Forum Forum finansoweBanki

banki = złodzieje ?

banki = złodzieje ?

Kacper21 / 2009-08-22 09:38
płaczę ze śmiechu kiedy czytam niektóre wpisy w stylu: "jak banki mogą pobierać takie opłaty za prowadzenie ROR" itd, "oprocentowanie limitu za drogie", "dlaczego pobierane są opłaty za wypłaty z bankomatów" ? Co jest dziwnego w tym, że banki pobierają opłaty z których żyją ??? przecież prowizje bankowe są jednym ze źródeł dochodu banku ? dlaczego nie oburzacie się, że musicie zapłacić za bilet do kina lub za bułkę w sklepie ? A kto w ogóle każe zakładać konto w banku który ma takie czy inne opłaty ? usługi bankowe tak jak każdy towar - ma różną cenę - jeden ją zaakceptuje inny nie.
Wyświetlaj:
.doradca. / 81.190.72.* / 2011-09-30 21:10

Co jest dziwnego w tym, że banki pobierają opłaty z których żyją ???


A to jest dziwne i nienormalne,że banki żyją z pieniędzy swoich klientów i zyski powinny czerpać z obrotu tymi pieniędzmi oraz z wielkich odsetek z udzielanych klientom kredytów , a nie jeszcze pazernie czerpać korzyści z samego faktu przechowywania ich pieniędzy.
A jeśli nie potrafią z zyskiem obracać potężnym zasobem finansowym jaki posiadają , to należy zmienić personel.
fifaaa / 2011-09-30 12:17
banki narzucają duże marże, które są wywindowane, kredyt dostajemy z wielkim trudem na 300 tys., a spłacamy tak naprawdę 2 razy tyle!
Gabriel25 / 160.83.30.* / 2009-09-09 17:27
He he dobre. Pracuję w banku i jak słyszę ten tekst to juz się nauczyłem pytać: Co konkretnie ostatnio Pani / Panu bank ukradł? Ludzie żyjemy w pieknych czasach kapitalizmu. Jak ci sie nie podoba to zamknij konto i idź do innego banku, który takich a nie innych opłat nie pobiera. Raz i dwa bank to nie instytucja charytatywna. Bo najlepiej jest pożyczyć i oddac płacąc złotówke tak symbolicznie. Nie ważne że lokal kosztuje i rachunki, nieważne że pracownik banku go obsługuje (jego dzieci przeciez MOPS nakarmi) bo przecież pracuje za darmoszkę. Nasze społeczeństwo w każdej dziedzinie życia jest mega roszczeniowe na zasadzie: bo mu sie należy to czy tamto. Czy dotyczy to wycieczek zagranicznych za smieszne pieniadze czy obsługi w banku. Czasy się zmieniły i ludzie zapomnieli że idąc do takiej instytucji to klientowi zależy bo on idzie załatwic jakąś sprawę. Dlaczego mam słuchac jaki to ja jestem zły i wogóle bo pan zapłacił 20PLN prowizji od wypłaty w obcym bankomacie. Przeciez jak podpsiywał umowe na prowadzenie ROR to doskonale wiedział które bankomaty sa bezpłatne a z których wypłata kosztuje. Tabeli opłat i prowizji nikt nie ukrywa, każdy klient dostaję ją do ręki z jasną informacją do czego ona służy.
jan lll waza / 46.112.157.* / 2018-01-17 17:21
ja uważam że każdy bankier powinie zaopatrzyć sie w sklepie dokumencik.eu może wtedy się zmieni i nawróci
Michal.owsiewski@2cp.pl / 79.162.95.* / 2011-09-30 07:19
A analitykow w swoim banku bys pochwalil??? :))
kubek1978 / 2009-09-10 07:50 / Bywalec forum
Regulamin forum
Gabriel 25 / 160.83.30.* / 2009-09-10 14:45
[...] nie życzę sobie takich wypowiedzi. Praca jak każda inna. Ja nikogo nie katuję oszukuję czy okradam. Za bebila sie też nie uważam. [...] I nie strasz ludzi nadejsciem czegokolwiek bo co? Przyjdziesz do banku i co? podłożysz bombę zaczniesz strzelać? Czy moze szukasz jak PiS wyimaginowach układów i bedziesz straszył prokuraturą. [...] dobra relacja klient - bank zapewnia mi i mojej rodzinie chleb. [...] masz bankofobię jakąś. Skoro jesteś taki anty bank to po co się wypowiadasz nikt ci nia każe do banku chodzić i korzystać z jego usług. [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

fx / 178.56.108.* / 2011-09-30 15:40
... do Gabriel 25. Masz chłopie w 100% rację! To wolny kraj i jeśli ktoś uważa, że banki go okradają lub banki to złodzieje, to niech z usług owych banków nie korzysta. Ale niestety u nas społeczeństwo nie jest jeszcze tak wyedukowane ekonomicznie. Dziś za wszystko się płaci, nie ma nic za darmo, no chyba, że to, co zrobimy SAMI. Ale taki ciemny wieśniak jeden z drugim tego nie rozumie i uważa, że tylko jemu się należy.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: