Forum Forum finansoweKonta

Bank PKO S.A. oszukuje klientów

Bank PKO S.A. oszukuje klientów

Nikita04 / 2008-03-21 21:07
Jestem posiadaczka konta w banku PKO S.A. Do rachunki otrzymałam kartę debetową VISA. Wypłata w bankomatach własnego banku jest bez prowizji (tak było w banku BPH przed połączeniem się z bankiem PKO S.A.). Wypłacałam z bankomatu banku PKO S.A. 500 zł i pobrano mi prowizję w wysokości 6 zł. Poszłam z tym problemem do banku. Co się okazało. Powiedziano mi, że po połączeniu teraz wypłata gotówki z bankomatów własnego banku w przypadku karty VISA jest obciążona prowizją ! O czym mnie nie poinformowano w liście, który otrzymałam wraz z nową kartą VISA !!! Co jest najlepsze w tym wszystkim !!! W banku znalazłam ulotkę pt. : "Bankomaty w Europie bez prowizji", gdzie zamieszczona jest następująca informacja: "Bezprowizyjne wypłaty dotyczą kart debetowych Banku PKO S.A. : Maestro, Maestro Junior, Maestro OK, Maestro Xelion, Maestro Business, Maestro Business SME, Maestro Politechnika, MaestroMax, Maestro Personal Banking, Maestro Private Banking, Maestro Inwestor, Visa, Visa Młodzieżowa".

Dlaczego więc bank wprowadza SWOICH klientów w błąd !!!
Wyświetlaj:
nusia31 / 83.15.250.* / 2009-05-13 21:00
ja splacilam kredyt hipoteczny w tym banku i mimo ze pani do ktorej dzwonilam podala mi dokladna kwote to musialam jeszcze trzykrotnie doplacac do splaconego juz kredytu,pisalam odwolania do dyrektora banku PKO SA jednak odpisano mi ze nie mieli do mnie telefonu to smieszne wiec jak sie kontaktowali dotychczas?ale najlepsze jest to ze po pol roku przyszlo mi pismo od komornika ze zalegam z oplata za konto,ktore powinno byc zamkniete z chwila splaty kredytu to chore ostrzegam przed tym bankiem
frida / 91.146.240.* / 2010-03-11 17:15
bardzo mi przykro - ale PKO SA to bardzo nieuczciwy bank = powinni być wykluczenie z obiegu. to granda co jak oszukują , , za wyludzenia lub tp rzeczy powinien do nich dobrac się prokurator
włodek7 / 94.75.121.* / 2010-05-14 09:26
tak popieram mieli dokonać przelewu z mojego konta do innego banku a tu tydzień i niema kasy ani tam ani w innym banku a spora gotówka ponad pół miliona
renatab / 156.109.18.* / 2009-05-08 23:22
Pekao wprowadzil nowe RORy ale jak widac na porownywarce izi.pl nie naleza do tanich
... jak zwykle sa frontem do klienta :-) tylko chyba nie tym co trzeba
eks-klentka / 79.189.148.* / 2009-05-07 11:23
zgadzam się z przedmówcami w 100% - po fuzji częsci banku BPH Z Pekao SA obsługa klienta w Pekao jest poniżej jakiejkolwiek krytyki - bezprawnie pobierane prowizje za wypłaty z bankomatów, brak "odmiejscowienia" oddziałów Pekao dla byłych klientów BPH itp. - dopiero jak wypwoiedziałam umowę konta i przeniosłam kredyt hiopoteczny zaczęli wydzwaniać z BOKu i proponowac "złote góry" i rewelacyjne warunku, żebym tylko nie odeszła - niestety nie lubię wchodzic dwa razy do tej samej rzeki i Pekao SA raczej na długo będzie na mojej "czarnej liście".
Kya / 83.3.242.* / 2010-04-16 03:25
Mam eurokonto akademickie w Pekao SA. Na stronie banku jak byk pisze "0 zł za wypłaty w ponad 19 000 bankomatów w 16 krajach Europy w tym 3 600 bankomatów w Polsce" i że konto jest "bezpłatne". A co się okazuje? Niedawno zauważyłam, ze co miesiąc z konta ginie mi 2 zl. Spytałam o to kasjerkę - powiedziała, ze to stała opłata miesięczna za możliwosc korzystania z bankomatów Pekao SA, czyli chyba inaczej prowizja, nie? Bo za prowadzenie rachunku miało być 0 zł. A może w międzyczasie chyłkiem zmienili...? 2 zł niby niedużo, ale w skali roku to wychodzi 24 zł, a miałam to konto kilka lat, ok. 4 lata, więc mogło to być łącznie nawet 100 zl za te prowizje w ciągu 4 lat. Nie wiem tylko, czy od poczatku pobierali ta prowizję, czy dopiero ostatnio zaczęli. W umowie papierowej też nie było nic na temat tych 2 zł. Kwota może nie jest duża, ale nie lubię, jak ktoś robi mnie na szaro. Gdyby od razu powiedzieli, ze będzie ta prowizja, to najprawdopodobniej i tak bym założyła to konto, nie rozumiem po co wypisywać o tych 0 zł na stronie! Mnie by nie przeszkadzalo te 2 zl, ale jakbym sie sama na to zgodziła, a że nie powiedzieli, to teraz po prostu straciłam zaufanie do nich, bo na małą sumke potrafią oszukac, to skąd wiem, ze na duża nie?
Inna kwestia. W Krakowie w oddziale na ul. Królweskiej, mniej więcej w połowie przypadków moich wizyt tam obserwuję jak panie, mające obsługiwać klientów, zajmują się rzeczami takimi jak: rozmowy prywatne przez telefon lub rozmowy prywatne z klientami, podczas gdy inni klienci, którzy chcą załatwic swoje sprawy finansowe, muszą czekać. Zdarzyło mi się czekać tam 40 minut, choć był tylko 1 klient! Rozmowa miłej pani z nim toczyła się w dużej mierze na temat dzieci i innych szczegółów życia prywatnego tego pana. Natomiast w prywatnych rozmowach przez telefon przoduje taka młoda, nowa tam biurwa z długimi włosami. Poza tym ona w sposób bardzo niekompetentny mnie potraktowala, przysparzając mi dodatkowej potrzeby chodzenia tam, ale już w to nie będę się wgłębiać, bo to szczegół, a biurwa też człowiek, moze była zmęczona na przykład. Co innego te rozmowy przez telefon, to jest nie do przyjęcia, zeby klient czekał, az biurwa skonczy prywatną rozmowe. A pamiętam takie czasy, wlasnie jeszcze przed tym połączeniem się banków, że na prawdę obsługa w placowkach pekao była na medal. A teraz wygląda na to, ze ten bank schodzi na psy. Trzymam tam jeszcze pieniądze siłą bezwładu, bo jestem klientką już wiele lat, ale po tym, co się tu naczytałam na tym forum, to niedługo będe raczej szukać czegoś innego. Nie wiem tylko, czy gdzie indziej nie jest tak samo...? Mnie jako klientce zależy przede wszystkim na tym, żeby wszystkie warunki, umowy i inne dzialania, były w miare jasno sformułowane i nie zmieniały się nagle, poza tym dobrze byłoby w razie potrzeby mieć kontakt z wykwalifikowanym i chetnym do pomocy pracownikiem, a nie takim, co robi łaskę, ze człowieka obsluży. Chociaż powiem, ze w innych placowkach Pekao nie miałam raczej żadnych złych doswiadczeń z obsługą. No tak, doradzili mi fundusze, na których straciłam kupę pieniędzy, ale to jednak była moja własna głupota tak zaufać bezmyślnie i nie trzymac ręki na pulsie, kiedy było widac już, ze kryzys idzie. Nauczyli mnie przynajmniej jednego - jak chodzi o pieniądze to nie można nikomu ufać, a bankowi w szczególności. Niestety człowiek niby wie, a zrobi na nim wrażenie wygadany (i odpowiednio przeszkolony, pod kątem socjotechnik byc może także) pracownik, który oferuje zlote góry, cuda nie widy... I można pomyśleć "no, on musi się na tym znać, tak fachowo się wypowiada, stosuje bankowe terminy mądre, a ja cóż moge wiedziec o zarządzaniu pieniędzmi". Ale wlasnie to ludzi gubi, takie myślenie. Finansita zna się, owszem, ale niekoniecznie tą wiedze wykorzysta dla dobra klienta, predzej dla własnego. I niestety taki wniosek z tego, że tym ludziom w bankach na prawdę nie można ufać, wszystko na piśmie brać trzeba, papiery przechowywac, a nie wyrzucać, czytać wszystko od góry do dołu, dac sobie czas do namysłu, bo pani czy pan nam powiedzą jakie to wszystko tanie i dobre, a "zapomną" dodać o tych "drobnych" opłatach, a potem jakos pieniędzy dziwnie mało nam zostaje... :/
renatab / 156.109.18.* / 2009-05-08 23:20
Pekao wprowadzil nowe RORy ale jak widac na porownywarce izi.pl nie naleza do tanich ... jak zwykle nie sa frontem do klienta
Badylarz43 / 217.153.99.* / 2009-04-30 01:01
Otrzymalem duży przelew w złotówkach i płacacy pomyłkowo wpisal nr mojego konta dolarowego, Bank PEKAO automatem zamienił mi kasę na dolary .Teraz muszę sprzedawać te dolary aby mieć złotówki, Spred jest tak wysoki ze tracę kilkanascie tysiecy złotych. Nic nie daly mi rozmowy z urzedniczkami banku. System to system. Okradnie kazdego. Ostrzegam innych : masz konto w PEKAO - to zlikwiduj jak najporedzej.
