Forum Forum finansoweBanki

Bank internetowy?

Bank internetowy?

romiziel / 217.153.72.* / 2010-08-20 14:12
Czy ktoś z Was korzysta z banku internetowego? Jakie są wady, a jakie?
Rozważam przeniesienie się do internetowego, bo i tak wszystkie sprawy załatwiam przez internet lub telefon, bo nie mam czasu na bieganie po bankach i stanie w kolejkach. Jednak trochę mnie stresuje myśl, że w razie czego nie można się umówić z doradcą twarzą w twarz.
Jakie są Wasze doświadczenia?
Wyświetlaj:
justyna_k / 83.28.141.* / 2011-11-21 22:49
bank internetowy to samodzielność, wygoda, bezpieczeństwo, lepsze warunki finansowe, dyskrecja - same zalety
można założyć konto inteligo i mieć placówkę banku w każdym mieście, albo konto w Pocztowym

porównanie kont:
www.darmowe-konto.com.pl
H Szatkowski / 2010-08-20 21:36
Nie bardzo rozumiem te obawy, gdyż gros tzw. banków internetowych to zwykłe banki z placówkami, tyle że z dobrze rozwiniętym dostępem przez internet. Co więcej takie też przodują w rankingach. Zawsze więc- jest możliwość kontaktu z doradcą twarzą w twarz w najbliższej placówce. Takie stricte bezoddziałowe to chyba tylko te 'samochodowe', czyli Volksvagen Bank i Toyota Bank.
Zatem już najprawdopodobniej w takim banku jesteś :-))))- zobacz:
http://www.money.pl/banki/online/porownanie/ogolne/
Ruffio / 83.36.167.* / 2010-08-21 12:00
Najbezpieczniejsze jest intelligo a najtańszy mbank
Jola / 62.141.222.* / 2011-11-21 16:49
Wszystkie lokaty internetowe.Sama przelewam,zmieniam itd.Jestem bardzo zadowolona.No i oprocentowanie jest leppsze,nie trzeba stać w kolejkach.To naprawdę duża wygoda,zarobek i postep.Polecam BGŻOptima-super sprawa.Getin-online,Idea-online,Open-finance

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: