Forum Forum finansoweBanki

Bank BPH-opinie

Bank BPH-opinie

Floraa / 2012-05-09 14:12
Zastanawiam się czy założyć konto osobiste w tym banku. Czytałam różne opinie, jedne jak najbardziej przychylne, inne totalnie pogrążające ten bank. A jakie są wasze opinie na temat tego banku? Czy warto oddać swoje pieniądze do dyspozycji temu bankowi?
Wyświetlaj:
Wszechwiedzący_______ / 89.77.86.* / 2013-04-06 16:20
BPH?? HAHAHA... omijajcie ten "banczek" z daleka!!! Nic się w nim nie zmieniło, oszuści, naciągacze nie informujący o kosztach etc., nieczytelne umowy z zakazanymi klauzulami. Poczytajcie sobie tu na forum. Wpiszcie w wyszukiwarce BPH lub GE Money i będziecie mieli setki negatywnych postów. OMIJAJCIE ICH Z DALEKA!!!
Kljent Banku / 31.61.136.* / 2015-04-02 12:14
Potwierzam negatywna opinie o tym Banku. Bank oszustow I zlodzieji , ciagle sie myla na swoja korzysc. Przy obnizonym oprocentowaniu rat kredytu hipotecznego /Libor ujemny/ ciagle naliczaja raty w/g starego oprocentowanie. Skladamy juz kolejna reklamacje I bez skutki.
Omijajcie ten nieuczciwy I zlodziejski bank szerokim lukiem!!!
Frankowski07 / 130.138.227.* / 2015-05-26 08:55
A Ty tym wpisem wychodzisz na bubka co nie rozumie zapisów umowie.
Raty obniża Ci po 3 miesiącach od zmiany LIBOR.
Jeśli sytuacj abedzie odwrotna tzn LIBOR wzrośnie to podniosą Ci też po 3 miesiącach.
Może być też i po 6 miesiącach kwestia co masz w umowie zapisane.
Z BPH sytaucja jest o tyle nietypowa iż część klientów zawarła umowy z BPH a część z GE i po fuzji wylądowali w jednym banku z różnymi umowami.
Bożena828 / 148.81.188.* / 2013-04-06 16:12
Tak to prawda mnie też kiedyś namówiono właśnie na malczewskiego 56 na zmianę banku - przeniosłem się ze wszystkim do BPH i nie ma żadnego problemu z niczym, w oddziale wszyscy uśmiechnięci, mili z normalnym podejściem - o wszystkim można porozmawiać! Polecam oddział w Warszawie przy Malczewskiego 56!
Cezaryna / 2012-05-09 14:22
Ten Bank coraz bardziej mnie denerwuje , w najbliższym czasie będę zmieniała bank...
Andrzej603 / 88.156.177.* / 2012-09-11 23:34
ja przenioslem konto osobiste do BPH i jest super - super obsługa, profesjonalne podejscie i jedna opłata w koncie i wszystko za darmo :) polecam szczególnie oddzial w Warszawie na ul. Malczewskiego 56 - super ludzie tam pracują!
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: