Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Banery reklamowe - czy warto?

Banery reklamowe - czy warto?

mateuszswiacki / 2014-06-30 18:33
Witam,

Wpadłem ostatnio na pomysł wydrukowania dużego baneru reklamowego na własnym obiekcie. Oferuję lokale użytkowe - biura itd.
Ostatnio w niedługim czasie kilku najemców się rozpłynęło i należy jakoś dobrze się zareklamować. Nie wystarczy już karteczka na drzwiach "lokal do wynajęcia".
Moje pytanie brzmi: czy jest sens wydać te "kilka złotych" na taki baner? Jest to skuteczne w takim mieście, jak Słupsk? Nie jest to główna, ale też nie zupełnie boczna, mała uliczka. Taka inwestycja ma sens? Potrafi to przyciągnąć potencjalnych najemców? Czy może skuteczniejsze jest ogłoszenie w internecie?
Jeśli już zdecyduję się na taki baner/szyld, to co należałoby na nim napisać? Jak powinien wyglądać? Elewacja jest jasna, szara. Nie pasuje tu raczej biały kolor baneru. Co to tekstu - lokale do wynajęcia/biura do wynajęcia według mnie brzmi zbyt zwyczajnie. Problem jest nietypowy, ponieważ zazwyczaj na tym forum ludzie dopytywali się o reklamę innych firm, można powiedzieć, że wynajmowanie to troszkę inna broszka.

Podsumowując: co powiecie o takiej reklamie i, jeśli już, to co na niej napisać?

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Te sensowne i te, które miały być sensowne.
Wyświetlaj:
Albertas / 95.49.148.* / 2018-11-14 23:18
na banerze musi być konkretna informacja o co chodzi i nazwa firmy. Jakaś przykuwająca wzrok grafika też będzie ok. Najlepiej nich Ci ktoś to zaprojektuje, a potem idź do Polimax - tam ci wydrukują na odpowiednim materiale w zależności o tego gdzie ten baner będzie wisiał i w jakich warunkach "funkcjonował"
Ka1ina / 185.210.219.* / 2018-09-20 10:35
Jasne, że warto. Może i nie jest to za duże miasto, ale nie wierzę, że wszyscy znają ten lokal i wiedzą, ze jest na wynajem? A co z przejezdnymi? Też może się zdarzyć, że szukają jakiegoś lokalu, niekoniecznie w swojej miejscowości. Zresztą to przecież dużo nie kosztuje, nie wiem czy już coś szukałeś ale np. tanie banery masz w copypoint, oni są z Gniezna ale przez neta spokojnie zamówisz
irek07 / 46.170.26.* / 2016-04-27 23:52
Słupsk nie jest dużym miastem. Być może, prawie wszyscy już wiedzą o tym , że w Pana budynku są wolne lokale. Prosty napis na banerze może zainteresować tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą. Natomiast wskazanie korzyści, których nie spodziewają się potencjalni Klienci może być kluczem do sukcesu :} Polecam sprawdzić[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

gosia338 / 213.17.203.* / 2014-07-23 14:03
moim zdaniem warto, a nie jest to droga rzecz więc na pewno nie zaszkodzi zrobić reklamę w necie i powiesić baner. Ja znam taki sklep pdonline.pl w nim można zaprojektować i zamówić baner, może też będą mieli jakieś gotowe wzory.
Zebzda / 89.66.143.* / 2014-07-04 10:05
Zajmuję się reklamą pod indywidualnych ludzi i powiem Ci, że ja bym dał taki tekst: Atrakcyjne powierzchnie użytkowe, tanio i kontakt można nawet z emailem.
Ded / 95.40.196.* / 2014-07-03 19:01
Jak baner jest w dobrej lokalizacji to ma to sens.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy