Forum Forum finansoweBanki

Bank Pekao: UniCredit nie będzie wyprowadzać kapitału. Rozgląda się za przejęciami

Bank Pekao: UniCredit nie będzie wyprowadzać kapitału. Rozgląda się za przejęciami

Wyświetlaj:
Nick33 / 193.83.142.* / 2015-12-10 18:10
Unicredit to wloski gigant nie patyczkujacy sie z klientem - to mafijna machina do robienia kasy. Jestem ich klientem w austriackim odpowiedniku po kilku probach negocjacji w sprawie frankowego kredytu - MUR! Pojawily sie ostatnio plotki o przejeciu mojego banku z powrotem przez Austriakow - mam nadzieje, ze wtedy bedzie z kim pogadac.
mirek2506 / 176.241.245.* / 2015-12-10 18:04
Polska to jedyny kraj w UE w którym oprocentowanie kredytów w stosunku do przychodów jest ponad 10%!! Pod tym względem to rzeczywiście Bankowy Kapitał w żadnym innym państwie Europejskim nie zarobi tyle co w Polsce....
W zachodniej europie oprocentowanie kredytów dla obywateli średnio jest do 6 % w skali roku...i to jest już koszt całkowity...nie ma żadnych innych ukrytych obciążeń....mało tego klient może negocjować wysokość oprocentowania...i wtedy to rzeczywiście jest Umowa ....w Polsce jest normalny dyktat bez możliwości negocjacji ...a poza tym kredyt jest jeszcze obciążony wieloma innymi obciążeniami !!
indeksowicz / 178.43.213.* / 2015-12-10 17:53
Najlepiej można zarobić oszukując klienta. W Polsce wszystko dozwolone.
kopak / 87.205.252.* / 2015-12-10 16:55
Bo Polska to dziki rynek, tu wszystko można z klientem zrobić. Zysk murowany, wolna amerykanka.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: