Forum Forum finansoweBanki

Bank w USA i Polsce jednoczesnie

Bank w USA i Polsce jednoczesnie

Jaklu / 144.5.140.* / 2008-04-19 18:45
Poszukuje banku ktory obywatelowi USA i Polski pozwoli korzystac z uslug bankowych w taki sam sposob.
Citi niestety nie wchodzi w gre , przelewy pomiedzy oddzialem w USA i Polsce to udreka bo oczywiscie trzeba placic za transfery wewnetrzne pomiedzy filiami w Polsce i USA.
Kazdy przelew miedzynarodowy wymusza przewalutowania w wiekszosci firm prowadzacych wire transfery.
Korzystanie z karty wydanej w USA jest limitowane przez zglaszanie wyjazdu za granice w USA bo inaczej blokuja wyplaty za granica i karta jest bezuzyteczna.Jesli ktos zapomnial tego zrobic przed wyjazdem to jest w wielkim klopocie.
Jaki bank Europejski lub Polski ma w USA filie ktore nie ma tych cholernych ograniczen w przelewach miedzynarodowych?
Wyświetlaj:
Paul76 / 108.16.120.* / 2018-05-21 05:43
Proponuje Citibank. Nie jestem pracownikiem, wiec to nie marketing. Posiadam konta bankowe w Citi w Polsce, w Wielkiej Brytanii i w USA. Przelewy w ramach tej samej waluty pomiedzy roznymi krajami sa bezplatne wykorzystujac usluge Global Transfer. W przypadku transferu z USA do PL przelewam USD, a nastepnie w Polsce mozna albo wyplacic USD albo tez wyslac je do kantoru elektornicznego (korzystam z Cinkciarz) i zamienic na PLN. Troche zabawy, ale dziala szybko (przelewy pomiedzy krajami w Citi sa w czasie rzeczywistym) i nie traci sie na koszmarnych prowizjach za przewalutowanie (Citi ma koszmarne kursy wymiany walut!).
slawek379 / 89.161.75.* / 2019-03-23 06:13
jak technicznie zrobic przelew z usa bedac w polsce. W jaki sposob bank amerykanski przysle numer pin na telefon w polsce
Ullam / 108.253.235.* / 2020-12-28 03:03
Trzeba miec dosteo online do banku w USA.Bedac w Polsce otwierasz konto banku np."CHASE" Bank poprosi Cie ,gdzie przeslac kod,poniewaz logujesz sie poza USA.Podaje telefon,e-mail.Ja podaje zawsze na e-maila,otworzysz go wszedzie.Warunek,ze w ustawieniach bankowych wpiszesz taka forme potwierdzania pinow.Latwo to zrobic.Nastepnie otwierasz e-maila wpisujesz pin i jeszcze raz haslo.Gotowe.Tak przelewam $ do Polski na konto walutowe $.Koszt przelewu 40$ bez wzgledu na kwote.Tak wiec lepiej przesylac wiecej ,tylko do 10000 $.Oplata ta sama.Potem z konta dolarowego przesylam do kantoru online i sprzedaje.Korzystam z Alior banku i Alior kantoru.
Nela123 / 24.23.218.* / 2020-01-30 21:14
ZMIENIC TELEFON NA POLSKI. JA PLCE Z SANTANDER W POLSCE , PIN PRZESYLAJJA MI NA AMERYKANSKA KOMORKE BO JESTEM W USA I BEZ PROBLEMU. ALE SANTANDERU W POLSCE NIE POLECAM . JAK PRZYJADE TO ZMIENIE NA CITY
BOGDAN501 / 79.184.166.* / 2013-01-22 16:42
Podobnie szukam banku USA-POLSKA ! W USA mam Wells Fargo ! Elektronicznie serwis w pelni osiagalny ! Limit ? w banku na karte za ok 3 tys zl.25..$ z bankomatu ok 1000 zl dzienni 5..$ Otrzymuje wszystkie karty w Polsce ! Chcialbym jednak operowac $-rami a tego juz zrobic sie nie da ! Polecam sie o ile ktos cos pomoze .pozdrawiam z ŁEBY
Nela123 / 24.23.218.* / 2020-01-30 21:10
Wells Fargo razem z Bank of America to najgorsze banki w USA
jawusa / 76.116.201.* / 2020-02-24 04:48
Mam konto w Wells Fargo,jest ok
Tadeusz Gutry / 83.23.160.* / 2017-03-04 10:36
Dzień dobry
Mam konto w USA ale muszę tam pojechać w ciągu roku bo chcą mi zablokować konto .Mam emeryturę Amerykańską i do tej pory odbierałem ją w Polsce z bankomatu ($500,00 jednorazowo - opłata $5,00). Nie wypłacali w dolarach tylko w złotówkach. Ja korzystałem z banku w USA PNC Bank a w Polsce -z każdego bankomatu .
Proszę o podanie mi z jakiego banku w USA mogę skorzystać(założyć konto) abym mógł bez przeszkód wybierać pieniądze w Polsce i w jakim banku ?
Mój adres : tad118@wp.pl Proszę o odpowiedź.

Najnowsze wpisy