracy moze miec jakies watpliwosci z tego wzgledu ,że byłem wczesiej 2 miesiace na zwolnieniu lekarskim z powodu astmy i nasilenia jej ? I z tego powodu może nie chcieć podpisać mi badań na moje nowe stanowisko pracy? Bardzo proszę o odpowiedź
A także co jeśli nie wyda mi np napisze ze jestem niezdolny do tej prcy , to co wtedy to juz pozamiatane i koniec pracy na tym stnowisku ?:)
Wyświetlaj:
ja :) / 83.31.87.* / 2014-10-09 21:22
ale moze sie przyczepic za to ze bylo zaostrzenie astmy i wyslac mnie na dodatkowa konsultacje lekarka tak ?:) czy nie bedzie sie o to przyczepial ze 2 miesiace bylem na zwolnieniu ze jest astma ?:) przeciez chyba ludzie z astma mga pracowac w magazynie tak ?:)
wiwan / 2014-10-09 13:49
Dopuszczenie do pracy z negatywną opinią LMP tak samo jak bez takich badań jest nielegalne, zagrożone karą grzywny dla pracodawcy nawet 30 000 zł.
Jeśli jest negatywne- można oczywiście się od tego wyniku odwołać (czy to pracownik, czy pracodawca) w terminie 7 dni, ponowne badanie z wynikiem ostatecznym- w ciągu 14 dni.

Zatem- na tym stanowisku- tak.
Asghel / 83.27.217.* / 2018-04-19 15:46
https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl - W kwestii badań świetny wybór.

Najnowsze wpisy