Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Bank Światowy wstrząsnął Wall Street

Bank Światowy wstrząsnął Wall Street

Money.pl / 2009-06-23 07:35
Komentarze do wiadomości: Bank Światowy wstrząsnął Wall Street.
Wyświetlaj:
kaskader gieldowy / 83.17.81.* / 2009-06-23 10:05
A p. Rozłudzki tak zachecał do kupowania akcji ,mowil ze teraz to tylko do góry -----Wy znawcy i naciągacze zmknijcie sie w domach bo pojecie macie takie jak kazdy laik czujecie sie ja to wy byscie byli pepkiem Świata ,a tu wystarczy kilaka zdań nastepnego Palanta i idzie wszystko w dół
mkg / 2009-06-23 07:35 / Bywalec forum
Czyzby historia się powtarzała. Po wpompowaniu przez Roosvelta pustych pieniędzy w rynek ,celem jego pobudzenia oczywiście, nastąpił krach na giełdzie. Czy mamy przed sobą to samo zjawisko po wpompowaniu pustych pieniędzy w rynek przez Obamę?
stabilniej czy szybciej / 213.238.71.* / 2009-06-23 10:50
A kiedy pieniądze nie były puste?? To niestety jest konieczność, nie ma innego lepszego wynalazku niż pieniądz, pusty nie pusty ważne że jest społecznie akceptowany, jeśli pieniądz dalej byłby wymienialny na złoto to w najlepszym wypadku byli byśmy obecnie na etapie rozwoju z lat 60. A stopa dobrobytu różniła by się znacząco od obecnego.
oraczinteligentnychInaczej / 85.222.87.* / 2009-06-23 08:14
To chyba jeszcze za wczesniej na realizacje takiego scenariusza, ale jestesmy na dobrej drodze do kolejnego krachu, to fakt!!
III R Ekonomia / 89.167.8.* / 2009-06-24 16:27
A ja mimo wszystko jestem optymistą. Uważam, że giełda już dużo nie straci i tym bardziej nie zyska, czeka nas stagnacja gospodarcza.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy