Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Balcerowicz ostro recenzuje rząd. "Ryzyko polityczne ma zawsze ekonomiczną cenę"

Balcerowicz ostro recenzuje rząd. "Ryzyko polityczne ma zawsze ekonomiczną cenę"

Wyświetlaj:
Mafia PO-PSL-KOD pod mur! / 109.173.217.* / 2016-03-01 12:39
Gdy tylko widzę tę antypolską kanalię, to siekiera od razu sama mi się ostrzy w piwnicy!
al57 / 89.66.87.* / 2016-03-01 12:36
Balcerowicz, bucu, wyprodukowałeś 5 mln bezrobotnych, skasowałeś PGR i nie pozwoliłeś na tej bazie zakładać spółdzielni rolniczych, cały majątek PGR poszedł się je.ać, ale "europa" była zadowolona, schładzałeś komuchu gospodarkę w czasie największej światowej prosperity, do Pana Morawieckiego to ty nie masz podskoku, komuchu, mam nadzieję że największy rachunek zapłacą komuchy!
murzyn114 / 92.244.36.* / 2016-03-01 12:35
Za Tuska piliście cole, za pis wodę zobaczycie
likwidator256 / 83.3.186.* / 2016-03-01 12:34
Dlaczego prywatyzacja w warunkach polskich musi równać się = likwidacja ?
andrzej369 / 164.127.84.* / 2016-03-01 12:31
A najgorsze że zabraknie na nagrody dla pana profesora, zapomniał już kto doprowadził do zapaści służbę zdrowia i kulturę - pan profesor. Kto wymyslał popiwki i inne tego typu wynalazki - pan profesor.
O ile wiem to jemu nie brakowało na chleb i do chleba. Balcerowicz musi odejść i jego uczeń Petru.
jerzy630 / 83.20.16.* / 2016-03-01 12:15
Balcerowicz ostrzega ?
Dlaczego wstydzi się lub ukrywa pod nie swoim nazwiskiem ??? Nazywa się on ; Aaron Bucholz i jest głównym niszczycielem Polski. Jego plan jest ukrytym planem żydów Georga Sorosa i Jeffreya Sachsa,
jest agentem tych największych złodziei świata w Polsce !!! Ma na sumieniu niezliczoną ilość samobójczych śmierci obrabowanych Polaków !!! A polska prokuratura śpi spokojnym snem.
DSVGVOIUIU / 79.186.169.* / 2016-03-01 12:14
AUTOR SYSTEMU EMERYTALNEGO !!!!
Platforma Obywatelska oszukiwała naród przez 7 lat rządzenia, utrzymując nas w niewiedzy, że system emerytalny był źle skalkulowany od początku. Wychodzi tez na to, że środki z prywatyzacji państwowych przedsiębiorstw gromadzone na specjalnym funduszu zostały słusznie rozkradzione przez PO i wydane na synekury dla "kolesiów" Donka, bo przecież i tak nam dodałyby "tylko" po jakieś 400 złotych do każdej emerytury. "Kolesie" te miliardy lepiej jednak potrafili "zagospodarować", wydając na swoje potrzeby, zawsze zresztą wysokie, jak na "elyty" przystało...
JA VOL !!!!! / 5.60.91.* / 2016-03-01 12:14
A CO MY PRODUKUJEMY, ŻE GOSPODARKA JEST W MIARĘ DOBRA???? MY TYLKO SKŁADAMY TO CO NAM POLECI UNIA. GOSPODARKA TO BYŁA ZA E. GIERKA, HUTY,KOPALNIE, URSUS, FSO, BUDOWA BLOKÓW, ITD... ITP...
kółko i krzyżyk / 77.255.253.* / 2016-03-01 13:38
Huta Katowice z najgorszą jakościowo stalą na świecie, FSO z beznadziejnymi samochodami, Unitra z fatalnym sprzętem HiFi, bloki z wielkiej płyty - bez komentarza, szczególnie jakość wykonania.
Natomiast to co dobre obroniło się same - jesteś w błędzie pisząc o Ursusie. Ursus po ogłoszeniu upadłości w 2003 r. podpisał umowę z Bumarem i tureckim Uzelem tworząc Ursus International Tractor. Uzel nie wywiązał się z umowy, więc została z nim ona rozwiązana, natomiast udziały Ursusa i znaki towarowe i maszyny zakupiła od Bumaru spółka Pol-Mot Warfama, która następnie zmieniła nazwę na Ursus SA. I dalej produkuje świetne traktory Ursus.
MI6.. / 5.174.5.* / 2016-03-01 12:11
Balcerowicz,my za twoje ,,schładzanie,, gospodarki płacimy już 2 dekady.Zamilcz już wreszcie bo- straszyć to my ale nie nas.
Marek435 / 176.111.16.* / 2016-03-01 12:08
Temu Panu już dziękujemy. Przez tego Pana większość banków w Polsce jest w obcych rękach. Teraz staje w ich obronie. Wstydził byś się człowieku nawet odzwywać
ares444 / 157.158.97.* / 2016-03-01 12:07
Czy znajdzie się kiedyś ktoś kto wygoni tego pseudo specjalistę z Polski.
w0ihejcfu93ewrhfcv / 83.20.188.* / 2016-03-01 12:07
Pan Balcerowicz stał się nad aktywny .Teraz ma wieczne pretensje do PiSu ,że robi co chce. Niech ten człowiek nie traci okazji ,żeby siedzieć cicho . PiS nie wygrało obu wyborów przypadkowo. Niech może p.Balcerowicz dołoży do swoich żalów pretensje ..do Rosjan ,że zdobyli i zniszczyli Berlin..
Rhw / 83.10.75.* / 2016-03-01 12:07
Zapłacimy za to wszyscy –

TOWARZYSZU BALCEROWICZ , TO NIC ODKRYWCZEGO CO WY MÓWICIE , TO MY NARÓD PŁACIMY ZAWSZE ZA WAS GENIUSZY POLITYKI I EKONOMI I TO NIE MA ZNACZENIA CZY TO JEST LEWICA ,CENTRUM, CZY PRAWICA ! TOWARZYSZU BALCEROWICZ WY MNIE CZY NAS NIE STRASZCIE ! JA NIE JESTEM STRACHLIWY BO SIĘ JUŻ PRZYZWYCZAIŁEM DO WSZELKIEJ PROPAGANDY !!!
spoko2015 / 185.56.173.* / 2016-03-01 12:05
Ciemniaki uwierzą w każde słowo oszusta i nieudacznika ekonomicznego. Dyplomy i tytuły niepoparte żadną wiedzą. Propaganda to nie ekonomia profesorku, specjalisto od 90% inflacji i licznika bzdetów.
Addast / 83.12.50.* / 2016-03-01 12:04
Czy to ten Balcerowicz który?
Rozsprzedał narodowy majątek za grosze.
Podniósł ceny o tysiące procent.
Rozwalił narodowe zakłady i przedsiębiorstwa.
Spowodował 25% bezrobocie.
Nie potrafił wprowadzić elastycznie gospodarki na rynki.
Zniszczył przemysł maszynowy.
Zniszczył przemysł samochodowy.
Zniszczył stocznie.
Zniszczyył wiele innych gałęzi dobrze rozwiniętych w których Polska przodowała na świecie.

Jeśli tak, to ja temu panu dziękuję!
Już pokazał Polakom miejsce w szeregu w europie /na końcu/.
Do dnia dzisiejszego odczówamy jego rządy!!!!!
kołko i krzyżyk / 77.255.253.* / 2016-03-01 14:06
To jest właśnie ten Balcerowicz, który:
Zdławił ponad 600% roczną inflację
Przywrócił wymienialność złotówki
Ujawnił ukryte za komuny bezrobocie
Stworzył podstawę pod gospodarkę rynkową
Zlikwidował dodruk pieniądza bez pokrycia
Ujednolicił zasady clenia towarów dla wszystkich podmiotów gospodarczych
Zlikwidował eksport wewnętrzny
Usunął gwarancję istnienia wszystkich przedsiębiorstw państwowych niezależnie od ich wyników finansowych i efektywności produkcji
Wprowadził ochronę zwalnianych pracowników, m.in. odprawy i zasiłki
Ja za to Panu bardzo dziękuję!
Pokazał Pan Polakom, że ich miejsce w szeregu jest wśród normalnych, rozwiniętych krajów - jeżeli dotychczasowa dynamika wzrostu PKB p/c zostanie utrzymana, to za ok. 15 lat dogonimy średnią europejską.
Ja się cieszę, że cały czas ODCZUWAM jego rządy. Ty zapewne nie, bo Ty te rządy ODCZÓWASZ. Najwyraźniej jaka znajomość ortografii, taka sama znajomość historii, ekonomii i gospodarki. Niewątpliwie zwolennik hasła PiS - Polska jest w ruinie, Tylko że jakoś ta Polska na szczęście o tym nie wie...

Najnowsze wpisy