Za przelewy zagraniczne potracaja juz po 500 i wiecej zlotych. Za kazdy przelew potrącają więcej jak dolara. Złodziejski bank !!!!!!!!!
Darell / 89.79.212.* / 2009-07-10 20:44
Ja juz to dawno zrobiłem....
postronna / 89.76.92.* / 2009-05-04 09:42
Za błędnie wpisany nr rachunku bank nie odpowiada, tylko Ty. W każdym banku tak jest. Na rachunek w PLN przyjmą Ci tylko PLN, a więc muszą to przewalutować. Bank nie jest instytucją charytatywną tylko komercyjną!
Otrzymalem duży przelew w złotówkach i płacacy pomyłkowo wpisal nr mojego konta
dolarowego, Bank PEKAO automatem zamienił mi kasę na dolary .Teraz muszę sprzedawać te
dolary aby mieć złotówki, Spred jest tak wysoki ze tracę kilkanascie tysiecy złotych. Nic
nie daly mi rozmowy z urzedniczkami banku. System to system. Okradnie kazdego. Ostrzegam
innych : masz konto w PEKAO - to zlikwiduj jak najporedzej.
Za przelewy zagraniczne potracaja juz po 500 i wiecej zlotych. Za kazdy przelew potrącają
więcej jak dolara. Złodziejski bank !!!!!!!!!
SPPAMER / 213.227.72.* / 2009-12-28 15:29
LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLJESTEM SPAMEREM
były klient / 86.111.109.* / 2009-04-21 22:26
Bank PEKAO SA to największa grupa oszutów w Polsce.Informuję,że poprzez firmę Konsalnet wprowadza do swoich bankomatów FAŁSZYWE BANKNOTY.I co??NIC. Przy rekalmacji gubią dokumenty i udają wariatów. Za nic nie odpowiadają.Śledztwo policji i NIC.Bezczelność złodziei w białych kołnieżykach posunięta do granic absurdu.Wzywam do bojkotu tego niby "polskiego"banku, przejętego przez Włochów. Nie dajmy się okradać NIEUDACZNIKOM z PEKAO SA. Temu bankowi nie powierzę już ani grosza.
n1x / 77.79.220.* / 2009-03-25 14:35
nie ma takiego banku jak PKO S.A. - jest albo PEKAO S.A. albo PKO BP S.A. Tobie chodzi o PEKAO S.A. i zgodzą się z tezą, że ten bank to oszuści bezapelacyjnie, dlatego nie mam tam konta od dobrych 5 lat, polecam jakiś normalny bank i olać to włoskie dziadostwo
ja123456 / 83.8.186.* / 2009-05-29 17:07
Popieram. Złodzieje, oszuści i kanalie!!!
Rozczarowana Klientka / 79.163.52.* / 2009-12-30 19:03
Posiadam to konto co miesiac pobierane sa ode mnie kolosalne kwoty za pobierane prowizje ! Złodzieje!!!!!! rozwiazuje z nimi umowe juz jutro w tym miesiacu oszukano mnie az o
40 zl Nie polecam nikomu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Andrzej Sitek / 87.205.140.* / 2009-03-24 22:52
Spłacam kredyt zaciągnięty jeszcze w BPH. Z godną podziwu regularnością ALE PO TERMINIE PŁATNOŚCI,otrzymuję pocztą powiadomienie PKO S.A, ile to w tym miesiącu mam wpłacić.
Jest to wyrzucanie w błoto pieniędzy klientów. Apelacja w Łodzi,komórce wysyłającej w/w,
nic nie dała.Jak pomyślę że przesyłka kosztuje 1zł x np.1 ooo ooo kredytobiorców to
włos na głowie mi się jeży.Tak co miesić wyrzuca się pieniądze.
Nigdy więcej PKO S.A. To oszuści.Nie dbają o interesy klientów.
hoppoe / 83.238.163.* / 2009-03-19 19:29
Oszukują nie tylko na pobieraniu prowizji! Od pół roku mimo iż wpłacam na konto pieniądze na spłatę odsetek bank nalicza mi karne odsetki od niezapłaconych odsetek! Najgorszy bank z jakim miałem do tej pory do czynienia!
Kristine / 87.96.93.* / 2009-08-05 19:08
potwierdzam to wszystko mialam do czynienia z tym bankiem w Bydgoszczy i Grudziadzu z pania A. Pryciak oraz B. Kowalska i z dyrektorem tego banku panem .W...... sami zlodzieje .Wszyscy powinni tego banku unikac to moze zbankrutuja Ludzie niech te komentarze ida wPolske ten bank powinien byc skonczony
kubik555 / 83.238.163.* / 2009-03-19 19:28
Oszukują nie tylko na pobieraniu prowizji! Od pół roku mimo iż wpłacam na konto pieniądze na spłatę odsetek bank nalicza mi karne odsetki od niezapłaconych odsetek! Najgorszy bank z jakim miałem do tej pory do czynienia!
368 / 85.222.36.* / 2009-11-05 11:12
jelenie wterenie tak sie d......... ja mam tam konto 15lat bez problemu
Panienka nie z okienka / 83.168.106.* / 2010-08-05 00:25
Nigdy nie wiadomo kto jakim Jeleniem jest.....no nie !!.Najgorzej ma ten szary....
wieszyl / 80.55.162.* / 2009-08-06 07:43
ja takze mam zle doswiadczenia z tym bankiem - obsluga kiepska, utrzymanie konta i opłaty powalaja, bałagan - zmienilem ten bank nie bez trudnosci - ostrzegam przyszlych klientow - bank czesto nie informuje tylko kosi kase za drobne czynnosci - pilnuj konta i reaguj oto dewiza (nie ufaj )
ja takze mam zle doswiadczenia z tym bankiem - obsluga kiepska, utrzymanie konta i opłaty powalaja, bałagan - zmienilem ten bank nie bez trudnosci - ostrzegam przyszlych klientow - bank czesto nie informuje tylko kosi kase za drobne czynnosci - pilnuj konta i reaguj oto dewiza (nie ufaj )
morion / 84.10.219.* / 2009-10-04 02:30
byłam kiedyś w bph .przeniesiono mnie do pekao sa. i juz nie chce tu być wracam spowrotem do mojego banku bph.dziś sie wkurzyłam totalnie szkoda mówić.
ppt / 212.76.37.* / 2009-03-13 16:25
a czy to przypadkiem nie byla karta MAESTRO niebieska ?!. ja mam ten sam problem od X czasu, 6pln prowizji, pobierane nieregularnie w miesiacu .. za wyplate w bankomacie pko s.a .. zlozylem reklamacje, czekam na info ..

aha.. i nie sluchaj glupich pan w banku, tylko reklamacje pisz, to jest blad systemu prawdopodbnie , tak przynajmniej mowia ludzie z centrali pko sa..zobaczymy co bedzie dalej ..

aha .. zdaje sie ze zaden bank nie ma prowizji za wyplate gotowki tej wysokosci .. 6pln ..
sam ten fakt klasyfikuje rzecz do reklamacji ...
e0w / 212.76.37.* / 2009-03-20 12:16
wszystko jasne.. wazne info dla bylych klientow bph .. za wyplate gotowki w kazdym innym bankomacie niz pko s.a/euronet.. pobierana jest prowizja 6pln!... najbardziej zenujace jest to ze nie dotyczy to oryginalnych klientow pko s.a a ta informacja nie jest praktycznie nigdzie udzielana , dopiero w przypadku bycia u********** ..
solawijo / 83.5.192.* / 2009-03-01 12:46
przy przejściu z BPH narobili tyle bałaganu, ze do dziś nie umieją z tego wyjść. Znam przykłądy, ze przerzucają swoje błędy na klienta. Stosując każdt dozwolony chwyt. Wioększośc naciąganych nie wie do kogo się zwrócić.
Może ktoś założy rejestr nieuczciwych banków. Banków, które oszukują i nie szanują swoich klientów?
wiórka / 193.111.166.* / 2009-03-11 12:45
trochę słabo orientujesz się w temacie rynku bankowego. Bank PKO nie łączył się z BPH- pomyliłeś banki. Precyzuj swoje wypowiedzi, bo krzywdzisz świetnie prosperującą spółkę.
derdemona / 194.126.254.* / 2010-01-12 10:27
Swego czasu co pamiętam to była jedna fuzja banków PKO SA i BPH
trochę słabo orientujesz się w temacie rynku bankowego.


Bank PKO nie łączył się z BPH-
pomyliłeś banki. Precyzuj swoje wypowiedzi, bo krzywdzisz świetnie prosperującą
spółkę.
elllllllllllllllllllllll / 77.253.66.* / 2009-02-22 22:46
zastanawiam sie nad wzięciem kredytu w sa ale teraz juz sie zastanawiam poradzcie co robic?moze pkobp?
DIARKA / 78.8.126.* / 2009-07-30 15:59
NIGDY NIE BIERZCIE KREDYTÓW W TYCH BANKACH PEKAESOWSKICH-DLA NIKOGO NIE MAJĄ LITOŚCI I OSZUKUJĄ...TO JUŻ LEPIEJ WZIĄŚĆ W PROWIDEŃCIE
rymek / 79.189.133.* / 2009-08-01 10:52
Zgadzam sie w 100 %
Ja wziełam 30 ooo tys, spłaciłam to po 3 tygodniach. Potrącono mi za trzy tyg kredytu 5700zł Paranoja!!!!!!!!!! Zapewniano mnie że po miesiącu narosna małe odsetki, ale że ubezpieczenie i prowizja zostanie w całości , że termin spłaty nie ma nic do rzeczy- nikt mnie nie uprzedzał
NIE POLECAM BANDA ZŁODZIEJI!!!!!!!!!!
wero / 83.5.192.* / 2009-03-01 12:42
Nie pko sa. Nastawieni na bezwzględny zysk. posuną się do wszystkiego, by zarobić, wykot\rzystać klienta. Teraz lepiej wybra c polski bank. pko bp, boś.
orti / 83.19.32.* / 2009-03-17 16:16
pko bp odradzam ,mam tam pożyczkę i ginęły pieniądze a oni to zwalali na mnie choć miałam wszystkie wpłaty i nigdy z konta nie brałam pieniedzy,nawet nie chciałam karty do wypłacania bo z góry zastrzegłam że to konto jest tylko do wpłat
alk / 83.16.126.* / 2009-02-26 08:57
spróbuj w millenium lepsze raty i wogóle tańszy kredyt
ellllllllllll / 77.253.67.* / 2009-03-10 22:53
ale w milennium musze miec wkład własny a problem w tym ze go nie mam chce wziąc 100% wartosci.dlatego ciagle mecze sie z podjęciem decyzji pomozcie mi ja podjąć dzieki
jeszcze klient millenium / 85.89.183.* / 2010-01-08 14:38
millenium to tez syf taki sam jak oba pko oni wogóle zapominają o tobie na pare miesięcy a potem śla wszystko co mozna
ellllllllllllll / 213.238.123.* / 2009-02-23 23:09
a jak jest w pko bp?ma ktos tam kredyt hipoteczny?pomozcie mi podjac bardzo wazna decyzje
Rey / 217.153.194.* / 2009-10-05 12:01
a ja nie polecam - nie informują o zmianach. potrafią po kryjomu wprowadzić możliwość debetu potem żądając spłaty. odsetki naliczają w wys. 20% w skali roku przy czym w praktyce to chyba w skali miesiąca bo już od 60zl debetu po miesiącu zapłacić musiałem 102zł w tym 20 zł za przysłanie świstka z informacją o debecie. Do tego dochodzą duże kolejki i dość często (choć nie zawsze) nieprzyjemna obsługa.
Jesteś coś im dłużny to wysysają z Ciebie jak pijawy - do tego sporo prowizji, podatków, prowizji od prowizji - masakra. Szkoda że się wpakowałem w kredyt studencki bo już dawno bym ten bank olał.
Greenland / 2009-07-04 03:46
pko bp i to w złotówkach. Właśnie spłaciłam tam kredyt i zawsze wszystko się zgadzało bez problemu. Plecam pko bp
okradziony przez PKO SA / 83.7.86.* / 2009-02-23 18:34
nie zakładaj sobie pętli na szyję.ja w tym banku mam kredyt , za rok go spłacę i od razu odchodzę.przed podpisaniem umowy kredytowej chcieli mi w tyłek wejść , ale jak złożyłem podpis zmienili ton i musiałem zacząć biegać bo ciągle trzeba było coś potwierdzać i udowadniać ( wziąłem kredyt hipoteczny ).Ale dzisiaj mnie dobili . okazało się , że wypłacając pieniądze z bankomatu przy BPH od 1.01.2009 trzeba zapłacić prowizję 4%.Nikt o tym nie informuje , ale o darmowym korzystaniu z tych bankomatów 2 lata wcześniej chwalili się w każdej poczcie do mnie.KRÓTKO- jacy pracownicy takie kompetencje , jakie kompetencje taki bank . Telefony do banku nic nie pomogły , a ja zostałem OKRADZIONY na 200 zł.
OKRADZIONY PRZEZ PKO.S.A. / 77.252.112.* / 2009-02-14 12:25
Po zmianie z BPH na PKO S.A Wymieniono mi kartę kredytową udałem się do banku i mówię wiem że za taką kartą u was trzeba płacić 70 zł dostałem odpowiedź że nic podobnego to jest wymiana karty i nic nie muszę płacić. PO KILKU MIESIĄCACH KONIEC ROKU I PATRZĘ NA WYCIĄGU A TAM OPŁATA 70 ZŁ IDĘ DO BANKU I PRZY TYM SAMYM OKIENKU INFORMUJĄ MNIE ŻE TO JEST OPŁATA ZA MINIONY OKRES Z POWODU POŁĄCZENIA NALICZONO OPŁATĘ Z OPÓŹNIENIEM MÓWIĘ WIĘC ŻE MNIE OKRADZIONO MÓWIĄC ŻE KARTA NIC NIE KOSZTUJE I SŁYSZĘ ŻE NIC NIE KOSZTUJE ALE ZA JEJ WYDANIE TRZEBA ZAPŁACIĆ 70 ZŁ MÓWIĘ WIĘC JA NIE PYTAM SIĘ PANA Z KTÓREJ KIESZENI MI PAN WYCIĄGA PIENIĄDZE ALE CZY TO JEST PANA RĘKA KTÓRA WŁAŚNIE WYCIĄGNĘŁA MI Z KIESZENI 70 ZŁ OKRADZIONO MNIE W TYM BANKU NA 70 ZŁ MÓWIĄC ŻE NIC NIE ZAPŁACĘ MUSIAŁEM ZAPŁACIĆ ---------NASTĘPNYM RAZEM MAM RADĘ JAK UDZIELAJĄ WAM INFORMACJI TO NIE SŁUCHAJCIE JAK BARANY TYLKO MÓWCIE DZIĘKUJĘ A TERAZ PROSZĘ TO CO PAN / PANI POWIEDZIAŁA NAPISAĆ PODPISAĆ CZYTELNIE Z IMIENIA I NAZWISKA STEMPEL BANKU I DATA.KONIEC Z KŁAMANIEM PORA NA BRANIE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA UDZIELANE INFORMACJE. A ZAPEWNE W TEN SPOSÓB OKRADZIONO DZIESIĄTKI TYSIĘCY LUDZI NA MILIONY ZŁOTYCH TO JEST DOPIERO AFERA W MAJESTACIE PRAWA.
pracownik banku / 178.107.146.* / 2011-10-21 23:49
niestety, powiem, ze na pismie informacji nie udzielam i co mi zrobisz?
NNN / 194.181.22.* / 2010-01-28 15:29

.

I TAK NALEŻY POSTĄPIĆ W KAŻDYM PRZYPADKU !!!!!
Marcello / 87.206.221.* / 2009-02-13 16:26
Ja też miałem podobny przypadek w grudniu 2008. Ten bank oszukuje klientów!!!!!!!! Ja już z niego zrezygnowałem.
Kryś / 193.238.72.* / 2009-02-17 14:02
...i także "zapominają" przelać kwoty z tyt.>polecenia zapłaty<
Dobrze, że przeczyłam dokładnie półroczne zozliczenie z Enion- bo już mi zaczynali naliczać odsetki. Zapłaciłam tą zalgłą kwotę sama ale teraz dokładnie sprawdzam comiesięczne wyciągi. A powinnam mieć zaufanie do banku (ok 10 zł za prowadzenie rachunku)
i także "zapominają" przelać kwoty z tyt.>polecenia zapłaty<
Dobrze, że przeczyłam dokładnie półroczne zozliczenie z Enion- bo już mi zaczynali naliczać odsetki. Zapłaciłam tą zalgłą kwotę sama ale teraz dokładnie sprawdzam comiesięczne wyciągi. A powinnam mieć zaufanie do banku (ok 10 zł za prowadzenie rachunku)
Kryś / 193.238.72.* / 2009-02-17 14:01
...i także "zapominają" przelać kwoty z tyt.>polecenia zapłaty<
Dobrze, że przeczyłam dokładnie półroczne zozliczenie z Enion- bo już mi zaczynali naliczać odsetki. Zapłaciłam tą zalgłą kwotę sama ale teraz dokładnie sprawdzam comiesięczne wyciągi. A powinnam mieć zaufanie do banku (ok 10 zł za prowadzenie rachunku)
i także "zapominają" przelać kwoty z tyt.>polecenia zapłaty<
Dobrze, że przeczyłam dokładnie półroczne zozliczenie z Enion- bo już mi zaczynali naliczać odsetki. Zapłaciłam tą zalgłą kwotę sama ale teraz dokładnie sprawdzam comiesięczne wyciągi. A powinnam mieć zaufanie do banku (ok 10 zł za prowadzenie rachunku)
pracownik banku / 194.242.62.* / 2009-02-05 11:24
pisze się PEKAO SA!!! bo PKO BP SA to jest zupełnie inny bank i można pomylić, a banki między sobą różnią się znacząco
an123 / 79.163.147.* / 2009-02-10 12:23
Zgadzam się z tymi opiniami nie chce mi się opisywać mojej sytuacji bo to długa historia. Ale straciłam u nich 600zł nie przyznali się do winy a reklamacja była złożona jakiś rok temu już odpuściłam bo nie chce mi sie z nimi wykłócać . Ale najgorsze jest to że oni nawet nie raczyli ani słowem odpowiedzieć na moją reklamacje a w placówce banku nic nie wiedzą.Totalna olewka. W ogóle nie podoba mi ais ten bank wieczne problemy z kartą kodów i w ogóle . Już sie przeniosłam do M-banku i na razie nie narzekam . A jeszcze jedno w pekao s.a płaciłam za konto 13 zł m-c a teraz mam wszystko za darmo:)
Panienka nie z okienka / 83.168.106.* / 2010-08-04 23:39
Ale Oni na to czekają,ze kazdy odpuści, dlatego zwlekaja z reklamacjami itp.
benia47i2i / 217.153.162.* / 2009-05-16 19:11
AK .PRZED SWIETAM WIELKANOCNYMI BANKOMAT ZATRZYMAL MI KARTE Z OBCEGO BANKU.PONOC BYL SPADEK NAPIECIA.PO WSZYSTKICH PROCEDURACH Z ZASTRZEZENIEM I TD.PRZYSLANO MI NA NIE ISTNIEJACY JUZ ADRES :KARTE I PIN DO OBCYCH LUDZI.DOBRZE ZE UCZCIWYCH.DANE ZOSTALY ZMIENIONE ALE PONOC TRZEBA DO KAZDEJ Z KART OSOBNO DZWONIC NIE WYSTARCZY ZE MA SIE KONTO.TAK I DO TEJ PORY NIE MAM KARTY KREDYTOWEJ.PEWNIE ZNOWU WYSLĄ NA JAKIS ADRES NIEZNANY.KPINA.PORADZONO MI BY TEN BANK PODAC DO SADU JAK MYSLICIE?JAKIES ODSZKODOWANIE PEWNIE BY WPADLO.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: