Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Balicki: W szczepionkach rząd ukrywa nieudolność

Balicki: W szczepionkach rząd ukrywa nieudolność

Wyświetlaj:
f231f123f / 196.3.50.* / 2009-11-19 07:07
panie, wsadz se w dupe te swoje szczepionki, kto sie chce nimi szczepic? idz sie zaszczep jak chcesz za granica i daj ludziom spokoj, ja w siebie nic nie przetestowanego nie dam wstrzyknac, lek wynajduje sie 11 lat, a ile trwal process znalezienia i testowania tej szczepionki???
chcesz to sie szczep :)
cs1 / 193.111.166.* / 2009-11-19 10:34
Chodzi o prawo do szczepienia, a nie o obowiązek.
Każdy obaywatel musi mieć prawo do ochrony zdrowia, a rząd tego nie zapewnia, a jeśli ktoś nie chce skorzystać z tego prawa to jego wola. Nik przeciez jeśli nie chcesz nie zmusi cię do brania szeczpionki, ale są ludzie którzy wierzą w nauke i oni chcą się zaszepić, a szczepionki w aptekach nie ma.
milosnik PiS / 2009-11-19 13:53 / Bywalec forum

ale są ludzie którzy wierzą w nauke

Ci zwykle się nie szczepią, jeśli nie są np. lekarzami, którzy przyjmują kilkadziesiąt chorych w ciągu dnia...
Ja osobiście jestem za tym, by wszyscy inni się szczepili. Zmniejsza to moje ryzyko zarażenia.
Ale już doświadczyłem na własnej skórze, jakie mogą być skutki uboczne szczepionki przeciwgrypowej i zwyczajnie się jej boję.
Jak myślisz, dlaczego Francuzi nie chcą się szczepić? Otóż szczepili się dawniej masowo i dużo z nich doświadczyło tego samego, co ja...
sceptyk / 2009-11-19 23:55 / Tysiącznik na forum
Twoja wypowiedź zalatuje ździebko średniowieczem.
To szczepionki są nieskuteczne????
I Unia Europejska się myli????
I ŁOENZET TYŻ????

To może odczyniać mamy????
moje_zdanie / 78.8.255.* / 2009-11-19 13:22

są ludzie którzy wierzą w
nauke i oni chcą się zaszepić,

Czyli popyt jest. Na co więc firmy farmaceutyczne czekają? Dlaczego rozmawiają z rządem? Niech dostarczą swój produkt do aptek...
cs1 / 193.111.166.* / 2009-11-19 13:29
nie mogą - unijne przepisy narzucają decyzje rządom
man13 / 2009-11-19 11:54 / Tysiącznik na forum
A prawo wejścia produktu na rynek ? Jak to było z tym mięsem ze Szwecji które miało końcowy okres ważności?
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy