Forum Forum finansoweInne

Balcerowicz: Moje zeznania to kwestia ustrojowa

Balcerowicz: Moje zeznania to kwestia ustrojowa

Wyświetlaj:
inka / 83.22.98.* / 2006-09-05 12:49
Widocznie ma coś na sumieniu. Gdyby był czysty już dawno złożyłby zeznania przed komisją.
4poland / 83.17.92.* / 2006-09-04 10:34
Dlaczego przegoniła nas Estonia, Słowacja, Łotwa; przegonia i następni. Cały tan czas, te 17 lat Balcerowicz był kapitanem trego okretu, Premier, minister finansów, prezes NBP i czego tam jeszce nie do zapamietania. Cały czas olbrzymi wpływ na gospodarkę i finanse państwa. I co. Wszyscy składali sie na jego gigantyczne pensje aby dobrze słuzył Polsce. Tak stworzył dobrobyt dla elity, dla tych 10%. Pozostali go nie interesują. Niech juz wreszcie zostawi nas w spokoju. Z takimi talentami na pewno Niemcy natychmiast go zatrudnią jako głownego stratega aby im roruszał gospodarkę.
Felek / 195.238.245.* / 2006-08-31 15:29
Ale najwyższym organem w Polsce jest Sejm to dlaczego Prezes NBP obojętnie kto im jest lub będzie nie może odpowiedzieć na pytanie posłów? Czy oni są państwem w państwie. Wiem, że Bank centralny powinien być niezależny ale bez przesady.
Marqus / 217.8.162.* / 2006-08-31 16:47
powstaje tylko pytanie od kogo Bank Centralny ma być niezależny ?? Balcerowicz ma koncepcję typowego soc aparatczyka. Skoro jest takim wolnorynkowcem i liberałem to niech oprze złotówkę o złoto, a nie bredzi o "zdolności do obrony przez NBP stabilności pieniądza na dłuższą metę"
czater / 2006-08-31 15:24 / Tysiącznik na forum
Szkoda tylko ze Pis blokuje zbadanie sprawy Skok-ow
Biernut / 200.88.223.* / 2006-08-31 17:13
Etatowy -na pasku chodzacy "czater-..."A ty apiać o DUPIE MARYNI ażeby odwrócic uwagę od konkretnych rzeczowych wypowiedzi.
Balcelerowicz to nie BÓSTWO za jakiego się uważa!
Najwyższym organem władzy w Polsce jest SEJM a komisja sejmowa powołana przez najwyższą władzę to nie jakaś tam KOMISYJA!
To chyba jedna DRUZYNA tych nietykalnych jak:Balcereowicz, Cimoszewicz, Kwaśniewski....
Oni nie respektują postanowień SEJMU Rzeczpospolitej.
Oni są ponad wszystkim-ZAPAMIĘTAJ TO WYBORCO!!!!!
I to Profesor, jeździ po cywilizowanym świecie i patrzy ludziom w oczy!
Wstyd.Brzydzę się takim r4eprezentantem i głosuję aby go odwołano ażeby nie obnizał poziomu obecnie reprezentujących nas POLITYKÓW z KLASĄ i czuje sie to głębokich patriotów.
irti / 83.27.45.* / 2006-08-31 18:21
pan Panie Bierut popiera nieloty-miernoty rozumiem?

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: