Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Balcerowicz nie stanie przed komisją

Balcerowicz nie stanie przed komisją

Money.pl / 2006-09-09 16:54
Komentarze do wiadomości: Balcerowicz nie stanie przed komisją.
Wyświetlaj:
. / 83.31.10.* / 2006-09-09 17:00
Widocznie nie umie tańczyć, ani śpiewać...
keskese / 2006-09-09 16:54 / Reprezentacja Polski
kolejna święta krowa establiszmentu z warszaffqi. jak długo bedziemy znosić migreny tego pseudoekonomisty ?? przecięż ewidentnie koleś ma coś do ukrycia! ponadto zauważyłem taką tendencję ostatnio im dalej balcerowicz od polskiej gospodarki tym lepiej się jej powodzi...
Np. prognozy inflacyjne balcerowicz nigdy nie zbliżyła się do 50% realnej wielkości. ale nie można sie dziwić jak ktoś uczył marksizmu...
czater / 2006-09-09 17:58 / Tysiącznik na forum
Widac Twoj poziom wykształcenia po poscie, jak według Ciebie gospodarka kwitnie z dnia na dzien to zycze doksztalcenia, rynek reaguje z rocznym opozniem
keskese / 2006-09-10 10:31 / Reprezentacja Polski
widzisz mój poziom wykształcenia czarter ?? widzisz... ja twojego nie widze... poza tym dzieki za wszelkiego typu uwagi. i te pełne nienawiści do innowierców pisowskich też. co do rocznego opóźnienia - PIS rządzi już rok...
maa / 2006-09-09 17:15 / Tysiącznik na forum
Ty byś, "cotojest", oczywiście zrobił to znakomicie lepiej od "balcerowicza", przecież jesteś od niego mądrzejszy.

Masz raj za wschodnią granicą - co Cię to w Polsce trzyma?
keskese / 2006-09-10 10:37 / Reprezentacja Polski
w polsce nie mieszkam. mam tylko swoją firmę. na początku lat 90 balcerowicz był światowej sławy ekonomistą czy może członkiem uwolskiego salonu co to trząsł wtedy polską ?? na początku wzmiankowanych powyźej lat 90-tych było paru conajmniej lepszych kandydatów na głównego reformatora kraju niż wykładowca marksizmu. i nie piszcie że nie bo to znak że przedawkowaliście wyborczą...
maniuś / 83.27.104.* / 2006-09-09 22:03
Mnie się wydaje że jesteś zaślepiony nienawiścią do PiS-u i wszystkich co inaczej myślą starasz się obrażać i traktujesz jako wrogów.Nie wszyscy muszą mieć taki pogląd jak Ty.Brak tolerancji i fanatyzm jest bardzo złą cechą.Ja nie jestem fanem żadnej partii politycznej ani Balcerowicza ale odnoszę się z szacunkiem do każdego odmiennego zdania bo każden ma prawo mieć swoje zdanie i je wypowiadać.Jednak uażam że szacunek do prawa powinien okazywać każden obywatel.Nie powinno być równych i równiejszych.To za komuchów trzeba było kochać Związek Radziecki,PZPR,Lenina i wszelaką komunistyczną swołocz.Wyzbądż się komuszych poglądów.
maa / 2006-09-10 00:09 / Tysiącznik na forum
Jakoś nie mam szacunku do demagogii i ignorancji.
O brak szacunku do prawa starają się ci, którzy go tworzą.
Chyba więc zostanę przy swoim.

Nazywali mnie już Żydem, mogą i komuchem. Jeśli tak będą uzasadniać swoje opinie, jak Pan, to niech będzię. Bardziej bym się zmartwił pochwałą. Myślałbym: "co ze mną jest nie tak?"
marek1953 / 83.24.43.* / 2006-09-10 00:38
A więc zostań przy szacunku dla prawa. To, że inni je łamią lub mają w pogardzie nie powinno nas z niego zwalniać.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy