Forum Forum finansoweKredyty

Bank Pocztowy umowa ok, KASY nie przelewają

Bank Pocztowy umowa ok, KASY nie przelewają

ptp2000 / 2009-08-14 14:07
Mam taki problem z bankiem pocztowym - podpisałem umowę o kredyt po pozytywnej weryfikacji na poczcie - wniosek 3 dni wcześniej składałem ONLINE - Pani w okienku chciała mi już wypłacić kwotę pożyczki - ale wybrałem opcje przelewu na moje konto i tu mój błąd!

Po 2 dniach dostałem e-mail od Banku pocztowy ze jednak moja weryfikacja jest negatywna - Umowę o kredy mam w łapie i obowiązuje od kilkunastu dni - na infolini nie można oczywiście dostać żadnego sensownego info - kazano mi napisać e-mail co zrobiłem - 3x - wszystkie listy były przeczytane przez pracowników banku jednakże nie dostałem żadnej odpowiedzi. Żeby nie przedłużać - moje pytanie - czy Bank może sobie tak zerwać umowę za pomocą e-maila ? Czy jednak mam ścigać Bank o wywiązanie się z umowy która obowiązuje ? poradzono mi wysłać wezwanie do Banku o przelew podanej kwoty kredytu wraz z odsetkami.
Wyświetlaj:
bolek830 / 87.205.155.* / 2012-04-10 20:42
Stanowczo NIE POLECAM BANKU POCZTOWEGO. Wnioskowalem o kredyt na remont mieszkania wartego przed remontem 140 tys po remoncie 180 tys. Wnioskowana kwota na remont to 80 tys. Juz na poczatku procedury pracownik banku pyta sie mnie po co mi 80 tys kredytu skoro podniose wartosc mieszkania tylko o 40 tys i ze taka kwota raczej nie przejdzie. Musialem wytlumaczyc, ze nawet jak zainwestuje 1 mln. w to mieszkanie to nie znaczy ze podniose wartosci mieszkania o 1 mln z uwagi chociaz by na stare budownictwo czy lokalizacje tego mieszkania. Na decyzje w BANKU POCZTOWYM czekalem miesiac. Decyzja - mozemy dac panu 70 tys ale musi nam wykazac ze posiada pan brakujace 10 tys. Mimo iz z kalkulatora pracownik BANKU POCZTOWEGO wyliczal mi zdolnosc 120 ty jak przyszlo co do czego to mnie zalatwili tak ze jestem min 2 masiece do tylu z cala inwestycja poniewaz teraz musze skladac doku. do innego banku. Stanowczo odradzam KREDYT HIPOTECZNY w BANKU POCZTOWYM !!!
BP / 78.154.67.* / 2011-11-23 12:35
Ja w Banku Pocztowym mam już 4 kredyt i jestem zadowolony, nigdy nie miałem żadnych problemów.
Franciszek_Rudnicki / 193.109.225.* / 2011-07-28 15:54
Korzystam z ich kredytu już trzeci raz i jestem zadowolony:-) Ale wiem, ze w każdym banku zdarzają się wpadki:-(
pinek / 213.5.7.* / 2010-03-30 08:55
niespodziewajcie sie nic dobrego po banku pocztowym zalozylem tam konto juz prawie dwa tygodnie temu a do dzis niemam zadnej umowy ani nawet nr konta po interwencji na infolinji stwierdzono ze niedostali takiej umowy smiechu warte to wszystko slodko wyglada tylko na reklamach
MałgosiaK(BankPocztowy) / 2010-03-31 11:48
Witam,
trudno mi odnieść się do opisanej przez Ciebie sytuacji bez konkretnych danych. Jeśli złożyłeś wniosek poprzez serwis internetowy powinieneś otrzymać numer wniosku. Skontaktuj się ze mną na e-mail malgorzata.kowalska@pocztowy.pl postaram się wyjaśnić sytuację.
pinek / 213.5.7.* / 2010-04-12 10:10
wniosek skladalem w formie pisemnej bo urzad niemial zalaczonego modulu widocznie nikt nieumie sie tam poslugiwac komputerem jednym zdaniem balagan moja umowa sie zgubila z moimi danymi chyba golebie pocztowe z nia lecialy
bensonhedges / 77.113.96.* / 2009-08-16 12:59
Gorzej jak będzie sytuacja, że kasy nie ma, bo weryfikacja była negatywna, ale raty trzeba spłacać, bo umowa nie została wypowiedziana ani zakończona i tym radzę się przede wszystkim zainteresować, skoro nie ma pieniędzy.
cosmo / 89.77.76.* / 2009-08-20 22:10
No bez przesady, bez wypłaty nie może nikt mu naliczyć żadnych odsetek ani rat, gorzej jak Pani z okienka wzięła do kieszeni ;)
Yanekkk / 195.116.98.* / 2009-08-16 11:05
Ktoś popełnił błąd,chyba pani w okienku dostała złe dane że kredyt został ci przyznany
...
www.tnij.org/rybak2009
ptp2000 / 2009-08-18 10:22
Wczoraj dostałem pismo z banku (odpowiedź na e-mail pocztą...) w którym przepraszają mnie za pomyłkę - " z powodu awarii systemu Pański wniosek został niesłusznie odrzucony..."

hmm pismo ładne jednakże nic nowego nie wnosi faktycznie do sprawy... umowa rzekomo się sama rozwiązała po 2 dniach chodź żadnego zapisu o takiej możliwości nie zawiera. W całej tej sprawie mam wrażenie jakoby "osoba" która handlowała pietruszką wczoraj na bazarze postanowiła otworzyć Bank.. amatorstwo straszne....
cosmo / 89.77.76.* / 2009-08-20 22:11
No a czego się spodziewałeś po Paniach pocztowych co robią sobie bank ;)

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: