Forum Forum finansoweKonta

Bank PKO S.A. oszukuje klientów

Bank PKO S.A. oszukuje klientów

Nikita04 / 2008-03-21 21:07
Jestem posiadaczka konta w banku PKO S.A. Do rachunki otrzymałam kartę debetową VISA. Wypłata w bankomatach własnego banku jest bez prowizji (tak było w banku BPH przed połączeniem się z bankiem PKO S.A.). Wypłacałam z bankomatu banku PKO S.A. 500 zł i pobrano mi prowizję w wysokości 6 zł. Poszłam z tym problemem do banku. Co się okazało. Powiedziano mi, że po połączeniu teraz wypłata gotówki z bankomatów własnego banku w przypadku karty VISA jest obciążona prowizją ! O czym mnie nie poinformowano w liście, który otrzymałam wraz z nową kartą VISA !!! Co jest najlepsze w tym wszystkim !!! W banku znalazłam ulotkę pt. : "Bankomaty w Europie bez prowizji", gdzie zamieszczona jest następująca informacja: "Bezprowizyjne wypłaty dotyczą kart debetowych Banku PKO S.A. : Maestro, Maestro Junior, Maestro OK, Maestro Xelion, Maestro Business, Maestro Business SME, Maestro Politechnika, MaestroMax, Maestro Personal Banking, Maestro Private Banking, Maestro Inwestor, Visa, Visa Młodzieżowa".

Dlaczego więc bank wprowadza SWOICH klientów w błąd !!!
Wyświetlaj:
Margareth / 2010-04-23 17:31 / Bywalec forum
A ja jestem bardzo zadowolona z tego banku, teraz zmienili stronę na sporo lepszą i czytelniejszą, a mnie właściwie najbardziej interesuje bankowość elektroniczna
rzarufka / 91.212.84.* / 2010-03-01 22:01
a wiecie cos na temat lyoness ?
czy to kolejna piramida finansowa?
tyż posiadacz konta / 193.111.166.* / 2010-02-10 12:58
Posiadaczu konta !
Z tego co sie orientuję, a mam rachunek w tym banku od dawna, to pekao nigdy nie wydawał karty debetowej Visa poza karta prxedpłscons visa classic ,a od tej karty nigdy nie pobierał opłaty za pobór cash'a w bankomacie pekao sa. Jedyna karta typowo debetowa jaką znam w pekao to Maestro do rachunku osobistego, ale pobierając cash w bankomacie pekao równiez nie ma prowizji. Karty Visa w pekao to tylko kredytowe i z opoźnionym terminem platnosci - ale tabela prowizji wyraznie mowi o oplatach za korzystanie z bankomatow.
Tak wiec w tym przypadku kolego - "posiadaczu konta" nie rozumiem twojego problemu. Moze pomylily ci sie karty albo ... banki ?
Posiadacz konta / 83.24.57.* / 2010-01-21 11:00
Bank w którym prezes to szofer ciezarówki to wiadomo jakie bedą skutki takiego rządzenia, Bielecki to koleś naszych speców z pseudo Solidarnosci koles Michnika Tuska Balcerka Mazowieckiego czy Gieremka taki element nie może rzadzić dobrze dla klientów banku i wszystkich banków w kraju. Nadmieniam że 80% z nich sa juz w obcych rekach. Rabunek kilentów trwa od 20 lat oi to jest taka norma we wszystkich placówkach.
JA12 / 188.125.138.* / 2010-04-22 21:09
WIEM DOKŁADNIE,ŻE BIELECKI BYŁ PREZESEM W BANKU PEKAO SA A NIE PKO SA DOBRZE BY BYŁO ,ABY KLIENCI NIE MYLILI TYCH DWÓCH BANKÓW.
diablo wściekły / 83.20.68.* / 2009-12-19 18:19
Mnie też oszukali ! Miało być 5,25% oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Tak powiedzieli. Przy podpisywaniu umowy okazała się, że tylko 5,0 %, a po odwróceniu umowy na drugą stronę okazało się, że te 5% to tylko przez jeden miesiąc:), a potem będzie 4%. Zabieram swoje pieniądze od nich ! Koniec i basta !
ojdgeytiuas / 94.40.125.* / 2010-12-20 12:31
BANK PKO S.A. oszukuje klijentów. To prawda mnie oszukali na ok 20tys. Nie chcą mi wypłacić.
homoniewiadomo / 89.167.9.* / 2011-01-04 21:03
Szanowni naiwni młodzi ludzie! Do zamierzchłej przeszłości należy epoka, która zakończyła się ok. 20 lat temu, kiedy banki zbierały depozyty, inwestowały te pieniądze z zyskiem, a potem dzieliły się tym ZYSKIEM z depozytariuszami oferując im oprocentowanie 5-8% (mam na myśli ówczesne stabilne banki np. w Kanadzie, gdzie akurat wtedy byłem). Od tamtego czasu zmieniło się wszystko; obecnie bank jest panem pieniędzy klienta i dzieli się z nim JEGO PIENIĘDZMI. A jak klient nie chce, to niech trzyma pieniądze w pończosze (co obecnie jest oczywiście niemożliwe, bo obrót jest już w zasadzie całkowicie bezgotówkowy). Role się odwróciły. Bank jest panem sytuacji. Nie jęczcie, tylko płaćcie. Na tym polega POSTĘP...
Z poważaniem,
Prezes banku
Beta1975 / 86.197.238.* / 2009-12-08 19:06
A mnie bank wysyła pisma które kosztują 40 zł, z informacją, że ubezpieczenie zastawionego mieszkania wygasło podczas gdy wciąz jest ważne.Wysłałam 2 pisma do banku ze skargą - brak odpowiedzi, nawet napisalam skargę na stronie internetowej banku w dziale skarg i wniosków - minął miesiąc i cisza! a ja 40 zł musze zapłacić !!!!
Panienka nie z okienka / 83.168.106.* / 2010-08-01 23:17
Moj mąż kupowal karta kredytową laptopa.Wszystko pieknie cudnie,radośc szybko prysła.Nastala Polska rzeczywistośc,o której wcześniej pisalam.Minimalna kwote spłaty karty placi 12go,a nie do 12go a więc kara 40 zł,i za jakieś smieszne ubezpieczenie zdrowotne ,o którym nie mial bladego pojęcia co mc placi 35 zl.Pisma,prośby telefony o anulowanie tego ubezpieczenia jak grochem o sciane...A więc kroczy jak rak :w przod spłacając minimalną kwotę i w tyl placac 8Ozł dodatkowo kary.Także myśl czlowieku co robisz jak decydujesz sie na takie transakcje i albo zanoś Im w zebach kase 12go albo pilnuj zeby weekend Ci nie wszedl w paradę.Bo Ty musisz byc zdyscyplinowany i odpowiedzialny nie to co bank.
Zszokowana / 83.7.145.* / 2009-11-28 16:06
Tak ja padlam ofiarą podobnie jak Pani,wybierałam z bankopmaty PBH 2.000 zł ,-prowizja 90.zł tak dziwiędziesiąt zł.Pani,ktora to nalicza byla zdziwiona,że nie wiem,że od 1 pazdziernika br.pobierają 45%prowizji od wartości wypłaty z bankomatu.Nadmieniam,że mieszkam w Nowym Saczu i u nas zarobiki przecietnego Sądeczanina to 1000 zł.jeden tysiąc zł,dla mnie 90 zł,to miesięczny dojazd do pracy.
To tylko w Polsce może być ,bo kogo okradną,tylko nas biednych.
krzysztof Ł / 83.17.45.* / 2010-11-24 07:55
Witam wszystkich. Ja padłem ofiarą tego banku na co prawda niewielką sumę, bo 50 PLN, ale fakt jest faktem. W Busku Zdroju w bankomacie Banku PeKaO SA, w którym to Banku mam konto chciałem wypłacić 50 zł. Niestety nie otrzymałem żadnych pieniędzy z bankomatu, ale bankomat zdjął mi ze stanu żądaną kwotę. Z ciekawości po kilkunastu minutach sprawdziłem na pekao24 czy wszystko w porządku i wtedy zobaczyłem, że kwota została zdjęta z mojego konta. Od razu zgłosiłem powyższy fakt telefonicznie do Banku. Miało to miejsce 4 października 2010 roku i do chwili obecnej nie mam żadnej odpowiedzi ani zwroty pieniędzy. Uważam, że bank powinien dbać o swoje interesy a postępując tak zrazi do siebie klientów. Poważnie zastanawiam się nad zmianą banku. Przelewy są płatne, prowizji przy wypłatach nie ma tylko w bankomatach tego banku, prowadzenie konta też jest płatne i to nie mało. Po prostu złodziejstwo.
Panienka nie z okienka / 83.168.106.* / 2010-08-01 21:53
Kochana Pani,mielismy fajnego sasiada,choć Jego postepowanie nie jest godne naśladowania.Słyszę Jego słowa do dzis : jak w Polsce nie ukradniesz to nie bedziesz mieć..Przykre,ale kto wie czy nie prawdziwe??:Okrada biedny,okradają biednych a co z tymi bogatymi co tez okradaja i sa okradani? Ktos taki jak ja-uczciwy,to w oczach innych jest głupi.Niestety taka jest Polska rzeczywistośc.
legniczanin / 79.162.107.* / 2009-11-12 20:13
A ja sie przeniosłem do Deutsche Banku - przelewy gratis, karta gratis, konto gratis, wyplata w kazdym bankomacie w kraju i na świecie gratis dożywotnio :-) zapomniałem o PEKAO SA
klient DB / 83.11.47.* / 2010-01-05 22:32
Tylko bez euforii. Każdy przelew to 6zł. Prowadzenie konta to 8zł/miesięcznie.
Panienka nie z okienka / 83.168.106.* / 2010-08-03 01:22
Nie prosze pana,poprawie sie,nie 1000 zł,tylko niech pan ma kuroniowke 635 zl i wtedy nie narzeka,że płaci pan za posiadanie konta i przelewy.
Panienka nie z okienka / 83.168.106.* / 2010-08-01 22:01
I naprawde nie zalewa Pana coś z tego powodu?Naprawde?To niech pan nie przelicza tego w mcach tylko przełoży na dłuższe okresy i na wiekszośc operacji w banku,a przede wszystkim niech pan zarabia 1000 zł.Ok.?Wtedy pogadamy.
poszkodowany klient banku PKO SA / 94.240.14.* / 2009-11-07 00:31
Nie ma gorszego Banku od PKO SA jak można płacić za błędy systemu po upływie ośmiu miesięcy który nie pobierał prowizji za pobieranie pieniędzy na poczcie polskiej a później naliczył klientom banku prowizję w wysokości 4% to skandal !! Myślę że bardzo dużo klientów tego Banku zrezygnuje z jego usług ponieważ jest najdroższym bankiem w Polsce i takim perfidnym .Wstyd i hańba .Jak można się tak poniżać co roku zmieniać marmury a zabierać biednym ludziom ostatnie pieniądze czy nie ma na to prawa?
Panienka nie z okienka / 83.168.106.* / 2010-08-05 00:14
Wie pani jaka jest prawda ? Najlepiej Im się mowi : system nie zrobił,system popełnił błąd,to wina systemu.Bardzo wygodna pozycja nie sądzi pani ? System to tylko maszyna,która obsługują ludzie,ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 94.42.44.* / 2009-11-07 07:57
o ktorym banku piszesz? PEKAO SA? czy PKO BP SA? bo juz sie zgubilem? w celu identyfikacji swojego banku, zajrzyj do jakiejs umowy...
Panienka nie z okienka / 83.168.106.* / 2010-08-01 22:17
Według Pana(i) to naprawde istotne ,o którym banku mowa?A moze Pan(i)jest z inkubatora? Bo chyba chodzi nam Wszystkim o to,że bank obraca naszymi srodkami a ja wpłacajac do niego te srodki jeszcze ponosze karę !!!!!!!!!!! Pobieraja mi prowizję !!!!! Naprawde to jest jedyna instytucja gdzie czuje sie jak głupek.Zawsze z Toba wygrywaja patrzac Ci prosto w oczy.Moje jedyne marzenie z nimi skonczyc i potem chyba na pismie trzeba uzyskac potwierdzenia : zamkniecia wszystkich transakcji,zeby po dłuuuugim namysle banku nie było niemiłych niespodzianek.
davia / 2010-10-30 15:33

0
2010-08-01 22:17:44 | 83.168.106.* | Panienka nie z okienka
Według Pana(i) to naprawde istotne ,o którym banku mowa?

Bardzo istotne. Chyba że chce być Pani oszczercą, oskarżając inny bank. Ale jeśli Pani nawet nie wie, w jakim banku ma konto, to nie dziwię się, że ma Pani kłopoty ze zrozumieniem zasad funkcjonowania karty kredytowej (co wnioskuję po historii z laptopem).
Sławomir1969 / 83.18.128.* / 2009-08-15 13:36
Bank PKO S.A dwa razy w tygodniu wpłacam wpłaty na Firmę gdzie ta Firma ma konto w tym super banku pko s.a miało być bez prowizji !!! ale to KŁAMSTWO !!!
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 94.42.44.* / 2009-11-07 07:58
a dlaczego nie wplacisz tego w innym banku, gdzie prowizja zapewne jest mniejsza, lub nie zrobisz przelewu, kroty albo masz za darmo, albo sa to jakies grosze?
jogi2009 / 89.76.33.* / 2009-07-17 21:40
Zgadzam się, że to oszuści...Rok temu likwidowałem fundusz inwestycyjny. Stosownie do tej operacji powinni mi także zamknąć rachunek bieżący potrzebny do przekazania gotówki na moje konto osobiste w innym banku. Po roku dostałem wezwanie do zapłaty zaległości za jego prowadzenie z groźbą wpisania mnie do Rejestru Długów!!! Chociaż tak naprawdę od tamtego czasu nie mam już z PKO SA już żadnych wspólnych "kwestii finansowych" mimo zapewnień pracownika tego banku w momencie likwidacji.
Jakaś paranoja!!!
Danka.rz. / 79.191.116.* / 2009-11-09 09:10
Potwierdzam, ten sam przypadek mnie spotkał - nie zamkniete konto po likwidacji funduszu - indukowało koszty !!!, jestem oburzona do dzisiaj !
Moi rodzice po pewnej nieprzyjemnej sytuacji też przeniesli oszczedności do innego banku. Nie korzystajcie z usług tego Banku !
Panienka nie z okienka / 83.168.106.* / 2010-08-01 22:35
No wiec wlaśnie prosze pani,bazuja na naszej niewiedzy.A kiedy mi ktos powiedzial,że jest cos takiego jak : zamykanie konta?Dopiero jak po paru miesiacach przyslali do zaplaty odsetki to sie dowiedzialam. Co z tego ze wszystkie raty splaciłam w terminie i tak mnie "ukochali" . A co ja jestem wróżka zeby wszystko wiedziec? Ale jak mialam splacane przed terminem raty i Dama uznała,że mam nadplate to do dzis Jej nie widze,a przez pare lat to odsetki juz chyba narosły...tyle że nie dla mnie.Mdło sie robi dosłownie !!!!!!!!!!!!!!!!!
mieszkanka Bydgoszczy / 91.94.214.* / 2009-09-05 20:51
czy wiecie ze na Bydgoska liste ORA jest wpisany przestepca Slawomir Maciejewski szkoli aplikantow pobil do nieprzytomnosci klientke przed kancelaria na Nowym rynku 5 .Zeby nie isc siedziec sam dal sie zamknac w Swieciu w zakladzie dla oblakantch gdzie udawal niepoczytalnego .Sprzedal dom na Osowej gorze kupil mieszkanie na szwederowie gdzie mieszkala Krystyna B..Slawomir Maciejewski jest psyhopata wariatem i zboczencem i dalej prowadzikancelarie na Nowym rynku tak dziala wymiar sprawiedliwosci w Bydgoszczy
Darell / 89.79.212.* / 2009-07-10 20:58
W moim wypadku konto zamknąłem około trzech miesięcy temu , a teraz przysyłają mi jakieś upomnienia za obsługę karty kredytowej której w ogóle nie dostałem . A te opłaty za prowadzenie konta i jakieś dziwaczne prowizje z bankomatów ,opłaty za przyjecie przelewu z zagranicy i razem kosztowało mnie utrzymanie konta ponad 40 zł miesięcznie to jakiś HORROR I ISTNE ZDZIERSTWO , a wszystko do w zamian za obracanie moimi pieniedzmi - to już taniej trzymać oszczędności w SKARPETCE.
blebleble / 194.181.22.* / 2010-01-28 14:49
Trzeba zglosić do prokuratury o wyłudzenia
były kient banku PEKAO S.A. / 89.230.78.* / 2011-05-13 17:44
Ja miałem podobną sytuację.

Jedna z pracownic Banku PEKAO S.A. w Rzeszowie przy ul.Cieplińskiego
dzwoniła (kilka razy na telefon do domu) do mojego taty namawiając go
nachalnie do przystąpienia do funduszu inwestycyjnego. Mówiła że to
jest bezpieczna inwestycja i na pewno na tym nie straci. Obiecywała
duże zyski nic nie mówiąć że wiąże się to z jakimś ryzykiem. Podglądała
stan konta rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego. W końcu tata dał
się namówić. Nie wiedział że inwesuje w akcjie a ta baba wogóle go o
tym nie pionfirmowała.
A akcje jak wiadomo poszły ostro w dół. To było tuż przed kryzysem
finansowym. Mój tata w tym czasie nie znał się na tym (i w zasadzie
teraz też). Na w.w. fundusz prawie całe oszczędności. Moje pytanie
brzmi czy TO SĄ NORMALNE PRAKTYKI BANKÓW I czy można podać bank do
Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów abo do sądu. Ewentualnie
czy może macie inne pomysły co z tym zrobić.
Czy pracownicy banków ponoszą jakąś odpowiedzialność za to co mówią
do klienta.
Proponuję teraz do banków chodzić z dyktafonem i nagrywać tych oszustów
jak zrobił to Michnik nagrywając wiadomo kogo. Takie mamy czasy.


PROSZĘ O POMOC.
Dorota Maciocha / 212.76.37.* / 2009-06-09 11:15
W Banku PKO SA faktycznie pracują złodzieje, którzy tylko czyhają, żeby okraść swoich klientów. Najlepszym przykładem jest przypadek mojej mamy. Jakiś czas temu założyłam mojej mamie konto w VII oddziale PKO SA przy ul. Bonifacego w Warszawie. Gdy tylko moja mama odłożyła sobie trochę grosza na remont kuchni i zjawiła się w banku, żeby założyć pół roczną lokatę (do czasu rozpoczecia robót), sprytna oszustka Beata Pawlik, stwierdziła: "Ja tak zrobię, że zarobi Pani więcej" i podsunęła jej do podpisania umowę z Funduszem Inwestycyjnym, w której zobowiązuje się przez okres 5 lat wpłacać 900 zł na konto funduszu. Jej ówczesna emerytura wynosiła 895 zł!!!! I co? Skończyła bez grosza i cieknącym kranem w kuchni!
Ja w każdym razie przy okazji apeluję: nie puszczajcie starszych ludzi samych do banków, tam czychają złodzieje, pokroju p. Pawlik, którzy tylko czekają, żeby oskubać waszych rodziców i dziadków!!!!! I trzymajcie się od Banku PKO SA z daleka!!!!!!
malak243 / 83.1.218.* / 2010-04-02 22:26
zastanów sie co mowisz kobieto !! jak nie wiesz na czym polegaja fundusze to nie gadaj bredni.

W Banku PKO SA faktycznie pracują złodzieje, którzy tylko czyhają, żeby okraść swoich
klientów. Najlepszym przykładem jest przypadek mojej mamy. Jakiś czas temu założyłam
mojej mamie konto w VII oddziale PKO SA przy ul. Bonifacego w Warszawie. Gdy tylko moja
mama odłożyła sobie trochę grosza na remont kuchni i zjawiła się w banku, żeby założyć
pół roczną lokatę (do czasu rozpoczecia robót), sprytna oszustka Beata Pawlik,
stwierdziła: "Ja tak zrobię, że zarobi Pani więcej" i podsunęła jej do podpisania umowę z
Funduszem Inwestycyjnym, w której zobowiązuje się przez okres 5 lat wpłacać 900 zł na
konto funduszu. Jej ówczesna emerytura wynosiła 895 zł!!!! I co? Skończyła bez grosza i
cieknącym kranem w kuchni!
Ja w każdym razie przy okazji apeluję: nie puszczajcie starszych ludzi samych do banków,
tam czychają złodzieje, pokroju p. Pawlik, którzy tylko czekają, żeby oskubać waszych
rodziców i dziadków!!!!! I trzymajcie się od Banku PKO SA z daleka!!!!!!
skomentuj zgłoś do usunięcia
Panienka nie z okienka / 83.168.106.* / 2010-08-01 21:14
Siedze sobie w niedzielny wieczor i tak sobie czytam.Rece mam mokre z nerwów.Ludzie idzcie jutro do banku jakiegokolwiek i zadajcie pytanie.Uzyskacie odpowiedz,która nastepnego dnia na to samo pytanie będzie inna!!!!!!!!!(Kredyt Bank SA ul..Rydla Szczecin).A jak nie zgodzisz sie na ubezpieczenie to Dama Cie tak zapamieta,że na przyszłośc masz z góry przekichane (Aigo Bank ul.Rydla Szczecin).Łapiesz na niekompetencji Gwiazd za biurkiem na kazdym kroku,że błagasz Boga w codziennych modlitwach zeby z Nimi skończyc jak najszybciej.
nnn / 194.181.22.* / 2010-01-28 14:55

trzymajcie się od Banku PKO SA z daleka!!!!!!

jak najdalej
KREBS / 89.231.66.* / 2010-02-04 11:02
Gorąco popieram apel! Mam nawet "osobistego doradcę finansowego" , pani była tak miła i zamieniła mi kredyt z tańszego na droższy, a kiedy zamknęłam kartę kredytową, bank przysłał mi wezwanie do zapłacenia za jej użytkowani w wysokości prawie 60 zł.To najdroższa karta jaką użytkowałam.
Jadwiga Lis / 2009-06-20 10:56
Potwierdzam to o czym Dorota mówi. Identyczną sytuację miała moja mama. Odłożyła trochę oszczędności i udała się do swojego oddziału PKO SA w Warszawie, ul. Płowiecka, żeby uzyskać lepsze oprocentowanie na lokacie. Poszła po lokatę a wróciła z umową na Fundusz Inwestycyjny. Okazało się, że pani Mazur, pracownik banku PKO SA podsunęła jej umowę z Funduszem Inwestycyjnym, gdzie miałaby wpłacać co najmniej 500 zł na miesiąc, ale o tym już pracownik banku nie wspomniała. Ciekawe jak ma wpłacać skoro zarabia tylko 1100 zł miesiąc. Nie dodatek umowa napisana jest takim maczkiem, że dla niej ze słabym wzrokiem jest niemożliwością odczytania tego i zrozumienia mechanizmu działa tego funduszu. Jestem oburzona sposobem pracy pracowników PKO SA, którzy naciągają ludzi na produkty bankowe, nie informując o ryzykach, warunkach i, które przynoszą straty. Te wpłacone pieniądze na fundusz nie może już nawet odzyskać i to nawet połowy tych pieniędzy, które wpłaciła, bo przynosi straty.
Teresa Borys / 77.255.247.* / 2009-08-12 17:24
Potwierdzam zaistniałą sytuację, gdyż mnie również p.Mazur nacinęłą na Fundusz Inwestycyjny z ubezpieczeniem, a było to 2 l temu i przez okres 5-ciu lat mam wplacać po 6.000 rocznie - skąd na to mieć środki jako że jestem wdową z sumą 1.200,- zł Jest to skandal należałoby tej Pani wytoczyć sprawę sądową ale wszystko wiąże się opłatami adwokackimi.Pani Mazur oczywiście wzięła sobie kwotę za założenie funduszu a człowiek sam został z tym problemem.Na chwilę obecną mam polowę środków a jesli nie będę regulową opłat wowczs fundusz nic mi nie wypłaci bo założenie jest na okres lat 10-ciu.
kim_pl2 / 62.152.146.* / 2009-12-02 16:36
jak jest kilka osób oszukanych przez tego samego pracownika banku to sprawą zajmuje sie prokurator a tu juz nie ma opłat. Wystarczy jak wszystkie oszukane osoby zawiodomią o tym policję
Mahatman1981 / 2009-06-20 09:49
Tak w ogóle to o jaki bank Ci chodzi?
Nie ma czegoś takiego jak PKO SA.
Jest albo Pekao SA albo PKO BP SA.
malak243 / 83.1.218.* / 2010-04-02 22:36
on sam nie wie o co mu chodzi , popieprzyły sie im banki ityle. sami jestescie głupkami i złodziejami
2010-03-01 / 83.9.25.* / 2010-03-01 19:59
To ja też dodam do tego wszystkiego, że PKO SA jest złodziejem wszystkich czasow.Mam kredyt odnawialny "Rok Linia", chyba od 10 lat. Pare miesiące temu dostałam od nich powiadomienie o prowizjach kredytu, karty bankomatowej i td .Nie za bardzo zrozumiałam kilka rzeczy , bo jezyk bankowy jest jezykiem zagmatwanym, więc to nie jest dla klienta a tylko dla pracowników, żeby jak najwięcej oszukali klientów. Wiec pytałam pracownika banku ile muszę zapłacić prowizje za mój kredyt, powiedziała mi "No około 100zl", ale mi wyskubała 132 zl, a za kartą bankomatową (Visa Elektron ) zamiast 10zl, pobrała 20. Ludzie to są śmierdzące złodzieje. Myślą, że ludzie nie śpią, tylko produkują pieniędzy dla tych zdarmojadów.
Czy można wogóle od PKO BP SA, odczepić się w jakiś sposób. Mam dość.....A czy jest chociaż jeden bank, który nie jest złodziejem???
pau / 94.254.129.* / 2009-06-16 19:10
8.06 dałam dyspozycje wcześniejszej całkowitej spłaty pożyczki 9 miała się ściągnąć kota z konta.Do tej pory nie sciagnieto mi tych srodkow dzwoniłam do placówki prosiłam o tel.z wyjaśnieniem nikt nie oddzwonil pojechałam do placowki tam dostałam informacje ze kredyt sie zamknął co było nieprawda poprosiłam o spr.salda na koncie pieniądze wciąż tam były!!!Od dyrektora placówki dostałam inform.że kredyt sie zamknie dziś zaglądam na konto pieniądze wciąż leżą---złożyłam reklamacje telefonicznie na odp musze czekac 2 tygodnie do placówki nie moge sie dodzwonic bo nikt nie odbiera !!!!Najgorsze jest to że zbliza sie zapadalnosc raty i obawiam sie ze pieniądze sciagna na rate a ja bede musiala dopłacać kwote do odsetek://// to jest jakas paranoja w momencie kiedy spłacam kredyt nie dostaje zadnego dokumentu z potwierdzeniem jaka kwote mam wpalcic na ten kredyt jest tylko data na kiedy jest spłata u mnie juz jest tydzien po spłacie aaa pieniadze nadal sa na koncie!!!!!!!!Nie polecam
Mało tego biorac redyt 15ts spłacajac go po 4 miesiacach koszt kredytu na te 4 miesiace wyszedl mnie prawie 3500 bo za ubepieczenie nie zwracaja prowizja jest doliczona do kwoty no ale coz potrzebowałam wziełam zgodziłam sie na takie warunki:/nigdy wiecej
bosa dzięki pekao sa / 83.6.49.* / 2009-07-03 20:47
Bank PEKAO SA okrada swoich klientów i jest BEZCZELNYM ZŁODZIEJEM.
Dzisiaj sie o tym przekonałam.
Bank 18 czerwca 2009 potracil prowizję za wypłatę kartą Maestro m.in.w urzędzie pocztowym (tzn. opłaciłam kartą Maestro rachunki w UP). Prowizja potraca się ( wg wewnętrznego zarządzenia banku) za okres od dnia 11.09.2008 do 28.02.2009. Sęk w tym, że już raz prowizję za opłatę rachunków kartą Maestro w UP płaciłam. W poniedziałek ide z tym do prokuratora.Gdy poszłam z ta sprawa do banku panie robiły ze mnie głupa i wysłały na pocztę, żeby sprawę wyjasnić,choć dobrze wiedziały o co chodzi.
Nigdy więcej PEKAO SA
anka12 / 80.53.150.* / 2009-10-04 19:38
pracowalam 4 lata na poczice i wiem ze wyplata z terminala jest bez opłat jeśli ma pani konto w pko bp to jest całkiem inny bank niż pekao sa ludzie nie mylcie tego i to jest poprostu wybieranie pieniezy na poczice tak jak niby z bankomatu i w tedy jest prowizja a nie płacenie nimi za rachunki jak w sklepie i to nie wina banku
dorotagoska / 83.1.217.* / 2009-07-25 20:28
Ja mialam podobną sytuacje za wypłate karta maestro w urzędzie pocztowym tzn. opłaciłam kartą Maestro rachunki w UP.Prowizja potraca się wg
wewnętrznego zarządzenia banku) za okres od dnia 11.09.2008 do 28.02.2009.Prowizje dawno mi pobrali. Po jakimś czasie jednego dnia naliczyli mi jakieś 13 razy wyrównanie prowizji wyszło około 100 zł.A jak poszłam się upomnieć do banku to pani powiedziała że to poczta pobiera prowizje od wypłat.
Ja mialam podobną sytuacje za wypłate karta maestro w urzędzie pocztowym tzn. opłaciłam kartą Maestro rachunki w UP.Prowizja potraca się wg
wewnętrznego zarządzenia banku) za okres od dnia 11.09.2008 do 28.02.2009.Prowizje dawno mi pobrali. Po jakimś czasie jednego dnia naliczyli mi jakieś 13 razy wyrównanie prowizji wyszło około 100 zł.A jak poszłam się upomnieć do banku to pani powiedziała że to poczta pobiera prowizje od wypłat.
MAHTBA / 193.238.180.* / 2009-08-11 00:50
JA DOSTALAM DZIS PISMO ZE MAM IM ODDAC 1700 ZŁ ZA TO ZE POBIERALALM DOKLADNIE W TYM SAMYM OKRESIE PIENIADZE W UP , 1700 PLN????????? TO SIE SKONCZY W SADZIE.
obserwatorski / 82.177.66.* / 2010-03-08 23:40
Nie wygrasz? Oni mają w kieszeni rycha, zbycha, grzecha lub zupy (np. kapuśniak, barszcz, rosół) i innych złodziejskich krętaczy. Wystarczy że do nich zadzwonią. zmieszają z błotem tych chłoptasi, a oni ze strachem w oczach i nadstawionymi kiszeniami wszystko załatwią.
elllllllllllllllll / 213.238.120.* / 2009-05-20 01:34
witam wszystkich i mam prosbe ;napiszcie jaki bank nie wymaga czesci własnej do kredytu hipotecznego i uzna 9 miesiecy pracy a nie rok bo ostatnio spełniałam wszystkie wymagania ale ze nie mam 1 roku pracy w tej samej firmie to dostałam odmowne

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: