Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Badanie Eurobarometru. Polacy chcą większej integracji UE

Badanie Eurobarometru. Polacy chcą większej integracji UE

Wyświetlaj:
Donald2 / 87.207.62.* / 2015-03-19 22:13
To poparcie Polaków dla większej integracji UE jest tak samo prawdziwe,jak poparcie dla Komorowskiego w kandydowaniu na prezydenta!
qaswxzaq / 83.4.131.* / 2015-03-19 20:35
Manipulacja manipulacją, ale UE w swoich założeniach jest naprawdę niezłym pomysłem, ale wykonanie.... Ładnie ujmując, jest złe.
FcukEU / 89.76.150.* / 2015-03-19 19:40
Brednie, kłamstwa i manipulacje.
Gościu / 84.10.14.* / 2015-03-19 13:05
No to ja jestem w mniejszości. Szkoda, że nikt mnie nie pyta o zdanie.
gość335 / 83.10.104.* / 2015-03-18 14:15
Ten cały eurobarometr to ściema i propaganda jakiej nie powstydziła by się PRL. Pytania (w stylu kto jest twoim idolem i dlaczego Lenin), a następnie wyniki są manipulowane pod z góry założoną tezę, jeśli wyniki są niewygodne to wyrzuca się je do kosza. Większość Polaków za wspólną polityką migracyjną? Żebyśmy mieli takie problemy jak na zachodzie z imigrantami? Nie wierzę to. W UE już od dawna nie ma żadnej demokracji i nikt się o zdanie plebsu nie pyta, unijni komisarze sami wiedzą co jest dla ludu dobre i czego lud powinien chcieć i jak myśleć.
ahud / 46.232.133.* / 2015-02-17 08:24
Większa integracja - sorry, ale co to oznacza. Obecnie mamy doskonałe przykłady na to, że już przyjęte zobowiązania co do współpracy, solidarności itp. są tylko sztucznymi zapiskami w traktatach - każdy kraj dba o własne rynki zbytu nie licząc się z innymi, a Polska na tej polityce wychodzi jak naiwne dziecko, które zawierzyło wspólnym działaniom przeciwko siłom zła. Cała ta Ue to pic na wodę - powstał by wspierać gospodarki kilku państw kosztem innych krajów i tak to sie dzieje do dnia dzisiejszego - tylko teraz to już widać wyraźnie i nikt się z tym nie kryje, zatem mówienie o większej integracji jest nadużyciem - mówcie o większym wyzysku będziecie bliżej prawdy.

Najnowsze wpisy